برگزیده های پرشین تولز

مشکل با MP3 پلیر

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به یه مشکل اساسی بر خوردم من هرچی آهنگ که تو پلیر میریزم با اونکه پوشه بندی کردم و تو هر پوشه خواننده خودش رو نوشتم و منظم ریختم تو پلیر الان اصلا پوشه ها نیست و همش قاطی و پاتی پخش شده هر کاری میکنم افاقه نمیکنه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم مدلی پلیر هم zen طرح موزاییک هست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من به یه مشکل اساسی بر خوردم من هرچی آهنگ که تو پلیر میریزم با اونکه پوشه بندی کردم و تو هر پوشه خواننده خودش رو نوشتم و منظم ریختم تو پلیر الان اصلا پوشه ها نیست و همش قاطی و پاتی پخش شده هر کاری میکنم افاقه نمیکنه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم مدلی پلیر هم zen طرح موزاییک هست
شما چه مدل پلیری داری؟ (--- آها الان دیدم گفتی موزائیک هستش که اگه نسل اول باشه، همین حرف زیری من هستش قطعاً)

بهرحال به نظر میاد مشکل شما بحث MTP در مقابل UMS باشه .. ums شکل آسونتر هستش که همونه که مدنظر شماست و اغلب برحسب اسم خواننده فولدرها رو مرتب می کنی ... و خلاصه اساس کار ، فولدرهایی هستند که توی ویندوز هم مشاهده میشه .. اما MTP یه نوع مدیریت حرفه ای تر و قوی تره، که البته اون اول شاید یه ذره قلق داشته باشه .. در این حالت آهنگ ها برحسب تگ مرتب میشن .. برای اینکه دوباره کاری نشه، شما از پست 22 ی من در این تاپیک شروع کن به خوندن تبادل پستم با اون دوست و اگه سوالی داشتی بپرس.

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
منم یه mp4 zen mozaic دارم
امروز هنگ کرد
الان دیگه روشن نمیشه

بالا