برگزیده های پرشین تولز

حاضريد قبل از ازدواج اينكارو بكنيد

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
خوب خيلي از مردها در دنيا هستند كه با مشكل ناباروري روبرو هستند
حالا سوال من اينه
اگر قبل از ازوداج باشه
1. حاضريد قبل از ازدواج و خواستگاري اين آزمايشو ( تعيين ميزان باروري ) بديد و وضعيت خودتونو بدونيد يا نه ؟
2. اگر وضعيت خودتونو ندونيد با اعتماد به نفس بيشتري قدم جلو ميذاريد ؟
3. حالا اگر اين ازمايش داده باشيد و خدايي نكرده مشكل داشته باشيد آيا در روند خواستگاري رفتن شما تاثير ميذاره ؟
4. آيا حاضيد به دختر اين مطلب بگيد ؟ يا ترس از گفتنش داريد ؟
5. اگر دختري كه دوستش داريد باشه چي ميگيد بهش ؟ يا يه طوري ميريد كنار از سر راهش ؟

Last edited:

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا بچه رو میخوام چیکار اتفاقا الان دخترا خوشحالتر هم میشن وقتی بفهمن که طرف بچه دار نمیشه به نظرم طرف به دختره بگه بهتره

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
گزينه 6
درمان

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
من چنین مشکلی ندارم چون یک دختر دارم . ولی باید همه چیز بیان بشه . البته الان خیلی از مشکلات قابل حله .

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بهرته گزينه 6 حذف كنم
چون ميخوام بدونم
اونيم كه بفكر درمانه باز ميگه يا نميگه
اگر نميگه چرا ؟
اگرم بدونه در روند خواستگاريش تاثير داره ؟ اينا مهمه ( ميدونم قابل درمانه) اما تصور كنيد شما قراره هفته ديگري بري خواستگاري و امروز ميري اين ازمايشو بدي ؟ بعد اگر جوابش بد بود خوب حالا كو تا درمان فكر كن دو روز ديگم تو مجلس خواستگاري هستي
حالا ميگي - نميگي- اصلا ميري مجلس خواستگاري يا ممكنه سرخورده بشي ؟ اگر بري با اعتماد بفنس ميري ؟
بهتره گزينه 6 حذف كنم ها ؟

Last edited:

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
اصلا بچه رو میخوام چیکار اتفاقا الان دخترا خوشحالتر هم میشن وقتی بفهمن که طرف بچه دار نمیشه به نظرم طرف به دختره بگه بهتره

کاملا" تایید میشه
والا ما خودمون چه خیری دیدیم از زندگی یا چه گلی به سر پدر مادرمون زدیم که حالا بخوایم یکی دو تا توله هم پس بندازیم و با این اوضاع و احوال وضعشون رو بدتر از خودمون کنیم، یه بابایی حرف قشنگی زد، گفت بچه دار شدن تو این دور و زموته یعنی "جنایت" !!!
الان ناباروری یک حسنه نه عیب

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
کو پول و موقعیت واسه ازدواج ؟! شما هزینه بده به من ! اصلا چیزمو با ساتور قطع می کنم می رم خاستگاری !!!!

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
کو پول و موقعیت واسه ازدواج ؟! شما هزینه بده به من ! اصلا چیزمو با ساتور قطع می کنم می رم خاستگاری !!!!

کاملا" تایید میشه
والا ما خودمون چه خیری دیدیم از زندگی یا چه گلی به سر پدر مادرمون زدیم که حالا بخوایم یکی دو تا توله هم پس بندازیم و با این اوضاع و احوال وضعشون رو بدتر از خودمون کنیم، یه بابایی حرف قشنگی زد، گفت بچه دار شدن تو این دور و زموته یعنی "جنایت" !!!
الان ناباروری یک حسنه نه عیب
هرچند جواب موضوع اصليو نداديد
مسئله دوست داشتن بچه نيست كه يكبار ديگه پست اولو ببينيد
البته حرفتونو قبول ندارم خيلي كمم پيدا ميشه ادمي كه بچه دوست نداشته باشه به قول اقاي قمشه اي بچه يعني معصوميت
قبول ندارم خودتون دور از جون نتونيد ناراحت نميشد؟ چرا ميشيد بعيد بدونم كسي اينطور باشه

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
مهدی تو این اوضای فیلی گیر دادی به چیز بچه ها؟ :D

