برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت برای خرید دامین

hossein538

Registered User
لایک‌ها
0
میخواستم از دوستان بخوام که بهترین سایتهایی که برای خرید دامین سراغ دارن مطرح کنن.
-----
چرا اینقدر قیمت سایتهایی که دامین میفروشن با هم فرق میکنه ؟ اونایی که گرون میدن مزیتهای اضافه ای هم ارائه میدن که بدرد بخور باشه؟

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام برای بین المللی ها
دایرکتی و نیم
برای ملی ها هم نیک.

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
برای بین المللی ها namecheap.com
همه ی دومین هام اونجاست. ساپورت خوبی هم داره.

hossein538

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از جواباتون
فرق این سایتها چیه؟
تو انتخاب سایت برای خرید دامین باید چه چیزایی رو مد نظر داشته باشیم؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
صداقت + قيمت...
به نظر من مونيكر + نيم خوبه

hossein538

Registered User
لایک‌ها
0
این آدرس سایت نیم که میگید چیه؟

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
سلام برای بین المللی ها
دایرکتی و نیم
برای ملی ها هم نیک.
یه لحظه فکر کردم گیر دادی به تاپیکش:دی حواسم نبود...

--------------------
تو name.com ثبت بدی خیلی خوبه. البته من خودم تو godaddy ثبت دادم. خیلی بیخوده.

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از جواباتون
فرق این سایتها چیه؟
تو انتخاب سایت برای خرید دامین باید چه چیزایی رو مد نظر داشته باشیم؟

اول اینکه شرکت امریکایی نباشد یه دفعه دیدید همانند godady , enom تمام پنل های دامنه های ایرانی ها رو بستند درباره name هم مطمعن باشید همچین اتفاقی خواهد افتاد با ادرس اشتباه دادن و کلک زدن نمیشه دامنه را جای مناسبی ثبت کرد صرفا به خاطر چند دلار کمتر در سال که اگر کسی این چند دلار در سال براش مهم باشد حاضر به ریسک و ثبت دامین خواهد کرد
در حال حاضر بهترین گزینه شرکت های اروپایی و کانادایی هستند که میتوانید بدون هیچ مشکلی دامنه خود را ثبت نمایید .

http://forum.persiantools.com/t139843.html
منبع زیاد هست ولی منبع همین فروم کافی هست . :)

hossein538

Registered User
لایک‌ها
0
خوب با این وضعیت شما چه سایتی رو پیشنهاد می کنید ؟
سایتهای ایرانی زیادی برای اینکار پیدا میشه ، نمونش همین پرشین تولز . ولی قیمتهایی که این سایت میده نسبت به سایتهای مشابه یخورده زیادتره .
سایت خاصی هست که پیشنهاد کنید؟
ممنون

amk

Registered User
لایک‌ها
9
خوب با این وضعیت شما چه سایتی رو پیشنهاد می کنید ؟
سایتهای ایرانی زیادی برای اینکار پیدا میشه ، نمونش همین پرشین تولز . ولی قیمتهایی که این سایت میده نسبت به سایتهای مشابه یخورده زیادتره .
سایت خاصی هست که پیشنهاد کنید؟
ممنون

شما ميتوني يه كاري كني:
اول برو تو نيم دات كام يه اكانت بساز. بعد يه دومين انتخاب كن . بعد بيا اينجا http://www.forum.persiantools.com/t141027.html و درخواست بده دومين رو برات تو نيم ثبت كنن. بعد از ثبت و گذشت مدت زميان خاصي شما ميتوني به كسي كه برات ثبت ميكنه بگي دومينو به پنلت منتقل كنه...
البته از سايتاي ايراني هم ميتوني استفاده كني. مثل همين پرشين تولز !
ولي اون راهي كه گفتم يه جورايي ميتونه بهتر باشه.

hossein538

Registered User
لایک‌ها
0
شما ميتوني يه كاري كني:
اول برو تو نيم دات كام يه اكانت بساز. بعد يه دومين انتخاب كن . بعد بيا اينجا http://www.forum.persiantools.com/t141027.html و درخواست بده دومين رو برات تو نيم ثبت كنن. بعد از ثبت و گذشت مدت زميان خاصي شما ميتوني به كسي كه برات ثبت ميكنه بگي دومينو به پنلت منتقل كنه...
البته از سايتاي ايراني هم ميتوني استفاده كني. مثل همين پرشين تولز !
ولي اون راهي كه گفتم يه جورايي ميتونه بهتر باشه.
خیلی ممنون
من یه جورایی هنوز تو این زمینه صفرم ! اگه میشه یه توضیح کوچیک بدید!
من یه اکونت تو نیم درست کردم و دومین هم بهش اضافه کردم . اگه درست گرفته باشم باید یوزر-پسم رو به یکی میدم تا بره دومین رو ثبت کنه . حالا چند وقت طول میکشه تا ، پنل دومین ایجاد بشه؟ و چرا فقط اونی که ثبت کرده میتونه دومینو به پنلم منتقل کنه ! مگه اون تو اکونتم تایید نمیشه ؟
بعد از فعال شدن پنل ، پنلم تو همین نیم هست دیگه ، نه؟
ممنون از راهنماییتون

