برگزیده های پرشین تولز

چرا ایرانو دوست داری؟

به خاطر چی ایرانو دوست داری؟

• آب و هواش

Votes: 0 0.0%
  • به دلایل دیگر

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    75

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
علت علاقت به ایران چیه؟
چی بیشتر از همه تو ایران برات جالبه که بهش علاقه مندی؟
البته اگر ایران رو دوست داری!

inc0mparable

Registered User
لایک‌ها
1
حالا کی گفته کسی ایرانو هم دوس داره؟
مگه اصلا جزو کشورا شمرده میشه که دوسش داشت؟

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
من دوسش ندارم!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منم زیاد علاقه ای ندارم. ای کاش توی یه کشور دیگه به دنیا اومده بودم

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
پست من پاک شده .
یعنی کار کی میتونه باشه این موقع شب ؟؟!!!

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
دوست ندارم ! یه قسمت از کره زمین هست دیگه چه فرقی میکنه !

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
پست من چی داشت که پاکش کردی؟ بیجا هم کردی وقتی پست پاک میکنی همه رو با هم پاک می کنی چه پست مفید چه اسپم ... مرتیکه مسخره

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
علاقه ای به این کشور ندارم.

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
میگن وقتی شهری محاصره شده باشه، مردمی که داخل شهر هستند دوست دارن بیان بیرون و مردمی که بیرون شهر هستند دوست دارن برن تو!
منم فکر می کنم ایران هم دقیقاً مثل مثال بالاست
همین الان دارم با یکی از دوستام که رفته لندن برای تحصول حرف میزنم. اولین جمله ای که گفت این بود : دلم واسه ایران تنگ شده!
الان هم هرچی بهش می گم ایران چی داره که دوستش داری همش میگه زادگاهمه! اینجا غریبم و از این جور صحبت ها!

منم مثل خیلی از دوستان دیگه ایران رو نه دوست دارم نه ازش بدم میاد! اما این احتمال رو میدم که اگر هر جای جهان برم، اونجا بهم خوش نخواهد گذشت!
میگن هیچ جا وطن آدم نمی شه!

radium

Registered User
لایک‌ها
4
ایران رو دوست دارم چون کشورم درست یه مشکلایی داره ولی بالاخره درست می شه:)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
میگن وقتی شهری محاصره شده باشه، مردمی که داخل شهر هستند دوست دارن بیان بیرون و مردمی که بیرون شهر هستند دوست دارن برن تو!
منم فکر می کنم ایران هم دقیقاً مثل مثال بالاست
همین الان دارم با یکی از دوستام که رفته لندن برای تحصول حرف میزنم. اولین جمله ای که گفت این بود : دلم واسه ایران تنگ شده!
الان هم هرچی بهش می گم ایران چی داره که دوستش داری همش میگه زادگاهمه! اینجا غریبم و از این جور صحبت ها!

منم مثل خیلی از دوستان دیگه ایران رو نه دوست دارم نه ازش بدم میاد! اما این احتمال رو میدم که اگر هر جای جهان برم، اونجا بهم خوش نخواهد گذشت!
میگن هیچ جا وطن آدم نمی شه!

سلام
این مسائل موردی هست و بیانگر اکثریت نیست! جدی میگم ، بنده هر وقت با آشناهام که توی امریکا زندگی میکنن صحبت کردم از زندگیشون راضی بودن ، توی تمام دوران زندگیم هم فقط یکی دوبار ایران اومدن اونم به مناسبت های خیلی جدی مثل مرگ اقوام و ... و در کل پشت سرشونم نگاه نمیکنن. همینطور آشناها توی اروپا و ...
موفق باشید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام برادر
چرا حرف توی دهن ملت میندازین؟! شایعه پراکنی نکن عزیزم! من ایرانو دوست ندارم.
موفق باشید

پ.ن: این تاپیک بوی خون میده :دی

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
من ایرانو دوست دارم، حتی میتونم بگم عاشقشم، کاری با حکومتش ندارم، متاسفانه اکثر ما حکومت رو قاطی این آب و خاک میکنیم و تحت تاثیر قرار میگیرم، حکومت جدا...ایران هم جدا،این دو ربطی به هم ندارن.
درسته که 30 سال با سیاهی و نکبت و بدبختی سپری کردیم و این روزها هم دیگه به اوج خودش رسیده، ولی این حکومت خونخوار حکومت صفویه نیست که بخواد 300 سال دوام بیاره و حکومت کنه،نگاه به هارت و پورت و غداره کشی اش نکنید، دیگه داره از آخرین تیرهای ترکشش استفاده میکنه!
ایران آزاد میشه، آباد میشه و اونوقت عروس دنیا میشه

