برگزیده های پرشین تولز

زندگی داریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود.
خانوما و آقاها... این ترد میخواد تا با نگاهی تازه به کمبود های زندگی یک ایرانی این مشکلات رو معرفی کنه و همتون رو از زندگی نا امید کنه و انشالله به خودکشی وا داره!!! پس به امید اینکه همتون خودکشی کنید و راحت بشید از این زندگی کارمون رو شروع میکنیم!!!

1- امروز منتظر اتوبوس بودم ییهو دیدم مردم مثله ندیده ها دارن میدون. گفتم چی شده گفتن که اتوبوس بلیتی اومده!!! گویا اتوبوس بلیتی این روزا رویای مردم شده! زندگی داریم؟

2- امسال سال همت مضاعف، کار مضاعف نام گرفته! الان ملت دارن 3 شیفته کار میکنن باز واسه خرج زندگی نمیرسن با این شعار یعنی رسما ملت باید پالون بندازن روی خودشون! زندگی داریم؟

3- آمریکا و اروپا میگیرن آدم میفرستن هوا هیچی نمیگن بعد ما میگیرم دو تا دونه کرم میفرستیم ترانزيت ماه توی تلویزیون هم برنامه میذاریم در مورد زندگی کرم ها!!! زندگی داریم؟

4-دیگه سروش هیچکس هم اسم آهنگش رو میذاره "یه روز خوب میاد" . گویا اون هم دیگه تصمیم گرفته بزنه تو فاز توهم و خیال! زندگی داریم؟

5- چند روز پیش توی ولیعصر داشتم میرفتم که دیدم یه موتوری با یه پرایدی تصادف کرده بود بعد راننده ی پراید جا در جا مرده بود و موتوری هم فقط پاش شکسته بود! این وسط 8 نفر هم زخمی شده بودن!!!! زندگی داریم؟

6- دیگه کار ما به جایی رسیده که اگر بعضی از مردان دین (!!!) از فردا بگن خودکشی حروم هستش کل ملت میرن خودکشی میکنن! زندگی داریم؟

7- برگشتن گفتن که چهارشنبه سوری مخالف دین و اسلام هستش و گناه داره بعد ملت از هر سال خفن تر مراسم رو برگذار کردن! زندگی داریم؟

8- فقط مونده مرده شور ها از مشتریاشون عیدی بگیرن... زندگی داریم؟

9- پسره تو روز روشن، توی مترو، به من می‌گه «بخورم‌ت توپولی!»؛ زندگی داریم؟

11- سایت گـــرداب رو زدن هک کردن بعد یکی از آقایون گفته که این کار زیر سر آمریکاس!!! زندگی داریم؟

13- آنجلینا جولی واسه لاغر شدن از کنسول Wii استفاده میکنه بعد رییس بنیاد ملی حمایت از بازیهای رایانه ای ما هنوز به این کنسول میگه (دابل آی) !!! زندگی داریم؟

14- دیگه ماهواره امید هم هوا نمی‌کنن بخندیم. زندگی داریم؟

15- رییس جمهور در دیدار با همتای "گامبیا"یی خود در "بانجول"... ادامه خبر رو بی خیال میشم، شروع میکنم سرمو کوبوندن تو صفحه کلید، #^$%&*&^ (ملت میرن با آدمی زاد دیدار میکنن اونوقت ما.. !!! )، زندگی داریم؟

17- اعلام شد امسال خط فقر زیر 1400000 تومان است بعد ماها که در ماه 500 تومان هم در نمیاریم چی هستیم؟ بعد میگن چرا هی میگی زندگی داریم؟

18- کاهو شده کیلویی دو هزار تومن اونوقت آدم چطوری **** بگیره؟ زندگی داریم؟

19- وسط مردان آهنین مدیرعامل تیراژه ماشین اومده شعار میده صنایع ایرانی با ماشین‌آلات ایرانی، پنج دقیقه بعدش آرم و اسم شرکت چینی روی ماشین‌های تبلیغاتی مسابقه چشم آدمو کور می‌کنه! زندگی داریم؟

20- یه بسته پستی از خارج برام اومده توسط پست باز شده و محتویات بروشور داخلش توسط برادران محترم سانسور شده (برچسب زده بودن روی عکس خانوما) زنگ زدم به واحد نظارت پست میگم غلط کردین قانون حقوق شهروندی رو زیر پا گذاشتین و بسته منو باز کردین و سانسورش کردین چسبش زدین و برام فرستادین! این کار خلاف قانونه! طرف اونور خط تلفن برگشته به من میگه ما اینجا نماینده دادستانی داریم هر بسته ای رو که دلشون بخواد باز می کنن! به ما هم مربوط نیست! زندگی داریم؟

21- قیمت گوشت - تخم مرغ . روغن برنج خلاصه همه چی گرون شده .تو این مملکت همه چیز گرون میشه اما همیچی ارزون نمیشه !!! بعدش میگند ما تورم رو مهار کردیم !! زندگی داریم !!

