برگزیده های پرشین تولز

كليپ هايي كه تو سايتها نمايش داده ميشه رو چطوري دانلود كنم؟

-HONDA

Registered User
لایک‌ها
17
ببخشيد خيلي واجبه!!خواهشا كمك كنيد .من ميخوام اين كليپ هايي كه از اين سايت پخش ميشه رو دانلود كنم..نميدونم چه طوري؟!! مثلا اين صفحه: http://www.videocopilot.net/tutorial/shatterize
ممنون ميشم راه حلي پيشنهاد كنيد

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
فایرفاکس یه add-ons داره به اسم keep tube downloader که با یه سرچ تو گوگل فارسی پیداش میکنی.
بعد نصب باید بری tools و add-ons و آپدیتش کنی. کنار فلشای صوتی تصویری آیکون دانلود میاد واست.

-HONDA

Registered User
لایک‌ها
17
دستت درد نكنه..مرسي
حالا راه ديگه بلد نيستيد؟!!برنامه يا سايت؟!آخه من mozzila ندارم

Omen_booster

Registered User
لایک‌ها
12
با برنامه ی Internet Download manager اکثر Video Stream ها رو می تونی دانلود کنی این لینکی هم که گذاشتی مثلا 65 مگ بود..موقعی که ویدئو Load میشه بالا سمته راست ویدئو یه گزینه اضافه میشه که دانلودش کنی.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بهترين چيز همون IDM يا (Internet Download manager ) هست خودش بلافاصله تو هر سايتي كه ويدئو يا موزيك باشه براي پخش يه گزينه ميده نوشته
DOWNLOAD THIS VIDEO
راحت هر مرورگريم داشته باشي باهاش سازگاره برنامش فارسيم هست
البته فقط نسخه5.18 كه اخرين نسخه هست اين قابليت داره نسخه هاي قبليش بعد از اپديت داره
حجم برنامشم حدود4 مگه اگر اشتباه نكنم من الان3 ساله از اون استفاده ميكنم واسه يوتيوب يا هر سايت ديگري عاليه
با برنامه ی Internet Download manager اکثر Video Stream ها رو می تونی دانلود کنی این لینکی هم که گذاشتی مثلا 65 مگ بود..موقعی که ویدئو Load میشه بالا سمته راست ویدئو یه گزینه اضافه میشه که دانلودش کنی.

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
بهترين چيز همون IDM يا (Internet Download manager ) هست خودش بلافاصله تو هر سايتي كه ويدئو يا موزيك باشه براي پخش يه گزينه ميده نوشته
DOWNLOAD THIS VIDEO
راحت هر مرورگريم داشته باشي باهاش سازگاره برنامش فارسيم هست
البته فقط نسخه5.18 كه اخرين نسخه هست اين قابليت داره نسخه هاي قبليش بعد از اپديت داره
حجم برنامشم حدود4 مگه اگر اشتباه نكنم من الان3 ساله از اون استفاده ميكنم واسه يوتيوب يا هر سايت ديگري عاليه
البته متاسفانه این قابلیت idm روی اپرا جواب نمیده ولی در کل من خودم هم از این روش استفاده میکنم .

بالا