برگزیده های پرشین تولز

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ،نمایشگاه یا فروشگاه

آیا از برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای تهران راضی هستید؟

• Total voters
    24

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
چند سالی هست که نمایشگا کتاب تهران در مصلای تهران برگزار می شه
بهانه انتقال نمایشگاه به مصلا صرفا به دلیل ایجاد ترافیک در بزرگراه چمران بود
اما مشکلات بسیار بیشتری در این چند سال در این نمایشگاه جدید به وجود اومد
به نظر من بزرگترین ایراد این نمایشگاه فضای کوچک این نمایشگاه نصبت به نمایشگاه قبلی هست.
اونقدر قرفه ها به هم چسبیده و تراکم انسانی :blink: زیاده که نمی شه پیشخوان هیچ یک از غرفه ها رو دید!
جالب تر از این توجیه مسیولین نمایشگاه هست که پارسال می گفت : بازدید کننده ها باید اسامی کتاب ها رو از قبل تهیه کنند و کتاب ها رو از نمایشگاه تهیه کنند!!!:blink:
آیا این نمایشگاه هست یا فروشگاه؟؟؟

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
پس دیگه نمایشگاه نیست!چون شما نمی تونی کتاب های جدید رو ببینی!
کلا نمایشگاه جایی هست که محصولات جدید که شما در موردش اطلاعات دقیق نداری نمایش داده بشه و شما بتونی بررسی کنی!

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
از نظر جا که افتضاح شده!
حالم بد میشه از مصلی.
از نظر رفت و آمد هم برای من فرقی نکرده.
قبلا که تو محل دائمی بود هم راحت میرفتم.
تو مصلی دیگه امکان نداره کسی تو دو روز بتونه تقریبا همه کارهاش رو انجام بده.
باید برای مصلی چهار تا پنج روز وقت گذاشت.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
امیدوارم هر چه زودتر جای نمایشگاه ثابت بشه... چون مصلا که اصلا مناسب نیست... مسخره ترین مشکلش موبایل هست! دو نفر همدیگه رو گم کنن دیگه خدا باید به هم برسونتشون!

از نظر شلوغی هم خب یه عده با سیزده به در اشتباه می گیرن میان فقط خوش گذرونی... بازدید کننده واقعی دیگه عملا از نمایشگاه بهره نمیبره و فقط از فروشگاه (!) استفاده می کنه...

چیدمان غرفه ها که....!

ولی من بین المللی رو هم نمی پسندم، چون سالن ها همه دور از هم... خیلی حالت سردرگمی داره... رفت و آمدش هم که مصیبتیه...

ببینیم شهر آفتاب چی میشه...

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
من نمیدونم چقدر میتونم به جرات نظر بدم!
اما درصد قابل ملاحظه ای از بازدید کننده ها میان اونجا تا به قرارشون برسن و خوش گذرونی کنن و یا تو غرفه ها بگردن چیزهای مفتی جمع کنن! خیلی هاون تو عمرشون یک کتاب هم نخوندن!
من با اینکه خودم کتابخونه شخصی دارم، با تقریبا 2000 جلد کتاب، اما هیچ وقت خودم رو بازدیدکننده تخصصی اونجا نمیدونم! اما دیدم کسانی رو که رفتن به نمایشگاه رو فقط برای یک دلیل انجام میدن! اونم اینکه میگن کلاس داره!
اوج افکار عجیب غریب رو باید تو ایران دید.
متاسفانه تو محیط مصلی خیلی ها به جای اینکه دنبال کتاب مورد نظرشون باشن دنبال یک جفت مناسب برای خودشون میگردن!
اگه همه بازدیدکننده ها با دید تخصصی به نمایشگاه بیان یقینا این شلوغی بی مورد حل میشه.

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
به نظر من هم باید محیطی باشه که آدم بچرخه و ازش لذت ببره. بالاخره اسمش نمایشگاهه . ولی با اینم موافقم هرکس باید بدونه دنبال چی می گرده. من خودم کتاب خون هستم، ولی اصلا کتاب بخر نیستم! یعنی هرچی بخوام از کتابخونه میگیرم و پول الکی بابتش نمیدم! ولی هرچند وقت یه بار بد نیست یه کتاب خفن آدم بخره

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
اولا که خوب تو نمایشگاه یعنی محصولات قدیمی وجود نداره ؟ خوب شما کتابو ببینی خوشت بیاد نتونی بخری اعصابت خرد نمیشه ؟! :دی

m4hd!