22- از 28 اسفند تا 13 فروردین تو خونه آنتن موبایل از بین رفته بود 14م صبح برگشت.اینجا موبایل هم به تعطیلات میره.زندگی داریم؟

23- 23 تا وبلاگ به عنوان دروغ 13 میگن میرحسین موسوی ترور شده بعد ایرنا تکذیبیه میده بیرون!!! زندگی داریم؟

24- جلوه‌های ویژه فیلم‌های کمدی خارجی رو با این که میدونی خالی‌بندیه ولی باورش می‌کنی و میری تو حس، ولی بعضی جلوه‌های ویژه فیلم‌های جدی ایرانی اینقدر مصنوعیه که از شدت خنده روده‌بر میشی! زندگی داریم؟

25- رفتم تست بازیگری بدم بعد مرده که تست میگرفت با جدیت توی چشام نگاه کرده و میگه صدای خروس در بیار و مثله اونا بال بال بزن... زندگی داریم؟

26- چند روز پیش یه کنسرو لوبیا با دل خوش خریدم بعد که با هزار بدبختی درش رو باز کردم میبینم توش لوبیا با نخد هستش!!! یحتمل کنسرو آبگوشت بوده اشتباهی. زندگی داریم؟

27- فعلا ســـــیاسی که به کنار؛ 54 نفر از فعالان حقوق بشر رو طی یک هفته گرفتن و به اسم جنگ سایبری بردن اوین، اونوقت شبکه خبر هر یک ساعت شصت بار نقض حقوق بشر توی فلسطین رو بصورت گزارش و زیرنویس و رو نویس و ... هوار میزنه! زندگی داریم.

28- از اصفهان تا تهران رو 6500 تومان دادم و تو 6.5 ساعت با اتوبوس اومدم، از میدون آرژانتین تا میدون پونک رو هم 6500 تومان دادم و طی 6.5 دقیقه با آژانس اومدم. زندگی داریم؟

29- دیگه میگن Farsi 1 رو هم اسرائیلی ها درست کردن! زندگی داریم؟

30- اون موقع که پارازیت می‏فرستادن، همه می‏خواستن وی‏.اُ.ای نگاه کنن، حالا که پارازیت نمی‏فرستن همه فارسی وان نگاه می‏کنن! زندگی داریم؟

31- اون موقع که ماها عیدی می گرفتیم همه 20 تومنی و 50 تومنی نهایتا 100 تومنی عیدی می دادن، حالا که مجبوریم ما عیدی بدیم 1000 تومنی دیگه چاپ نمی شه نوش گیر نمیاد و در بهترین شرایط مجبوری 2000 تومنی عیدی بدی... زندگی داریم؟

32- امروز یه پرس چلو کباب سفارش دادم واسه ناهار برام بیارن بعد فاکتورش رو گرفتم نوشته قیمت 3000 تا ! از خوشحالی که کوبیده ارزون شده داشتم زمین رو گاز میگرفتم که ییهو از وسط کبابش یه موی بلند کشیدم بیرون. زندگی داریم؟

33- هواپیمای تهران-شیراز ، اشتباهی به جای فرودگاه شیراز ، تو فرودگاه کیش فرود میاد ! وزیر راه درباره دلیل این اتفاق میگه : به دلیل اینکه سرعت این هواپیما زیاد بوده است،فرودگاه شیراز را رد کرده و به کیش رفته و در آنجا فرود آمده بود ! ؛ بعید نیست پس فردا هم هواپیمای تیم ملی به جای تایلند به دلیل سرعت بالا بره آفریقای جنوبی و جام جهانی، زندگی داریم ؟

34- رو بیلبورد های غربی برای هالووین عکس خانم‏های زیبای بدحجاب با لباس های بدن نما و تحریک آمیز می‏ذارن، رو بیلبورد های ایرانی برای چهارشنبه سوزی، عکس سوختگی صورت، چشم از حدقه بیرون افتاده و دل و روده می‏ذارن! زندگی داریم؟

35- "تلویزیون" فرانسویه، "قطار" عربیه، "سماور" روسیه، "تلفن" یونانیه، "پست" انگلیسیه، بعد می‌گن به پلیس نگیم "پلیس" بگیم "پاسور"؛ زندگی داریم؟

36- الان 22 سالم شده ولی هنوز خیلی از آرزوهای کوچیک روی دلم مونده... زندگی داریم؟

37- یه جایی هم نداریم که بریم توش و از ته دل داد بزنیم به خدا...زندگی داریم؟

38- شبکه سه مسابقه پیش بینی نتیجه ی بازی فوتبال می گذاره تا دقیقه 70 هم فرصت می دن نتیجه ی بازی رو پیش بینی کنی اون وقت 150 هزار نفر قبل از شروع بازی تو مسابقه شرکت می کنند.زندگی داریم؟!