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
اول اینکه شرکت امریکایی نباشد یه دفعه دیدید همانند godady , enom تمام پنل های دامنه های ایرانی ها رو بستند درباره name هم مطمعن باشید همچین اتفاقی خواهد افتاد با ادرس اشتباه دادن و کلک زدن نمیشه دامنه را جای مناسبی ثبت کرد صرفا به خاطر چند دلار کمتر در سال که اگر کسی این چند دلار در سال براش مهم باشد حاضر به ریسک و ثبت دامین خواهد کرد
در حال حاضر بهترین گزینه شرکت های اروپایی و کانادایی هستند که میتوانید بدون هیچ مشکلی دامنه خود را ثبت نمایید .

http://forum.persiantools.com/t139843.html
منبع زیاد هست ولی منبع همین فروم کافی هست . :)

حرف شما درسته. ولی من تو namecheap چند تا دامنه .com داشتم ادرس رو هم امریکا زده بودم یه روز دیدم اکانتم بلک شده و میگه باید وریفای کنی. منم به ساپورت ایمیل زدم پرسیدم چطوری باید وریفای کنم گفتن کپی پاسپوتت رو تو pdf بفرست. خیال کردم دیگه دومین هام رو از دست دادم! کپی پاسپورت رو فرستادم. عذرخواهی کردن و اکانت رو از بلوک دراوردن. گفتن دیگه این اتفاق برای شما نمیفته. من که خیلی تعجب کردم!

amk

Registered User
لایک‌ها
9
خیلی ممنون
من یه جورایی هنوز تو این زمینه صفرم ! اگه میشه یه توضیح کوچیک بدید!
من یه اکونت تو نیم درست کردم و دومین هم بهش اضافه کردم . اگه درست گرفته باشم باید یوزر-پسم رو به یکی میدم تا بره دومین رو ثبت کنه . حالا چند وقت طول میکشه تا ، پنل دومین ایجاد بشه؟ و چرا فقط اونی که ثبت کرده میتونه دومینو به پنلم منتقل کنه ! مگه اون تو اکونتم تایید نمیشه ؟
بعد از فعال شدن پنل ، پنلم تو همین نیم هست دیگه ، نه؟
ممنون از راهنماییتون

كلا بيخيال پنل خودتون بشين فعلا !
اينكارو بكن: به كاربر 1eng پ.خ بزن و دوميني كه ميخواي ثبت كني رو بهش بگو. بعد از ثبت خود ايشون زحمت ميكشن و دومين رو به پنلتون انتقال ميدن. فقط توجه كن هيچ وقت پسوردتو به هيچ كس نده!

hossein538

Registered User
لایک‌ها
0
كلا بيخيال پنل خودتون بشين فعلا !
اينكارو بكن: به كاربر 1eng پ.خ بزن و دوميني كه ميخواي ثبت كني رو بهش بگو. بعد از ثبت خود ايشون زحمت ميكشن و دومين رو به پنلتون انتقال ميدن. فقط توجه كن هيچ وقت پسوردتو به هيچ كس نده!
شرمنده که دوباره میپرسم! یه سوال در مورد این که گفتید پسورد رو به کسی ندم
خوب اگه پسم رو به کسی بدم خوب چون هنوز اکونتم خالیه و دامینی توش نیست بازم مشکلی پیش میاد؟ (درصورتی که بعد از ثبت دامین پسم رو عوض کنم )

amk

Registered User
لایک‌ها
9
شرمنده که دوباره میپرسم! یه سوال در مورد این که گفتید پسورد رو به کسی ندم
خوب اگه پسم رو به کسی بدم خوب چون هنوز اکونتم خالیه و دامینی توش نیست بازم مشکلی پیش میاد؟ (درصورتی که بعد از ثبت دامین پسم رو عوض کنم )

خواهش ميكنم...
من از قيد هيچ وقت استفاده كردم ! راستش به نظر من اين كاره درستي نيستش چه پنل خالي باشه چه پر !
به هر حال شايد بگي اين چه حرفيه كه واسه پنل خالي هم اصول امنيتي رو رعايت كنيم. من نظرمو گفتم فقط.

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3
اگه کردیت کارت یا پی پال داری که از Name.com خودت مستقیم ثپت کن...

بالا