برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد هاست

Essin

Registered User
لایک‌ها
270
سلام دوستان خسته نباشید
میخواستم بدونم چرا این همه قیمتهای متفاوت واسه هاست وجود داره؟
این هاستهای نامحدود با قیمت پایین چه مشکلی دارن؟
مثلا این http://www.pershost.com/portal/cart.php?gid=2
یا سایتهای هاستینگ خارجی (مثل bytehost)
اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید تا تو این رنج قیمت (ماهانه 10) فضای خوبی بگیرم
ممنون ببخشید دیگه دوران آماتوری رو میگذرونیم

Essin

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان کسی نیست جواب بده؟

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
هاستینگ مسخره ترین چیزه تو ایران ! اگه میتونی خارجی بگیر اگه نه

hostdl
ehost.ir
بد نیستند . در کل از جاییی بگیر که سابقه خوبی داشته باشه

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید

چیزی به اسم هاست نا محدود وجود ندارد شاید در استفاده از هارد مقداری به شما امکان دهند ولی در استفاده از منابع سرور همانند سی پی یو و رم محدودیت های زیادی دارند و به محض استفاده زیاد اکانت شما را sus میکنند در کل این نوع سرویس ها توصیه نمیشوند . برای دریافت رسیلر هم بهتر هست از شرکت های معتبر ایرانی خریداری نمایید شاید قیمت بالاتری به شما ارائه نمایند ولی چون تازه وارد این کار شده ایند بهتر شما را میتوانند راهنمایی نمایند و از لحاظ ارتباط مشکلی نخواهید داشت و سعی کنید برای جلوگیری از مشکلات از دایرکت ادمین استفاده نمایید .

موفق باشید :)

Essin

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان ممنون از جواباتون

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
داداش فقط خارجی
توی همین بازارچه آقا رضا از جاست هاست بهت هاست میده مامان
یه سر بزن

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
می شه بپرسم موضوع سایتتون چیه ؟
من یه هاست خوب و با کیفیت بهتون می دم و همچنین معتبر با گارانتی و ... فقط بفرمایید موضوع سایت چی هست ؟

Essin

Registered User
لایک‌ها
270
می شه بپرسم موضوع سایتتون چیه ؟
من یه هاست خوب و با کیفیت بهتون می دم و همچنین معتبر با گارانتی و ... فقط بفرمایید موضوع سایت چی هست ؟

ممنون از کمک دوستان راستش بنده فعلا موضوع خاصی رو دنبال نمیکنم
ولی خوب اگر شرایط خوب باشه میخوام هاست بگیرم

C.CryingEnemy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. خوب هستید؟
ببخشید...من دامین http://www.cadsteel.ir رو دارا هستم. تعلق کامل به من نداره. اما از هاستش استفاده چندانی نمیشه. تو فکر بودم فروم افتتاح کنم. میخواستم ببینم میشه برای این دامین فروم افتتاح کرد یا نه؟ اما نه با دامنه خودش! درواقع به صورت مخفی. یک چیزایی به شکل مثلا forums.hqwallpapers.ir
نه forums.cadsteel.ir
ممنون میشم پاسخ بدید ^_^

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام. خوب هستید؟
ببخشید...من دامین http://www.cadsteel.ir رو دارا هستم. تعلق کامل به من نداره. اما از هاستش استفاده چندانی نمیشه. تو فکر بودم فروم افتتاح کنم. میخواستم ببینم میشه برای این دامین فروم افتتاح کرد یا نه؟ اما نه با دامنه خودش! درواقع به صورت مخفی. یک چیزایی به شکل مثلا forums.hqwallpapers.ir
نه forums.cadsteel.ir
ممنون میشم پاسخ بدید ^_^

لول! حاجی می خوای فروم بزنی :دی!!! دنگ و فنگش زیاده ها:دی

نه مثلما نمی شه! چون دومین hqwallpapers.ir رو تو نداری که بخوای ساب دومین روش بزنی!! فقط رو همون دومینی که داری می شه ساب دومین زد!!!! مگر اینکه صاحب hqwallpapers.ir یک ساب دومین خودش بزنه بده به شما که توش فروم بزنی:دی

پ.ن: خوب پس بریم Forums.google.com رو بزنیم:دی

صبا دیتا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید

ببینید دوست عزیز اگه بخوایید قیمت هاستینگ های ایران با خارج از ایران رو مقایسه کنید امکان نداره چون هاستینگ های ایران بیشتر محدود به ایران هستند و نهایتا چند صد تا کاربر دارن و وقتی میخوان سرویس خوب ارائه کنن باید پول سرور رو از اون کاربر ها بگیرن ولی هاستینگ های خارجی مثل bytehost که گفتین تعداد مشتریهای زیادی یعنی چندین هزار تا مشتری دارن و برای اونها تامین هزینه سرویس هاشون راحت تره و به همین دلیل سرویس های ایرانی گرونتر و سرویس های خارجی ارزونتر درمیان!
ولی اگه قیمت هارو تو ایران بررسی کنید برمیگرده به کیفیت مثلا یکی هست روی یه سرور هم هاست واسه بالا آوردن سایت میده هم هاست واسه دانلود میده هم رپیدلیچ میده بک آپ هارو روی همون سرور نگهداری میکنه و .... در مقابل این یکی هم هست که سرور هاست دانلودش با سرور هاست معمولیش فرق داره بک آپ هارو تو یه سرور جداگانه نگهداری میکنه و ... خوب این معلومه که هزینه این دو تا باهم یکی نمیشه!
هز قدیم گفتن هر چقد پول بدی همونقدر آش میخوری!
ولی به نظره من اگه اوله کارتون هست از فروشنده ای ایرانی سرویس تهیه کنید چون از نظر پشتیبانی خیلی راحت میشید!
پ .ن : مطالبی که در مورد تفاوت هزینه ها نوشتم حاصل فکره خودم بود و هر فکری ممکنه درست یا غلط باشه پس اگه اشتباه باشه ممنون میشم کسی درستش رو بگه تا منم بفهمم! ;)