39- به پسرداییم 5تومن عیدی دادم ، رو کرده بهم میگه دمت گرم سارا جون ،شارژم جور شد ! زندگی داریم؟

40- برای مشاهده ی تصاویر توی گوگل هم دیگه باید از فیـــــلتر شکن استفاده کنیم... زندگی داریم؟

41- دیگه توی گوگل اسم "علی" رو هم سرچ میکنی تصاویر سـکســـی بهمون میده! زندگی داریم؟

42- همکارم یه کفش خریده که از چهار جهت پاش رو میزنه بعد بهش میگم چرا این رو خریدی که توش راحت نیستی؟ میگه چون رنگ کفش آنجلینا بوده و مارک دار هستش!!! زندگی داریم؟

43- یارو سیبیل داره اندازه ی موهای سرم بعد صداش شبیه زیزیگولو هستش! زندگی داریم؟

45- ساندیس‌هاشون رو 22 بهمن می‌دن به عزیزکرده‌هاشون. بعد سر کنکور به من تشنه‌ء جویای علم، فقط نِی می‌دن! زندگی داریم؟

ادامه داره!!!

Last edited:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
رفیق سیاسیش کردی، اشتباهت اینجا بود.ولی قشنگ بود.

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تخصصم توی طنز نویسی هستش. از 6 سال پیش دارم مینویسم و خوب میدونم چطور غیر مستقیم تیکه هام رو بندازم! شما نگران اونش نباش... ما دخترا برعکس برخی دیگه خوب بلدیم کارامون رو ماس مالی کنیم :D

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
بسیار عالی گفتی دوست عزیز، خیلی خوشم اومد، ولی به نظر من اینهایی که عنوان کردی نه تنها طنز نیست بلکه حقایقی تلخه که به درستی بیان کردی

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
جالب بود حوصله نداشتم همشو بخونم.

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
دوست عزیز یه کپی از نوشتت بردار چون الان ممکنه تاپیک پاک بشه!

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این اتفاق نمیفته چون من توی چهار تا فروم دیگه هم اینا رو نوشتم و با اینکه خیلی روی این موضوع ها حساس بودن ولی پاک نکردن! گفتم که من مستقیم حرفی رو نمیزنم که موجب دردسر بشه!
خو اذیت نکنین دیگه... اینا طنز هستن... طنز یعنی حرف تلخی که در قالب شوخی بیانش میکنی...

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
0
- یه بسته پستی از خارج برام اومده توسط پست باز شده و محتویات بروشور داخلش توسط برادران محترم سانسور شده (برچسب زده بودن روی عکس خانوما) زنگ زدم به واحد نظارت پست میگم غلط کردین قانون حقوق شهروندی رو زیر پا گذاشتین و بسته منو باز کردین و سانسورش کردین چسبش زدین و برام فرستادین! این کار خلاف قانونه! طرف اونور خط تلفن برگشته به من میگه ما اینجا نماینده دادستانی داریم هر بسته ای رو که دلشون بخواد باز می کنن! به ما هم مربوط نیست! زندگی داریم؟
کتاب منو هم پاره کردن روش زدن وزرارت ارشاد اسلامی!
mog.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
این پست فقط در این راستا زده میشه که ببینم بعد از اینکه این متن دراز رو خوندم تاپیک هنوز هست یا نه

اگر پست ثبت بشه نتیجه اینکه من یه دانشمندم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
جالب بود حوصله نداشتم همشو بخونم.
اتفاقا من چون جالب بود همشو خوندم.
رفیق سیاسیش کردی، اشتباهت اینجا بود.ولی قشنگ بود.
بخواید یا نخواید زندگی همه ما خیلی وقته که آمیخته با سیاسته. البته چیزیه که دیگران خواسته اند. کافیه مثلا منتظر شروع شدن یکی از سریال های تلویزیون ملی باشید یا بلافاصله پس از تمام شدنش شبکه را عوض نکنید تا ببینید که همینطوره.

sandel

Registered User
لایک‌ها
4
زندگی داریم؟؟!!!

1- امروز منتظر اتوبوس بودم ییهو دیدم مردم مثله ندیده ها دارن میدون. گفتم چی شده گفتن که اتوبوس بلیتی اومده!!! گویا اتوبوس بلیتی این روزا رویای مردم شده! زندگی داریم؟

2- امسال سال همت مضاعف، کار مضاعف نام گرفته! الان ملت دارن 3 شیفته کار میکنن باز واسه خرج زندگی نمیرسن با این شعار یعنی رسما ملت باید پالون بندازن روی خودشون! زندگی داریم؟

3- آمریکا و اروپا میگیرن آدم میفرستن هوا هیچی نمیگن بعد ما میگیرم دو تا دونه کرم میفرستیم ترانزيت ماه توی تلویزیون هم برنامه میذاریم در مورد زندگی کرم ها!!! زندگی داریم؟