Last edited:

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
متاسفانه نکات مثبت توی این مملکت خیلی کمه که بشه بخاطر اونها دوستش داشت.
راه حلش هم خارج رفتن نیست , هر کشور خارجی مال مردم خودشه نه ما , ما دیگه توی ایران بدنیا اومدیم و اینجا کشورمونه چه خوب چه بد همینه که هست کاریشم نمیشه کرد باید سوخت و ساخت.
اینکه آی ما فرهنگمون فلان فرهنگمون بهمان و اینا هم همش کشکه , گیریم چند هزار سال پیش کوروش داشتیم , خب که چی؟ نون و آب شد برامون ؟ داریم خودمونو گول میزنیم.
خود ما مردم هم بهترین مردم دنیا نیستیم , دیگه اینجا که کسی نیست ببینه !! خودمونم , بهترین که نیستیم هیچ شاید جزو بدترین مردم دنیا باشیم. حالا اینکه چی باعث شده اینجوری بشیم هم دردی ازمون دوا نمیکنه , باید دنبال درست شدن باشیم که بازم بعید میدونم بشیم !!

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
سرانجام عشق به ایران
سهروردی را گفتند تا به کی از ایران سخن گویی ؟ گفت تا آن زمان که زنده ام . گفتند این بیماری است چون ایران دختره باکره ای نیست برای تو ، و گنج سلطانی هم برای بی چیزی همانند تو نخواهد بود .

سهروردی خندید و گفت شما عشق ندانید چیست . دوباره او را گرفته و به سیاهچال بردند.
ارد بزرگ اندیشمند یگانه کشورمان می گوید : “نماز عشق ترتیبی ندارد چرا که با نخستین سر بر خاک گذاردن ، دیگر برخواستنی نیست . ”
شبها از درون روزن سیاه چال زندان سهروردی ، اشعار حکیم فردوسی را زندانبانان می شنیدند و از این روی ، وعده های غذایش را قطع نمودند و در نهایت سهروردی از گرسنگی به قتل رسید…

سرزمینی که اسطوره های خویش را فراموش کند به اسطورهای کشورهای دیگر دلخوش می کند(جومونگ) فرزندان چنین دودمانی بی پناه و آسیب پذیرند .
=================
راز پیروزی اسکندر

میگویند اسکندر قبل از حمله به ایران درمانده و مستأصل بود. از خود میپرسید که چگونه باید بر مردمی که از مردم من بیشتر میفهمند حکومت کنم؟

یکی از مشاوران میگوید: «کتابهایشان را بسوزان. بزرگان و خردمندانشان را بکش و دستور بده به زنان و کودکانشان تجاوز کنند».

اما ظاهراً یکی دیگر از مشاوران (به قول برخی، ارسطو) پاسخ میدهد: «نیازی به چنین کاری نیست. از میان مردم آن سرزمین، آنها را که نمیفهمند و کم سوادند، به کارهای بزرگ بگمار. آنها که میفهمند و باسوادند، به کارهای کوچک و پست بگمار. بی سوادها و نفهم ها همیشه شکرگزار تو خواهند بود و هیچگاه توانایی طغیان نخواهند داشت. فهمیده ها و با سوادها هم یا به سرزمینهای دیگر کوچ میکنند یا خسته و سرخورده، عمر خود را تا لحظه مرگ، در گوشه ای از آن سرزمین در انزوا سپری خواهند کرد...».
==============
بدانید و آگاه باشید که کشور با بی دینی پایدار خواهد بود و زندگی چرخه ی خود را ادامه خواهد داد ولی ظلم پایدار نماند و بزرگ ترین قدرت های جهان را سرنگون خواهد کرد

انوشیروان دادگر

rezadust

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا باید این کشورو دوست داشته باشیم ؟!!
مگه اینجا چی داده بهمون جز نکبت و بدبختی که بخوایم دوسش هم داشته باشیم!!
چرا منه جوون بیست و پنج ساله تو همچین مملکلتی باید به جایی برسم که جز حودکشی راهی برام نمونه در حالی که نه معتادم نه دزدم نه هیز تازه دانشجو هم هستم.
مردم ایران هزار مرتبه از حکومتش بدترن و از اونا بیشتر بدی دیدم و بیشتر ناراضی هستم تا حکومتش!!
همین مردم هستن که اینا رو انتخاب کردن که برشون حکومت کنن باور کنید امثال ا.ن از سر ما هم زیاده
مردمی که دزدی و غیبت و زیرآب زنی و حسادت و هزار جور رذیله اخلاقی دیگه کار روز و شبشونه

بالا