برگزیده های پرشین تولز

تائید شدن سایت در google webmaster tools

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
3 هفته میگذره کدی که اونها معرفی کردنو توی سایتمون گذاشتیم ولی هنوز verify نشده...آیا باید بیشتر صبر کنیم یا مشکلی وجود داره ؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
مگه ميشه؟ شما اون فايل html رو آپلود كن ببين درست ميشه يا نه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
این که همون لحظه تایید میشه !‌تاییدش هم دستی انجام میشه . به جای کد متا تگ از همین فایل که برادر amk گفتن استفاده کنین . همون لحظه تایید میشه .

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
ممنون

فکر کنم کسی که قرار بوده کدو بزاره اشتباهی کرده هنوز نذاشته...چون تو page source سایتو نگاه می کنم اثری از
این کد نیست... من خودم بلد نیستم کد بزارم..

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
اگر خواستي آدرس سايت و مشخصات سايت و كد مورد نظرت رو بده تا توي سايتت قرار بدم كه نخواي منتظر طرف بموني

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
اگر خواستي آدرس سايت و مشخصات سايت و كد مورد نظرت رو بده تا توي سايتت قرار بدم كه نخواي منتظر طرف بموني

نه ممنون

چون مسئله فوریتی نیست... بعدا ازش می خوام که دوباره اقدام کنه...همکاریش خوبه..

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
دوستم کدو نصب کرد من الان کدو تو source page میبینم ولی عجیبه چرا هنوز verify نشده کسی میدونه چرا ؟

فکر کنم باید از دو روش دیگه ای که پیشنهاد دادن استفاده بشه... یکی آپلود فایل دومی نصب کد در dns

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
دوستم کدو نصب کرد من الان کدو تو source page میبینم ولی عجیبه چرا هنوز verify نشده کسی میدونه چرا ؟

فکر کنم باید از دو روش دیگه ای که پیشنهاد دادن استفاده بشه... یکی آپلود فایل دومی نصب کد در dns

اصلا كد رو فراموش كن ... برو تو گوگل وب مستر همون فايلي كه ميگه رو آپلود كن ... در جا بايد وريفاي بشه .... نياز به زمان نداره

بالا