4- چند روز پیش دوغ خریدم تاریخ تولیدش واسه فردا بود! زندگی داریم؟

5-دیگه سروش هیچکس هم اسم آهنگش رو میذاره "یه روز خوب میاد" . گویا اون هم دیگه تصمیم گرفته بزنه تو فاز توهم و خیال! زندگی داریم؟

6- چند روز پیش توی ولیعصر داشتم میرفتم که دیدم یه موتوری با یه پرایدی تصادف کرده بود بعد راننده ی پراید جا در جا مرده بود و موتوری هم فقط پاش شکسته بود! این وسط 8 نفر هم زخمی شده بودن!!!! زندگی داریم؟

7- دیگه کار ما به جایی رسیده که اگر بعضی از مردان دین (!!!) از فردا بگن خودکشی حروم هستش کل ملت میرن خودکشی میکنن! زندگی داریم؟

8- برگشتن گفتن که چهارشنبه سوری مخالف دین و اسلام هستش و گناه داره بعد ملت از هر سال خفن تر مراسم رو برگذار کردن! زندگی داریم؟

9- «كوفت بخوری، زهرمار بخوری، درد بی‌درمون بخوری...» گوشه‌ای از ديالوگ پرطرفدارترين سريال نوروز! با پوزش از عفت عمومی، زندگی داریم؟

10- سال کار مضاعف‏ه، همه مرخصی‏ان! زندگی داریم؟؟

11- سال‌ها از تصويب قانون «عقب و جلو كردن ساعت‌ها» می‌گذره، ولی هنوز بايد تا وسط ارديبهشت به هركس كه ازمون ساعت می‌پرسه توضيح بديم كه ساعتِ جديد يا قديم! زندگی داريم؟

12- بچه هنوز نمی‌دونه نژاد آریایی چند قوم بودند، میان بهش می‌گن دو نوع عرب داریم: قحطانی و عدنانی! زندگی داریم؟

13- هنوز آدمهایی هستن که فقط به خاطر داشتن بی‏سیم به ما توهین می‏کنن، زندگی داریم؟

14- فقط مونده مرده شور ها از مشتریاشون عیدی بگیرن... زندگی داریم؟

15- تفریح سالم ملت شده شوت کردن گاز اشک‌آور. زندگی داریم؟

16- دیگه زحمت بهانه‌تراشی برای توجیه اختلالات اینترنت رو هم به خودشون نمی‌دن، زندگی داریم؟

17- می گن عکسشو پاره کردین بی احترامیه، بعد خودشون به بیتش حمله می کنن فک و فامیلش رو می زنن بی احترامی نیست. زندگی داریم؟

18- دیروز: حفـظ نــظام از حفظ اسـلام هم واجب‌تر است
امروز: حفـظ و‌لا‌یـت از حفظ نـــظام هم واجب‌تر است
فـردا: حفـظ ***** از حفظ ولایــت هم واجب‌تر است
زندگی داریم؟

19- بیست میلیون بسیجی حریف بیست نفر اغتشاش‌گر نمی‌شوند، زندگی داریم؟

20- زنه تو روز روشن، توی مترو، به من با این ابعاد و یه من ریش می‌گه «بخورم‌ت توپولی!»؛ زندگی داریم؟

21- ابطحی و خاتمی با هم دیدار میکنن بعد اخبار 20:30 تکذیبش میکنه!!! زندگی داریم؟

22- چند سال دیگه طرف می‌ره سربازی می‌گن کجا خدمت می‌کنی میگه ارتش سایبری مجازی ایران واحد شیراز، زندگی داریم؟

23- توی فروم یه کاربر رو بن میکنم بعد برام اس ام اس صورتک گریون میزنه توقع داره منم براش گریه کنم... زندگی داریم؟

24- توییتر رو ایرانی‌ها هک کردن؛ ولی خود «ایرانی‌ها» از ترس اینکه فیلتر نشن، نمی‌تونن تو وبلاگاشون دلیل و هدف اونایی که این‌کارو کردن رو بنویسن؛ زندگی داریم؟

25- سایت گـــرداب رو زدن هک کردن بعد یکی از آقایون گفته که این کار زیر سر آمریکاس!!! زندگی داریم؟

26- سربازهای گمنام امام زمان هم دیگه می‌گن ما همه سرباز توایم ...! زندگی داریم؟

27- تو تاکسی کنار یه خانومه نشستی. هی خودتو جم و جور می‌کنی که یه وخ (زبونم بره لا ساطور) تماسی حاصل نشه. بعد وسط این تلاش‌های طاقت فرسا، یهو خانومه برمی‌گرده می‌گه: "این عقده‌ای بازیا چیه؟ راحت مثه آدم بشین!"؛ زندگی داریم؟

28- آنجلینا جولی واسه لاغر شدن از کنسول Wii استفاده میکنه بعد رییس بنیاد ملی حمایت از بازیهای رایانه ای ما هنوز به این کنسول میگه (دابل آی) !!! زندگی داریم؟

