برگزیده های پرشین تولز

اگه هدیه رایگان و نفیس میخوای این پست رو حتما بخون!!!

power engineer

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.دوستان چند وقت پیش از طرف یکی از دوستان یه ایمیل اومد که توش نوشته بود اگه عضو سایت شرکت ایکس پانگو بشی و شروع به عضو گیری کنی و به حد نصاب لازم برسی از طرف اون شرکت به آدرسی که موقع ثبت نام دادی هدیه رو ارسال میکنن ..البته دوستم میگفت من اولین بار که مواجه شدم گفتم که اینم مثه بقیه سایتا که دروغ میگن هست اما وقتی دید که بعد از 2 یا سه هفته بعد از تکمیل ثبت نام و عضوگیری هدیش که گوشی اپل آیفون 16گیگ بود اومدالبته توضیحات کاملتر رو میتونید تو وبلاگ http://bia2skenas.mihanblog.com/post/140 که ثبت نام کردم.حالا میخوام نظرتون رو راجع به این چنین سایتهایی بدونم.:rolleyes::)

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
والا من ثبت نام کردم بعد شماره تلفن که دادم صبح دیدم شماره انگلیس داره به گوشیم زنگ میزنه بعد گفت که برای مراحل کار تماس گرفتم و ...
بعد گفت یه سری کار هست باید انجام بدی بعد که گفتم مینویسه کشور شما تحریمه و کارها رو نمیاره گفت بله کشور شما توی لیست سیاهه متونید با VپیN وصل بشید بعد یکم من من کرد معلوم بود میگه برو با چیز میز بعد هم میگه به کشور شما ارسال نداریم میخواستی با چیز میز نیای
اصلا معلوم نیست بدن همچین چیزی رو در ضمن همه کردیت هاش هم عضو گیری نیست حتما باید یه سری کار انجام بدی سخته مثلا بری از فلان جا بازی رو دانلود کنی و ....

Khake e Khasteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا زیر مجموعه شبکه های برندازی سخت هستند
مراقب باشین
فقط برادر پوتین میتونه کمکتون کنه

power engineer

Registered User
لایک‌ها
0
والا من ثبت نام کردم بعد شماره تلفن که دادم صبح دیدم شماره انگلیس داره به گوشیم زنگ میزنه بعد گفت که برای مراحل کار تماس گرفتم و ...
بعد گفت یه سری کار هست باید انجام بدی بعد که گفتم مینویسه کشور شما تحریمه و کارها رو نمیاره گفت بله کشور شما توی لیست سیاهه متونید با VپیN وصل بشید بعد یکم من من کرد معلوم بود میگه برو با چیز میز بعد هم میگه به کشور شما ارسال نداریم میخواستی با چیز میز نیای
اصلا معلوم نیست بدن همچین چیزی رو در ضمن همه کردیت هاش هم عضو گیری نیست حتما باید یه سری کار انجام بدی سخته مثلا بری از فلان جا بازی رو دانلود کنی و ....

پس جواب نگرفتی؟ای بسوزه پدر این تحریم!یه بار یکی خواست به ما هدیه مفتی بده ها !!شانس نداریم:(

بالا