C.CryingEnemy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لول! حاجی می خوای فروم بزنی :دی!!! دنگ و فنگش زیاده ها:دی

نه مثلما نمی شه! چون دومین hqwallpapers.ir رو تو نداری که بخوای ساب دومین روش بزنی!! فقط رو همون دومینی که داری می شه ساب دومین زد!!!! مگر اینکه صاحب hqwallpapers.ir یک ساب دومین خودش بزنه بده به شما که توش فروم بزنی:دی

پ.ن: خوب پس بریم Forums.google.com رو بزنیم:دی

image.php
....
من که با Forums.google.com مشکلی ندارم. اگه میتونید برام محیا کنید عالیه :D
ولی جدی جدی خیلی دوست دارم فروم بزنم. مثلا اگر بخوام کلا یک فروم جدا بزنم، در کمترین حالت، و البته در کل چقدر میشه هزینه مالیش؟ من زیاد با فروم آشنایی ندارم و فقط بلدم توش فعالیت کنم :p ... راهنمایی کنید ممنون میشم :happy:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
image.php
....
من که با Forums.google.com مشکلی ندارم. اگه میتونید برام محیا کنید عالیه :D
ولی جدی جدی خیلی دوست دارم فروم بزنم. مثلا اگر بخوام کلا یک فروم جدا بزنم، در کمترین حالت، و البته در کل چقدر میشه هزینه مالیش؟ من زیاد با فروم آشنایی ندارم و فقط بلدم توش فعالیت کنم :p ... راهنمایی کنید ممنون میشم :happy:

خوب بستگی به هزار تا چیز داره!! از صفر تا بینهایت!! یک دومین داشته باشی چیز بدی نیست! حدودا 11 چوق!
یک هاست می خوای! دیگه همههههه جوره ریخته! از مجانی بگیر تا مثلا 10 تومن در ماه. اگر بازدید کننده ها زیاد شه باید بری رو VPS که هزینه ها می ره بالاتر. دیگه خیلی شلوغ بشه باید سرور اختصاصی بگیره که می ره رو 100 تقریبا (خیلیییییی قیمت ها متفاوته دقیق نمی تونم بگم)
بعد می مونه کدی که می خوای بریزی. اگر هاستت warez باشه که هر کدی رو می تونی بریزی مثل VBulletin IPboard و .....
اگر هاستت کپی رایت داشته باشه یا باید لایسنس بخری که بالای 200 دلار خرجشه یا باید از کدهای باز استفاده کنی مثل PHPBB.

پ.ن: اگر کاملا صفر کیلومتری اکیدا توصیه می شه فروم نزنی.... مخصوصا اینکه فروم یک تیم خیلی خیلی قوی می خواد تا بگیره.... با 2-3 نفر فرومی راه نمی افته....

C.CryingEnemy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب بستگی به هزار تا چیز داره!! از صفر تا بینهایت!! یک دومین داشته باشی چیز بدی نیست! حدودا 11 چوق!
یک هاست می خوای! دیگه همههههه جوره ریخته! از مجانی بگیر تا مثلا 10 تومن در ماه. اگر بازدید کننده ها زیاد شه باید بری رو VPS که هزینه ها می ره بالاتر. دیگه خیلی شلوغ بشه باید سرور اختصاصی بگیره که می ره رو 100 تقریبا (خیلیییییی قیمت ها متفاوته دقیق نمی تونم بگم)
بعد می مونه کدی که می خوای بریزی. اگر هاستت warez باشه که هر کدی رو می تونی بریزی مثل VBulletin IPboard و .....
اگر هاستت کپی رایت داشته باشه یا باید لایسنس بخری که بالای 200 دلار خرجشه یا باید از کدهای باز استفاده کنی مثل PHPBB.

پ.ن: اگر کاملا صفر کیلومتری اکیدا توصیه می شه فروم نزنی.... مخصوصا اینکه فروم یک تیم خیلی خیلی قوی می خواد تا بگیره.... با 2-3 نفر فرومی راه نمی افته....
قربان شما...ولی خب صفر کیلومتری که سبب نمیشه آدم حرکت نکنه! من بسم الله ش رو گفتم و میخوام یاد بگیرم و اینجور قضایای آموزشی و اینارو بگذرونم. این سوالا و صحبتهام دیگه فکر کنم یکم شد شبیه اسپم. بنابراین چون فهمیدم سخت و پیچیده ست...بیشتر تشنه به یادگیریش شدم:D!!! تشکر از محبتتون:happy:

بالا