29- دیگه ماهواره امید هم هوا نمی‌کنن بخندیم. زندگی داریم؟

30- صیغه رو شرع قبول داره، عرف قبول نداره. دوست پسر-دختری رو عرف قبول داره، شرع قبول نداره. خلاصه که نه شرعمون عرفیـه، نه عرفمون شرعی؛ زندگی داریم؟

31- بنزین رو از خارج وارد می‌کنن بعد میگن بنزین سرمایه ملی است! زندگی داریم؟

32- عربا ما رو مسلمون كردن و خودشون بي‌دين شدن؟ زندگی داريم؟

33- همه جای دنیا وقتی تعداد تماشاچیاشون زیاد می‌شه ظرفیت ورزشگاهاشون‌و افزایش می‌دن اینجا به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها تصمیم می‌گیرن بازی رو بدون تماشاگر برگزار کنند(+)، زندگی داریم؟

34- جورج اورول رمان «۱۹۸۴» رو نوشت، «۱۳۸۴» واسه ما اتفاق افتاد. زندگی داریم؟

35- حدود بیست ساعت یه مگس دمار از روزگارت درمیاره، تا بالاخره همت‌ات رو جمع مى‌كنى و میرى مگس‌كش میارى، مگسه میره و پشت سرش رو هم نگاه نمى‌كنه، زندگی داریم؟

36- مهماندار هواپیما شروع پرواز به زبان فارسی یه آرزو می‌کنه به زبان انگلیسی یه آرزوی دیگه! زندگی داریم؟

37- می‌گه توی هلند خانوما از ازدواج و لالا با ربات‌ها استقبال می‌کنن؛ هلند نمی‌ریم حالا.. ربات چرا نشدیم؟ زندگی داریم؟

38- رییس جمبور در دیدار با همتای "گامبیا"یی خود در "بانجول"... ادامه خبر رو بی خیال میشم، شروع میکنم سرمو کوبوندن تو صفحه کلید، #^$%&*&^ (ملت میرن با آدمی زاد دیدار میکنن اونوقت ما.. !!! )، زندگی داریم؟

39- هرکی هم اومد واسه ما آستین بالا بزنه، آستین‌کوتاه پوشیده بود، زندگی داریم؟

40- اعلام شد امسال خط فقر زیر 1400000 تومان است بعد ماها که در ماه 500 تومان هم در نمیاریم چی هستیم؟ بعد میگن چرا هی میگی زندگی داریم؟

41- کاهو شده کیلویی دو هزار تومن اونوقت آدم چطوری **** بگیره؟ زندگی داریم؟

42- وسط مردان آهنین مدیرعامل تیراژه ماشین اومده شعار میده صنایع ایرانی با ماشین‌آلات ایرانی، پنج دقیقه بعدش آرم و اسم شرکت چینی روی ماشین‌های تبلیغاتی مسابقه چشم آدمو کور می‌کنه! زندگی داریم؟

43- یه بسته پستی از خارج برام اومده توسط پست باز شده و محتویات بروشور داخلش توسط برادران محترم سانسور شده (برچسب زده بودن روی عکس خانوما) زنگ زدم به واحد نظارت پست میگم غلط کردین قانون حقوق شهروندی رو زیر پا گذاشتین و بسته منو باز کردین و سانسورش کردین چسبش زدین و برام فرستادین! این کار خلاف قانونه! طرف اونور خط تلفن برگشته به من میگه ما اینجا نماینده دادستانی داریم هر بسته ای رو که دلشون بخواد باز می کنن! به ما هم مربوط نیست! زندگی داریم؟

44- قیمت گوشت - تخم مرغ . روغن برنج خلاصه همه چی گرون شده .
تو این مملکت همه چیز گرون میشه اما همیچی ارزون نمیشه !!! بعدش میگند ما تورم رو مهار کردیم !! زندگی داریم !!

45- از 28 اسفند تا 13 فروردین تو خونه آنتن موبایل از بین رفته بود 14م صبح برگشت.اینجا موبایل هم به تعطیلات میره.زندگی داریم؟

46- 23 تا وبلاگ به عنوان دروغ 13 میگن میرحسین موسوی ترور شده بعد ایرنا تکذیبیه میده بیرون!!! زندگی داریم؟

47- جلوه‌های ویژه فیلم‌های کمدی خارجی رو با این که میدونی خالی‌بندیه ولی باورش می‌کنی و میری تو حس، ولی بعضی جلوه‌های ویژه فیلم‌های جدی ایرانی اینقدر مصنوعیه که از شدت خنده روده‌بر میشی! زندگی داریم؟

48- رفتم تست بازیگری بدم بعد مرده که تست میگرفت با جدیت توی چشام نگاه کرده و میگه صدای خروس در بیار و مثله اونا بال بال بزن... زندگی داریم؟

49- چند روز پیش یه کنسرو لوبیا با دل خوش خریدم بعد که با هزار بدبختی درش رو باز کردم میبینم توش لوبیا با نخد هستش!!! یحتمل کنسرو آبگوشت بوده اشتباهی. زندگی داریم؟

50- فعلان سیاسی که به کنار؛ 54 نفر از فعالان حقوق بشر رو طی یک هفته گرفتن و به اسم جنگ سایبری بردن اوین، اونوقت شبکه خبر هر یک ساعت شصت بار نقض حقوق بشر توی فلسطین رو بصورت گزارش و زیرنویس و رو نویس و ... هوار میزنه! زندگی داریم.