یاغی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حاظرم :دی

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
آزمایشش ارزونه بابا با بیمه 10 تومن.
جدا اسم آزمايشش چيه من از يكي گفت ازمايش زيرو zero بودنه ولي تو نت وزين فارسي هرچي زدم اسمشو نتونستم پيدا كنم
مهدی تو این اوضای فیلی گیر دادی به چیز بچه ها؟ :D
ما مخلصتيم
ميگن دكترا به بيمار ميگن قبل از تشخيص فكر بد نكن اما خودشون اگر بچه يا مثلا يكي از اعضاي خانواده شون علائم يه بيماري نشون بده بدترين فكرا به سرشون ميزنه كه نكنه اين باشه نكنه اون باشه ( گاهي تو دلشون ميگن كاش نميدونستيم كه حالا اينطور نگران باشيم
خوب منم همينه قضيه . ميخوام ببينم اين مشكل كسي بدونه داره چه مكينه ؟
اخه فكرشو بكنيد مثلا با دختره داري حرف ميزني برسه به بچه بعد تو بدوني تو دلت كه مشكل داري ( درمانو فلعلا بي خيال) خوب ميگي ؟ نميگي مهمه واقعا
بهتر از اين تايپيك هاي مثلا الان دستت كجاست ؟ 1. تو دماغت 2. رو ميز 3. يه جايي
بابا جواب بديد سوالارو يك كلمه حاضرم چيه . يعني حاضريد از بديد يا موضوعو بگيد ؟ ببين دوتا سوال پرسيدما. :Dمن فقط دو تا سوال پرسيدم شما چرا ناراحتيتد كه پي تي فيلتر شد:D

Last edited:

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
یه پال میذاشتی شاید بهتر بود.
من حاضرم برم آزمایش ولی اگه زبونش لال مثبت باشه دیگه روم نمیشی به دختره بگم خب.
حالا ببینم جوابت مثبت بیده مگه؟ این چیزا همش بازیه به عمل کار برآید. برو جلو نترس...:happy:

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
پايه يه ازدواج موفق صداقت هستش از اولش آدم بايد با شريکش "ندار" باشه
معلومه که ميگم اينجوری که هستم بايد منو قبول کنه نه اونجوری که ميخوام بشم
البته بگم ها خيلی کم اينطوری فکر ميکنن
ولی يه مشکلی هست اين وسط اگه طرف اخلاق شما رو ندونه اصلاً نشناسه شما رو(خواستگاری)
به احتمال 100 درصد ميگه نه!!!
ولی اگه به هم ديگه علاقه داشته باشين و اين مشکل نتونه به شخصيت و کمالات شما خدشه وارد کنه
و طرف شما رو قبول داشته باشه من فکر ميکنم اصلاً براش مهم نباشه
ولی اگه ميريد خواستگاری احتمالاً بايد بی خيال بشين خودش قبول کنه خوانوده به همين سادگی قبول نميکنه
برای همين خواستگاری احمقانه ترين روش زن گرفتن و همسر يافتن هست

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
جدا اسم آزمايشش چيه من از يكي گفت ازمايش زيرو zero بودنه ولي تو نت وزين فارسي هرچي زدم اسمشو نتونستم پيدا كنم
ما مخلصتيم
ميگن دكترا به بيمار ميگن قبل از تشخيص فكر بد نكن اما خودشون اگر بچه يا مثلا يكي از اعضاي خانواده شون علائم يه بيماري نشون بده بدترين فكرا به سرشون ميزنه كه نكنه اين باشه نكنه اون باشه ( گاهي تو دلشون ميگن كاش نميدونستيم كه حالا اينطور نگران باشيم
خوب منم همينه قضيه . ميخوام ببينم اين مشكل كسي بدونه داره چه مكينه ؟
اخه فكرشو بكنيد مثلا با دختره داري حرف ميزني برسه به بچه بعد تو بدوني تو دلت كه مشكل داري ( درمانو فلعلا بي خيال) خوب ميگي ؟ نميگي مهمه واقعا
بهتر از اين تايپيك هاي مثلا الان دستت كجاست ؟ 1. تو دماغت 2. رو ميز 3. يه جايي
بابا جواب بديد سوالارو يك كلمه حاضرم چيه . يعني حاضريد از بديد يا موضوعو بگيد ؟ ببين دوتا سوال پرسيدما. :Dمن فقط دو تا سوال پرسيدم شما چرا ناراحتيتد كه پي تي فيلتر شد:D

اسم آزمایش اسپرموگرافی هست. میری یک دکتر اورولوژی میگی میخوای بدونی چه خبره آزمایش رو مینویسه برات. همه چی رو هم بهت میگن حتی اینکه چند میلیون سلول هست و چند تاشون سالمند و تا چند ساعت زنده میمونند

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
البته اسمش semen analysis هست که اسپرموگرام هم جزوش هست.

پزشک یا کارشناس مامایی هم میتوانه بنویسه نیاز به یک اورولوژیست نیست.

برای تفسیر آزمایش فقط و فقط یا خودتون باید از توی نت جداول استاندارد رو استخراج کنید یا از یه متخصص زنان کمک بگیرید. در صورت وجود مشکل شما به یک اورولوژیست (دقت کنید نفرولوژیست نباشه!!) راهنمایی خواهید شد.

قیمت آزاد هم فکر کنم زیر 4 یا نهایتا 5 تومن باشه.

در کل اصلا آزمایش قابل اعتمادی نیست!

:f34r:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بسيار عالي اطلاعات خوبي داديد
در كنارش بد نبود به سوال تايپيك هم جواب ميداديد

زاراگوزا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2