برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت AJDARY.COM با پیچ رنک 4

Arash.Ajdary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت اژدری.کام به آدرس WWW.AJDARY.COM با پیچ رنک ۴ و رتبه ۵۰ هزار در جهان به قیمت ۵۰۰ هزار تومن فروخته می شود.

سایت در وزارت ارشاد ثبت شده است و آدرس این سایت در صدها سایت قرار دارد .

سایت از نظر بهینه سازی در بهترین رتبه قرار دارد و طوری که بعد از ارسال پست کمتر از ۲ دقیقه لینک در صفحه اول گوگل و به عنوان لینک اول قرار میگیرد.

رتبه الکسا سایت در اوج فعالیت به ۳۵۸ در ایران رسید که به خاطر یک سری مسایل ۲ ماه سایت بسته بود و رتبه در ایران روز به روز بالاتر رفت.

در حال حاظر که ۲ هفته از افتتاح دوباره سایت میگذرد رتبه الکسا در ایران روز به روز کمتر می شود.

آمار پست سایت در حال حاظر به این صورت میباشد.

post.jpg

برای خرید و با مشاوره با شماره تلفن ۰۹۳۶۴۶۱۶۸۷۱ با آقای آرش اژدری تماس بگیرید و یا از بخش تماس با ما در تماس باشید.

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
اول یه معذرت خواهی از صاحب تایپیک

دوست عزیز ازت بیشتر انتظار داشتم این کارا چیه ؟
نمیخوام بحث قدیمیو دوباره شروع کنم.

- شما میاید هاست و دامینتونو میدید دست ایشون که کارای سئو (به حساب) براتون انجام بدن. ایشون هم میزنن از دیتابیس اطلاعاتو کش میرن.
- مطالب سایتتو میذارن تو سایت خودشون، بدون کپی رایت که هیچ! تازه کپی رایت خودشونم میذارن!
- وقتی هم بش میگی مطالبو وردار، ور نمیداره.
- میاد مثه بچه ها آی دی تو دی اکتیو میکنه: http://edit.yahoo.com/config/FORGOT_OPT?&login=mh_fakhraei
- تو یه فرومی میان با یوزرای مختلف بهت فحش ناموسی میکشن.
- و و و ...

حالا بگو ببینم اگه همچین اتفاقاتی برات می افتاد، آیا بازم قربون صدقش میرفتی ؟

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
من همین امروز صبح سایت شما رو دیدم . با خودم گفتم سایت به این ماهی چرا ناشناخته مونده . من بررسی میکنم قیمت میدم
میشه در مورد هاستش هم یه توضیحی بدی . در ضمن برای فایلها پسورد نذاشتی و اینطوری همه از روش کپی میگیرن .میشه پس وبگذر رو هم بگی.

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
اول یه معذرت خواهی از صاحب تایپیک

دوست عزیز ازت بیشتر انتظار داشتم این کارا چیه ؟

دوست عزيز شما اول برو لينكارو بخون.

نمیخوام بحث قدیمیو دوباره شروع کنم.

- شما میاید هاست و دامینتونو میدید دست ایشون که کارای سئو (به حساب) براتون انجام بدن. ایشون هم میزنن از دیتابیس اطلاعاتو کش میرن.
- مطالب سایتتو میذارن تو سایت خودشون، بدون کپی رایت که هیچ! تازه کپی رایت خودشونم میذارن!
- وقتی هم بش میگی مطالبو وردار، ور نمیداره.
- میاد مثه بچه ها آی دی تو دی اکتیو میکنه: http://edit.yahoo.com/config/FORGOT_OPT?&login=mh_fakhraei
- تو یه فرومی میان با یوزرای مختلف بهت فحش ناموسی میکشن.
- و و و ...

حالا بگو ببینم اگه همچین اتفاقاتی برات می افتاد، آیا بازم قربون صدقش میرفتی ؟

ممد من ملينكارو خوندم حق با توه 100 درصد ولي نميدونم چه جوري تونستي حالشو بگيري :f34r:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
من همین امروز صبح سایت شما رو دیدم . با خودم گفتم سایت به این ماهی چرا ناشناخته مونده . من بررسی میکنم قیمت میدم
میشه در مورد هاستش هم یه توضیحی بدی . در ضمن برای فایلها پسورد نذاشتی و اینطوری همه از روش کپی میگیرن .میشه پس وبگذر رو هم بگی.

اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه : )) تو دیگه چی میگی این وسط = ))

http://forum.webalfa.net/thread-9240-page-4.html#post31057

اینو کامل بخون

پ.ن: خیلی باحالی :lol:

بالا