51- دیگه فیلم‌های ده‌نمکی‌ رو هم سانسور می‌کنن! زندگی داریم؟

52- «مورد عجيب بنجامين باتن» رو می‌ديدم، يه جاش بنجامين از روی دريا و اون سر دنيا برای دوست دخترش كارت پستال می‌فرستاد و همه‌اش به دست دختره می‌رسيد، تقريبا صد سال پيش. بعد من دو هفته پيش يه كارت پستال داخل شهری برای همكارم فرستادم، هنوز به دستش نرسيده! زندگی داريم؟

53- از اصفهان تا تهران رو 6500 تومان دادم و تو 6.5 ساعت با اتوبوس اومدم، از میدون آرژانتین تا میدون پونک رو هم 6500 تومان دادم و طی 6.5 دقیقه با آژانس اومدم. زندگی داریم؟

54- شب عیدی به جای توپ سال نو این توله‌سگ همسایه یه بمب دستی ترکوند، مقوله‌هامون ریخت به هم. زندگی داریم؟

55- یه تب‌خال هم نمی‌زنیم که مجبور نشیم هی با ملت روبوسی کنیم سر سال نویی. زندگی داریم؟

56- سازمان میراث فرهنگی و گردشگری یه سری ماشین مدل بالا رو گذاشته توی شهرها، روی شیشه‌ی عقبشون هم به چه گندگی نوشته: "راهنمای گردشگر".. اونوقت این ماشین‌ها با یه سرعتی توی خیابون‌ها ویراژ می‌دن که عمراً نمی‌شه جلوشون رو گرفت و ازشون راهنمایی خواست. زندگی داریم؟

57-یک خط در میون آب و برق قطع میشن ؛ اگر دو تاش با هم باشن مردم در رفاه قرار میگیرند ، زندگی داریم ؟

58- مسابقه قوی‌ترين مرد ايران (مردان آهنين) تو دكور سريال حضرت يوسف و مريم اجرا شد و جايزه‌ها رو يه نفر با لباس سربازان رومی آورد! زندگی داريم؟

59- اون موقع که پارازیت می‏فرستادن، همه می‏خواستن وی‏.اُ.ای نگاه کنن، حالا که پارازیت نمی‏فرستن همه فارسی وان نگاه می‏کنن! زندگی داریم؟

60- اون موقع که ماها عیدی می گرفتیم همه 20 تومنی و 50 تومنی نهایتا 100 تومنی عیدی می دادن، حالا که مجبوریم ما عیدی بدیم 1000 تومنی دیگه چاپ نمی شه نوش گیر نمیاد و در بهترین شرایط مجبوری 2000 تومنی عیدی بدی... زندگی داریم؟

61- امروز یه پرس چلو کباب سفارش دادم واسه ناهار برام بیارن بعد فاکتورش رو گرفتم نوشته قیمت 3000 تا ! از خوشحالی که کوبیده ارزون شده داشتم زمین رو گاز میگرفتم که ییهو از وسط کبابش یه موی بلند کشیدم بیرون. زندگی داریم؟

62- یه موقعی اگه لباس قرمز و نارنجی می پوشیدی همه یه جوری بهت نگاه می کردن، حالا اگه لباس سبز بپوشی همه یه جوری نگات می کنن... زندگی داریم؟

63- خدا رو شكر بالاخره بعد از يه عمر فهميديم كه يكی از مهمترين آيين های باستانی كشورمون مبنای عقلی نداره! زندگی داريم؟

64- یکی تو مجالس‏ رقص و غنا شرکت می‏کنه، ممنوع التصویر می‏شه، یکی دیگه تو مجالس مجمع تشخیص مصلحت **** شرکت می‏کنه، ممنوع التصویر می‏شه. زندگی داریم؟

65- یه عده به مردایی که ریششون بلنده یه جور برچسب می‌زنن و نگاه می‌کنن، یه عده‌ی دیگه به مردایی که موشون بلنده یه جور دیگه‌ای برچسب می‌زنن و نگاه می‌کنن. زندگی داریم؟