Registered User
لایک‌ها
32
امیدوارم هر چه زودتر جای نمایشگاه ثابت بشه... چون مصلا که اصلا مناسب نیست... مسخره ترین مشکلش موبایل هست! دو نفر همدیگه رو گم کنن دیگه خدا باید به هم برسونتشون!

از نظر شلوغی هم خب یه عده با سیزده به در اشتباه می گیرن میان فقط خوش گذرونی... بازدید کننده واقعی دیگه عملا از نمایشگاه بهره نمیبره و فقط از فروشگاه (!) استفاده می کنه...

چیدمان غرفه ها که....!

ولی من بین المللی رو هم نمی پسندم، چون سالن ها همه دور از هم... خیلی حالت سردرگمی داره... رفت و آمدش هم که مصیبتیه...

ببینیم شهر آفتاب چی میشه...

موافقم!!!

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
همیشه علاقه زیادی به دیدن کتاب از پیشخون کتابفروشی ها داشتم ! :D و یکی از جاهایی که زیاد استاپ میکنم جلوی کتابفروشیاس! :دی

دیگه فکر شو بکنید نمایشگاه کتاب باشه و........! :lol:

قبول دارم کمبود و نقطه ضعف زیاد داره و آدم خیلی اون تو اذیت میشه! ولی بازم جای شکرش باقیه ... :دی

من بیشتر با بخشهای خارجیش و البته کار گرفتن مخ خارجی ها حال میکنم! لوووول (خریدهام هم بیشتر مربوط به این بخش میشه!)

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
من تازه میخام بیام

تا کی فروشگاه ادامه داره:دی ؟

Sara Shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره والا... اگه دوستت رو گم کنی دیگه خدا هم نمیتونه کاری بکنه چون یحتمل ارتباطمون با اون هم قطع میشه اینقدر بهمون تیکه میندازن تازه یه بار من توی رسان های دیجیتال با شال رفتم تو از ورودی هزار بار بهم گیر دادن این خانوما که موهاتون بکن تو... لعنتیا انگار مشکل دارن با خودشون هم.. همش میگن خانومم موهاتو بکن تو... خانومم فلان کن. خدا رو شکر پسر نشدن اینا!

حالا زمان نمایشگاه کی تا کی هستش؟

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
یادم میاد پارسال توی غرفه کتاب های خارجی،پر از دختر بچه های 14-15 ساله مدرسه ای بود!اونم در قسمت کتاب های پزشکی :دی
من فقط تونستم سه تا کتاب نقاشی برای بچه خواهرم بخرم!

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
من اولین سال که نمایشگاه تو مصلی بود رفتم و از بس افتضاح بود دیگه نرفتم و فکر هم نکنم برم...:عشق کتاب:دی

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
پوزش می‌خواهم. می‌خواستم گزینهٔ چهارم را علامت بزنم ولی به اشتباه گزینهٔ سوم را زدم.
دیدگاه من: ترافیک بدتر شده ،فضای نمایشگاه بدتر شده
یا به عبارت دیگر، ترافیک بدتر شده، فضای نمایشگاه افتضاح شده.

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
من تا اونجا که ممکنه نمیرم
مگر اینکه رفیقم سمچ گیر بازار شه بیا بریم

ولی تا زمانی که مصلی پارکینگ داشت با بدبختی میرفتیم وای چی بشه پارکینگهای هم حذف کنن

ترافیک شدید سنگین (ضمنا اگر کسی از شهرستان میاد لباس با خودش بیاره چون ممکنه هوا بارونی هم بشه

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
من تا اونجا که ممکنه نمیرم
مگر اینکه رفیقم سمچ گیر بازار شه بیا بریم

ولی تا زمانی که مصلی پارکینگ داشت با بدبختی میرفتیم وای چی بشه پارکینگهای هم حذف کنن

ترافیک شدید سنگین (ضمنا اگر کسی از شهرستان میاد لباس با خودش بیاره چون ممکنه هوا بارونی هم بشه

کی بارون میاد؟ 4 شنبه من میخام بیام

اگه بارون میاد نیام

zharfaaa

Registered User
لایک‌ها
2
بالا