برگزیده های پرشین تولز

بچه ها ما خیلی بدبختیم. مگه نه ؟

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
تحریف نام خلیج فارس به نام خلیج ...
کری خوندن یه شیخ اماراتی واسه ما و تشبیه کردن ایران به اسراییل
ادعای مالکیت جزایر ایرانی ابو موسی و ... توسط اماراتی ها
نمایش فیلم ضد ایرانی 300 در مالزی , ازبکستان , آذربایجان و اکنون تلویزیون افغانستان
درج مطالب ضد ایرانی و تحریف واقعیات تاریخی ایران در کتاب های درسی آذربایجان
درج مطالب ضد ایرانی در کتب درسی افغان ها
بستن رود هامون توسط افغان ها در پاره ای از سال
آزار زائرین ایرانی در عربستان

دیگه خسته شدم
بقیشو خودتون بگید
تازه اینا اطرافیان بودن

احساس سرخوردگی و بدبختی میکنم جدی میگم :(

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
عرب ها یکی در میون بچه باباشون نیستن :دی چه انتظاری دارید ؟!

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
هرکی تنها اومده پیش ما 2 نفری برگشته :دی
بازم میخوایی بیای ؟؟؟؟
یعنی تورو ناکار کرده، در حدی که مجبور شده ببرتت بیمارستان ؟! :دی

پ.ن. شوخی میکنم ناراحت نشی ها :*

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
یعنی تورو ناکار کرده، در حدی که مجبور شده ببرتت بیمارستان ؟! :دی

پ.ن. شوخی میکنم ناراحت نشی ها :*

: ))
نه بابا توضیحات بیشتر در دقت بیشتر : ))

نه بابا میدونم :دی

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
چند روز پیش من هم بی بی سی رو نگاه می کردم می گفت یه نظر خواهی کردیم با شرکت 28000 نفر از کشورهای مختلف دنیا

ایران شده بود منفورترین کشور با 15 درصد رای مثبت بعدش هم فکر کنم پاکستان بود با 16 درصد و بعدش هم فکر کنم کره شمالی بود با 17 درصد

خلاصه الان با این همه بدبختی هر جای دنیا هم بریم و بگیم ایرانی هستیم مطمئن باشید مورد تنفر هم قرار می گیرید :دی

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
اینها متنش رو پیدا کردم

این لینکش که احتمالا پیل تره

بیشترین دید منفی نسبت به ایران در یک نظرسنجی جهانی

نظرسنجی سال ۲۰۱۰ بی بی سی در ۲۸ کشور جهان نشان داده است که نظرها درباره ایران منفی تر از سایر کشورهاست.

این مطالعه نشان می دهد به جز مکزیک و پاکستان اکثر مردم سایر کشورهای مورد بررسی دیدگاهی منفی نسبت به ایران دارند. بطور متوسط ۵۶ درصد از ۲۹ هزار شرکت کننده در این مطالعه نگرشی منفی نسبت به نفوذ ایران ابراز کرده و تنها ۱۵ درصد نگرشی مثبت به این کشور داشته اند.

مقایسه این نظرسنجی با مطالعه سال ۲۰۰۹ حاکی از آن است که نگرش مثبت به ایران ۴ درصد افت کرده است.

نگرش منفی مردم روسیه به ایران با ۱۳ درصد افزایش به ۴۲ درصد رسیده و نگرش مثبت مردم چین به ایران نیز با ۱۱ درصد کاهش به ۳۰ درصد سقوط کرده است.

چین و روسیه دو کشوری هستند که در مذاکرات شورای امنیت سازمان ملل متحد برای اعمال تحریم علیه برنامه های اتمی ایران نقش مهمی ایفا می کنند.

در بین برخی کشورهای مسلمان و نزدیک به ایران نیز این نگرش منفی رشد داشته است. در مصر که سال گذشته ۳۶ درصد از پاسخ دهندگان نفوذ ایران را مثبت ارزیابی می کردند اکنون تنها ۲۷ درصد چنین دیدگاهی دارند.

پنجاه و هشت درصد از شرکت کنندگان در آمریکای مرکزی نیز گفته اند دیدگاهی منفی به ایران دارند که در مقایسه با سال گذشته ۹ درصد افزایش نشان می دهد.

اما در برخی کشورها نگرش منفی مردم به ایران کاهش یافته است. در کانادا با ۱۲ درصد کاهش به ۶۰ درصد رسیده، در آمریکا با ۱۰ درصد تنزل به ۶۹ درصد افت کرده، در بریتانیا با ۹ درصد کاهش به ۵۹ درصد رسیده، در پرتغال با ۱۲ درصد کاهش به ۶۷ درصد رسیده و در فیلیپین با ۸ درصد تنزل به ۶۴ درصد رسیده است.

از لحاظ نگرش منفی به کشورها، بعد از ایران (۱۵ درصد) کشورهای پاکستان (۱۶ درصد)، کره شمالی (۱۷ درصد)، اسرائیل (۱۹ درصد) و روسیه (۳۰ درصد) در رده های بعدی قرار دارند.

آلمان محبوبترین کشور مورد مطالعه است (۵۹ درصد مثبت) و پس از آن ژاپن (۵۳ درصد)، بریتانیا (۵۲ درصد)، کانادا (۵۱ درصد) و فرانسه (۴۹ درصد) در رده های بعدی قرار دارند.

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
همه ی اینا نتیجه ی زحمات شبانه روزیه ا.ن و همکارانش هست

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
بد بختی و خوش بختی دست خود انسان است . البته به شرطی که یک حداقل هایی رو داشته باشد که برایش امکان پیشرفت وجود داشته باشد .

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
چند روز پیش من هم بی بی سی رو نگاه می کردم می گفت یه نظر خواهی کردیم با شرکت 28000 نفر از کشورهای مختلف دنیا

ایران شده بود منفورترین کشور با 15 درصد رای مثبت بعدش هم فکر کنم پاکستان بود با 16 درصد و بعدش هم فکر کنم کره شمالی بود با 17 درصد

خلاصه الان با این همه بدبختی هر جای دنیا هم بریم و بگیم ایرانی هستیم مطمئن باشید مورد تنفر هم قرار می گیرید :دی

مرد حسابی به جای این که به من روحیه بدی اینارو میگی :crying:
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

من دیگه امیدی به زندگی ندارم

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
بدبختی اینه که دبیر ریاضیه ما تانژانتا با O می نویسه!

بالا