66- هواپیمای تهران-شیراز ، اشتباهی به جای فرودگاه شیراز ، تو فرودگاه کیش فرود میاد ! وزیر راه درباره دلیل این اتفاق میگه : به دلیل اینکه سرعت این هواپیما زیاد بوده است،فرودگاه شیراز را رد کرده و به کیش رفته و در آنجا فرود آمده بود ! ؛ بعید نیست پس فردا هم هواپیمای تیم ملی به جای تایلند به دلیل سرعت بالا بره آفریقای جنوبی و جام جهانی، زندگی داریم ؟

67- ملت به اندازه‌ای که به کارهای یومیه‌شون برسن سهمیه بنزین ندارن، اون‌وقت برنامه زنده پخش می‌کنن در باب رعایت فلان و بهمان در سفرهای جاده‌ایِ نوروزی. پژو 407 هم جایزه می‌دن. زندگی داریم؟

68- تو این هیر و ویر یارو ورداشته موضوع پایان‌نامه‌ش رو گذاشته تحلیل محتوای توالت‌نوشته‌ها. زندگی داریم؟

69- رو بیلبورد های غربی برای هالووین عکس خانم‏های زیبای بدحجاب با لباس های بدن نما و تحریک آمیز می‏ذارن، رو بیلبورد های ایرانی برای چهارشنبه سوزی، عکس سوختگی صورت، چشم از حدقه بیرون افتاده و دل و روده می‏ذارن! زندگی داریم؟

70- "تلویزیون" فرانسویه، "قطار" عربیه، "سماور" روسیه، "تلفن" یونانیه، "پست" انگلیسیه، بعد می‌گن به پلیس نگیم "پلیس" بگیم "پاسور"؛ زندگی داریم؟

71- الان 22 سالم شده ولی هنوز خیلی از آرزوهای کوچیک روی دلم مونده... زندگی داریم؟

72- یه جایی هم نداریم که بریم توش و از ته دل داد بزنیم به خدا...زندگی داریم؟

73- شبکه سه مسابقه پیش بینی نتیجه ی بازی فوتبال می گذاره تا دقیقه 70 هم فرصت می دن نتیجه ی بازی رو پیش بینی کنی اون وقت 150 هزار نفر قبل از شروع بازی تو مسابقه شرکت می کنند.زندگی داریم؟!

74- به پسرداییم 5تومن عیدی دادم ، رو کرده بهم میگه دمت گرم مهدی جون ،شارژم جور شد ! زندگی داریم؟

75- صبح ، ظهر ، شب حرف از اصلاح الگوی مصرف و سهمیه بندی بنزین می زنند ، اونوقت تو اصفهان یک لودر می خوره به لوله انتقال بنزین و یک میلیون لیتر بنزین میره رو هوا ، زندگی داریم؟

76- برای مشاهده ی تصاویر توی گوگل هم دیگه باید از فیـــــلتر شکن استفاده کنیم... زندگی داریم؟

77- دیگه توی گوگل اسم "علی" رو هم سرچ میکنی تصاویر سـکســـی بهمون میده! زندگی داریم؟

78- همکارم یه کفش خریده که از چهار جهت پاش رو میزنه بعد بهش میگم چرا این رو خریدی که توش راحت نیستی؟ میگه چون رنگ کفش آنجلینا بوده و مارک دار هستش!!! زندگی داریم؟

79- کار ملت دیگه به جایی رسیده که با گوگل مجبور هستن درد دل کنن! زندگی داریم؟

80- یارو سیبیل داره اندازه ی موهای سرم بعد صداش شبیه زیزیگولو هستش! زندگی داریم؟

81- این همه پیشرفت علمی کردن، یه درخت زیتون پرورده نتونستن درست کنن هنوز. زندگی داریم؟

82- یکی از دوستام تازه ازدواج کرده بعد برمیگرده بهم میگه مهدی به خدا همون صابون گلنار بهتر بودش! زندگی داریم؟

83- ما یه اس.ام.اس در مورد قورمه سبزی نمیتونیم بفرستیم، وزارت اطلاعات به خاطر دستگیری یه متهم به تمام شماره‏ها اس.ام.اس میفرسته؛ زندگی داریم؟

84- تو تمام تاریخمون کلا 3 4 تا فیلسوف به درد خور داشتیم، بعد روز تولد یکی (ابن سینا) رو گذاشتن روز پزشک، روز بزرگداشت شارحش (خواجه نصیر) رو گذاشتن روز مهندسی؛ زندگی داریم؟

85- خر شدیم رفتیم درخواست خدمات غیرحضوری همراه اول رو توی سایت‌شون پر کردیم؛ بعد از کلی دنگ و فنگ گفته‌ن عسلم وردار کل مدارکت رو بیار دفتر تا بشناسیم‌ت. زندگی داریم؟

86- رفتم سينما، به بوفه‌دار مى‌گم يه سانديس پرتقالى بدين، در يك لحظه احساس حقارت عجيبى وجودم رو فراگرفت... كارى كردن كه آدم از سانديس خوردن هم خجالت بكشه! زندگی داريم؟

