برگزیده های پرشین تولز

افزایش تعرفه های ثبت دامنه های ملی و بین المللی

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز
خرسندیم که مدتی است با ارائه یک سرویس خوب و کم نظیر در خدمت شما بزرگواران بودیم . تمام سعی و تلاش بنده در این مدت ارائه یک سرویس سریع و با کیفیت بالا در کنار نهایت احترام به مشتری بوده و هست . امیدوارم که در این مدت کوتاه محقق شده باشد .

امروز این مبحث رو پست کردم تا به اطلاع همه دوستان برسونم که به دلیل برخی سیاست گزاری های شخصی و تصمیم گیری های فنی پیرامون ادامه کار ، از امروز به بعد نرخ های ارائه سرویس در www.domain24.ir تغییر میکند . البته جا داره به اطلاع تمام یوزرهای قبلی و مشترکین و همکاران عزیزی که از قبل افتخار داشتیم در حضورشون باشیم برسونم که برای این دسته از عزیزان قیمت ها همانند قبل محاسبه میشه ، یعنی : دامنه های ملی یک ساله : 3800 تومان ، دامنه های ملی پنج ساله : 11400 تومان و دامنه های بین المللی : 9000 تومان . دوستانی که پنل نمایندگی داشتن ، چه نمایندگی دامنه های ملی و چه نمایندگی دامنه های بین المللی هم طبق تعرفه های قبلی میتونن سرویس های خودشون رو شارژ کنن .

اما تمام مشترکین جدیدی که قصد استفاده از سرویس های سایت www.domain24.ir (دامنه 24) رو دارند ، می بایست از تعرفه های جدید پیروی کنند : دامنه ملی یک ساله : 14000 تومان ، دامنه ملی 5 ساله 43000 تومان و دامنه بین المللی : 10 هزار تومان

تنها مورد استثنایی که برای مشترکین جدید وجود داره اینه که اگر یک مشتری جدید توسط یک مشتری قدیمی سایت معرفی بشه ، تعرفه هاش مثل مشترکین قدیمی محاسبه میشه .

این تصمیم گیری دلایل مختلفی داشت اما یکی از دلایلش این بود که به دلیل افزایش تعداد مشترکین ، احساس کردم که امکان کاهش کیفیت وجود داره . به همین دلیل تا اطلاع ثانوی تعرفه های جدید روی سایت قرار گرفت . ایشالا با افتتاح دفتر جدید که متعاقبا از طریق همین تاپیک آدرس و شماره های تماسش به اطلاع شما میرسه ، و با افزایش نیروی انسانی ، خوشحال میشیم بتونیم با تعرفه های قبلی در خدمت تمام کاربرای ایرانی باشیم .

از همه دوستان و همکاران هم خواهش مینم که در سایت ثبت نام کنن ، ایشالا به زودی سرویس ثبت سفارشات و پیگیری اونها از طریق وردپرس فراهم میشه و راحت تر میتونیم در خدمت این دوستان باشیم .

با تشکر ، رضا یوسفی

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آقاي يوسفي ببخشيد كه تو كارتون دخالت ميكنم ولي دومين IR رو از اين به بعد ميخوايد 14 تومن حساب كنيد؟
به نظر من بهتره تا يه مدت همون قيمت ثابت باشه تا تعداد مشتريا بيشتر بشه بعد قيمتهارو ببريد بالا چون اينجوري خب يكم به صرفه نيست.
البته خودتون واقف تر هستين و اين فقط يه پيشنهاد از طرف بنده بود.
موفق باشيد.

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
اقای یوسفی همطور تایید میشه

تو کارش 1
ممنون و تشکر از اظهار لطفتون
قطها اگر پیشرفتی بوده و کیفیتی ، دلیلش تنها حمایت های دوستان خوبی مثل شما و لطف خدا یوده .
مرسی

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
آقاي يوسفي ببخشيد كه تو كارتون دخالت ميكنم ولي دومين IR رو از اين به بعد ميخوايد 14 تومن حساب كنيد؟
به نظر من بهتره تا يه مدت همون قيمت ثابت باشه تا تعداد مشتريا بيشتر بشه بعد قيمتهارو ببريد بالا چون اينجوري خب يكم به صرفه نيست.
البته خودتون واقف تر هستين و اين فقط يه پيشنهاد از طرف بنده بود.
موفق باشيد.
ممنون و مزسی از سوالتون
توی متن نوشتم که قیمت برای مشتریهای قبلی و مشتریهای جدیدی که توسط مشتری های قبلی معرفی بشن به همان صورت قبله و فقط این مشتری های جدیدی بدون معرف هستن که با تعرفه های جدید روبرو میشن .

البته همونطور که گفتم یکی از دلایلش اینه که نمیخواستم به همکاران و مشتریان فعلی کیفیت پایین یا سرعت کمتری رو ارائه بدم . ایشالا با تاسیس دفتر و افزایش نیروی انسانی ، مجددا با قیمت های کم نظیر در خدمت همه خواهیم بود اما تا اون موقع ، قیمت هامون فقط برای مشتریهامون هست و برای مشترکینی که میخان جدیدا به ما بپیوندن از تعرفه های جدید حساب میکنیم .

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
ممنون و تشکر از اظهار لطفتون
قطها اگر پیشرفتی بوده و کیفیتی ، دلیلش تنها حمایت های دوستان خوبی مثل شما و لطف خدا یوده .
مرسی
من مشتري يونيت هاي ايشون هستم و از ساپورتشون راضیم

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
من از هم از خدمات ایشون راضی هستم
دقیق و سریع
ممنونم جناب یوسفی:)

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
من از هم از خدمات ایشون راضی هستم
دقیق و سریع
ممنونم جناب یوسفی:)
با سلام و تشکر
ممنون از حسن نظری که دارین
کاری نکردم که نیازی به تشکر داشته باشه ، انجام وظیفه بوده و بس

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
من یه عذرخواهی بکنم به خاطر بالا آوردن تاپیک
یه سری از دوستان که تعرفه های جدید سایت رو میبینن از بنده سوال میکنن که تعرفه ها چرا رفته بالا و . . .

خدمت همه دوستان عرض کنم که برای دوستان و همکارانی که قبلا از دامنه 24 www.domain24.ir خرید داشتن ، تعرفه ها به صورت قبل هست و هیچ تغییری نکرده و تعرفه های جدید فقط برای کاربرایی هست که میخوان اولین سفارششون رو توی سایت ثبت کنن و همکاریشون رو با ما آغاز کنن .

بازم عذرخواهی و تشکر از همه دوستان

بالا