برگزیده های پرشین تولز

مودم USB دیال آپ مخصوص لپ تاپ | مدل Dell

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
سلام خدمت دوستان
یه مودم اکسترنال USB مدل ( Dell conexant rd02-d400) دارم که اصلا ازش استفاده نشده و فقط از وکیوم در اومده و دقیقا همین چیزیه که این زیر می بینید :

25 تومن خریدم ؛ به بالاترین پیشنهاد واگذار میشه ..

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
دوست من این مودم 15 تومانه قیمتش(دقیقا همین مدل) من میخواستم فردا برم یدونه بخرم.اگر شما مناسب تر میدی همین رو از شما میخرم.

با توجه به اینکه میگی فقط از وکیوم در اومده 12 خریدارم.فقط تا شب خبر بده چون فردا میخوام برم بخرم

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
من قیمت ندارم ؛ قیمت رو از سایتی جایی دیدید ؟
میشه لینک بدید ؟

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
قبل عید یدونه از پاساژ ایران خریدم 17 تومان

2شنبه میخواستم یکی دیگه بخرم ارزون ترین جا 15.5 بود ولی پول همرام نبود
چندتا از سایتای معروف رو مثل لیون رو الان گشتم. هیچ کدوم از این دل مشگی ها نداشتن. حالا ببین اگر کسی بهتر خرید بده به اون

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
دوست من این مودم 15 تومانه قیمتش(دقیقا همین مدل) من میخواستم فردا برم یدونه بخرم.اگر شما مناسب تر میدی همین رو از شما میخرم.

با توجه به اینکه میگی فقط از وکیوم در اومده 12 خریدارم.فقط تا شب خبر بده چون فردا میخوام برم بخرم
12.000 مال شما + هزینه ارسال هم به عهده خودتون .

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
با هزینه که صرف نمیکنه
حضوری ازت میگیرم
شنبه صبح میتونی بیای میدون ولی عصر؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
شیراز ارسال میکنین ؟ اگه اره پ.خ بذارید واسه یکی از رفقا میخوام
راستی درایور 7 هم داره ؟

ramtin_d

Registered User
لایک‌ها
6
عزیز دل برادر کلاه سرت رفته !!!!!

مدل تقلبی هست 17 تومن مدل اورژینال هم 21 تومنه ماله شما کجاییه نمیدونم البته نخیخوام روی سر مالت بزنم فقط جنبه اگاهی برای خودت گفتم عزیز
قیمت بقیه رو کاری ندارم. فقط گفتم که بدونی
قربونت رام.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
عزیز دل برادر کلاه سرت رفته !!!!!

مدل تقلبی هست 17 تومن مدل اورژینال هم 21 تومنه ماله شما کجاییه نمیدونم البته نخیخوام روی سر مالت بزنم فقط جنبه اگاهی برای خودت گفتم عزیز
قیمت بقیه رو کاری ندارم. فقط گفتم که بدونی
قربونت رام.

نحوه تشخیصش رو می دونید ؟؟؟

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
کلا 3مدله
2مدلش مارک dell با رنگ سفید نوشته وعیننا شبیه هم هستن که یدونش رو داخل نایلون هارد میفروشن به شما! از توی پکیج لب تاپ دل بلندش کردن.یه مدل هم جعبه ویا پک داره که رو جعبش نوشته usb2 فکس مودم و یک مدل دیگه که در واقع طرح دل هستش با مارکای دیگه مثل aztec
شخصا هر سه تا مدل رو امتحان کردم و باید بگم که هیچ فرقی با هم از لحاظ کارایی ندارن در حال حاضر ندارن
(6-7ماه پیش یه فرق کوچک داشتن واون این بود که مدل اصلی توی همه ویندوزها بدون درایور شناخته میشد ولی مدل غیر اصلی فقط تو 7و ویزتا بدون درایور شناخته میشد که در حال خاضر همه مدل ها شناخته میشن)
و تو بازار تهرات از 12تا25 تومان(اونی که تو نایلونه) میفروشنشون که امروزم من یدونه دل جعبه دار خریدم 13

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
کلا 3مدله
2مدلش مارک dell با رنگ سفید نوشته وعیننا شبیه هم هستن که یدونش رو داخل نایلون هارد میفروشن به شما! از توی پکیج لب تاپ دل بلندش کردن.یه مدل هم جعبه ویا پک داره که رو جعبش نوشته usb2 فکس مودم و یک مدل دیگه که در واقع طرح دل هستش با مارکای دیگه مثل aztec
شخصا هر سه تا مدل رو امتحان کردم و باید بگم که هیچ فرقی با هم از لحاظ کارایی ندارن در حال حاضر ندارن
(6-7ماه پیش یه فرق کوچک داشتن واون این بود که مدل اصلی توی همه ویندوزها بدون درایور شناخته میشد ولی مدل غیر اصلی فقط تو 7و ویزتا بدون درایور شناخته میشد که در حال خاضر همه مدل ها شناخته میشن)
و تو بازار تهرات از 12تا25 تومان(اونی که تو نایلونه) میفروشنشون که امروزم من یدونه دل جعبه دار خریدم 13

ممنون بابت توضیحاتتون ولی الان دوتاش رو اصل واسه لپ تاپ اینجا دارم هر دوش نیاز به درایور دارند حتی برای ویستا
روی PC تست کردم تا درایورشون نصب نشه کار نمی کنه
هر دو مد هم روی لپ تاپه و نایلون سبک هارد داره

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
احتمالا ورژن اونایی که شما داری با اونایی که من تست کردم متفاوت بوده
اینی هم که امروز من خردیم به راحتی توسط ایکس پی سرویس پک 2 شناخته شد

بالا