87- تو دنیای واقعی، وقتی از ایران خارج می‌شی با همه‌ی بدبختیایی که هست و حرفایی که در مورد این ملیت وجود داره، هنوز می‌تونی سرت رو بالا بگیری و بگی «من ایرانی‌ام». اما تو دنیای مجازی، به لطف مخابرات و سیستم فـیلـتـریـنـگـش، حتی تو سایتا و وبلاگای داخلی‌ش هم دیگه نمی‌تونی با ملیت ایرانی‌ت پا بذاری. زندگی داریم؟

88- با هر کی سلام تعارف می‌کنی، یهو در حد شوخی دستی باهات صمیمی می‌شه؛ زندگی داریم؟

89- برای بچّه‌های مردم صد مرحله گزینش می‌ذارن درباره‌ی کفن مُرده تا اسم آب‌دارچیِ بیتِ آقا محضِ تصدّیِ یه شغلِ موقّتِ قراردادیِ ‌بی‌پاداش و مزایا که مبادا عدم‌لیاقت‌سالاری واقع بشه! اون‌وقت یه مردِ بی‌مارِ حبس‌کشیده‌ی معلوم نیست به کدوم مرضِ روانی دچار رو به عنوان معلّم می‌فرستن سر کلاس درس تا به هشت تا دختر معصوم توی دهاتِ غربِ کشور تجاوز کنه. زندگی داریم؟

90- ساندیس‌هاشون رو 22 بهمن می‌دن به عزیزکرده‌هاشون. بعد سر کنکور به من تشنه‌ء جویای علم، فقط نِی می‌دن! زندگی داریم؟

منبع http://www.pardisgame.net/thread-8970.html
این 90 تا را شما نوشتین؟؟؟

خود سانسوری! رندگی داریم؟

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lol
این نامردا همه جا تاپیک من رو دزدیدن؟ حیف که نمیتونم بگم کجا اصل اینا رو نوشتم و ازم کپی کردن وگرنه... میخوای همین الان تا 300 تاش رو بنویسم؟
اگه دقت کنی اون هم منبع زده عزیزم... برو اصل منبع رو پیدا کن.. خواهش میکنم اینجوری حق به جانب هم پست نده چون من خیلی عصبی هستم و یه دفعه دیدی یه طنز عجیب نوشتم!!!

توی روز روشن مطالب آدم رو کپی میکنن و بعد هم طلبکارن! زندگی داریم؟

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
معرکه است ! خداییش خیلی جالب بود ... خیلی حال کردم ./

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
این پست فقط در این راستا زده میشه که ببینم بعد از اینکه این متن دراز رو خوندم تاپیک هنوز هست یا نه

اگر پست ثبت بشه نتیجه اینکه من یه دانشمندم

من همیشه به تو ایمان داشتم دانشمند:rolleyes:

مثل همیشه حرفه ای:blush:

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ای بابا.. شد من یه مطلب طنز بزنم که اینقدر گیر ندید؟ لطفا ببین چندتا نوشتم و چندتاش توی اون وبلاگ که نوشتی بوده؟ اون مملکته داریم هست و درسته که من ازش ایده گرفتم ولی بیشترش رو خودم نوشتم!

Argh

24 نفر شب تا صبح فکر میکنن برا خودشون چیز مینویسن، اونوقت چون حق نشر محفوظ نیست تو ایران، همش به نام یکی دیگه تمام میشه، زندگی داریم!!؟؟

نوش

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
82- یکی از دوستام تازه ازدواج کرده بعد برمیگرده بهم میگه مهدی به خدا همون صابون گلنار بهتر بودش! زندگی داریم؟
(((((((((((((((((((((((=:

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
24 نفر شب تا صبح فکر میکنن برا خودشون چیز مینویسن، اونوقت چون حق نشر محفوظ نیست تو ایران، همش به نام یکی دیگه تمام میشه، زندگی داریم!!؟؟
یارو دو روزه مدیر شده هنوز نمیدونه چطور باید IP چک کنه بعد زبون درازی هم میکنه! زندگی داریم؟

یکی نیست بهش بگه اون زمانی که تو تنها راه ارتباط برقرار کردنت با دور دست ها دود بودش من فروم گردی و مدیریت میکردم.. زندگی داریم؟

یارو اومده واسه من در مورد قانون کپی رایتی حرف میزنه که توی سرتاسر فرومشون نقض میشه بعد با گردن کلفتی هم پست میده! زندگی داریم؟

هزار تا متن دیگه هم میتونم بنویسم که شخص خودت رو توی یه لحظه به چالش بکشم! اینقدر سر به سر من نذار عزیز... من میخوام طنز بنویسم و کاری به کسی ندارم! پس لطفا خودت رو با من درگیر نکن... !

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سارا اسمت مهدیه ؟ زندگی داریم ؟
74- به پسرداییم 5تومن عیدی دادم ، رو کرده بهم میگه دمت گرم مهدی جون ،شارژم جور شد ! زندگی داریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا