برگزیده های پرشین تولز

آداپتور وایرلس آنتن دار TP-Link WN-422G با برد بالا

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سرعت: 54 Mbps
کاملا تمیز و سالم. چند ماهی از گارانتیش هم مونده .با جعبه و فاکتور خرید.

من اینو پاییز پارسال 30 تومن خریدم قیمت پایه ام برای فروش هم 20 تومنه. هزینه ارسال با خریدار. اصفهان باشید حضوری می تونم تحویل بدم.

علت فروش: خریدن آداپتور با سرعت بالاتر.

خواهشا زیر قیمت پایه پیشنهاد ندید و در ضمن پیشنهاداتتون را در همین تاپیک مطرح کنید.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
تاپیک بیا بالا!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
عکس:

Photo412.jpg

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251

D-link که بهتر از TP-link :D
پیشنهاد من این بود دوست داشتید در خدمتم

رایان صبا 100% قیمت هاش دقیق تر از هر سایت دیگست البته 8 تا 10% گرون تر از بازار رایانه اصلا قابل اعتماد نیست قبلا هم گفتم این سایت کالایی که هنوز عرضه جهانی نشده رو در لیست فروشش میگذاره اکثر مواقع هم جنس مورد نظر شمارو نداره و پیشنهاد یه مدل دیگه میده

ایستگاه که محل آگهیه اصلا مرجع مناسبی نیست

اولین مرجع رایان صبا - دومین مرجع لیوان - سومین مرجع لیون کامپیوتر
نمایندگی TPlink هم در پاساژ طالقانی طبقه همکف قسمت حیاط سمت راست شماره واحد فراموش کردم ولی فقط این برند رو کار میکنه می تونید قیمت عادی و همکارش رو بپرسید

حداکثر 14 هستم
با نهایت احترام

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474

رایان صبا 100% قیمت هاش دقیق تر از هر سایت دیگست البته 8 تا 10% گرون تر از بازار رایانه اصلا قابل اعتماد نیست قبلا هم گفتم این سایت کالایی که هنوز عرضه جهانی نشده رو در لیست فروشش میگذاره اکثر مواقع هم جنس مورد نظر شمارو نداره و پیشنهاد یه مدل دیگه میده

نمایندگی TPlink هم در پاساژ طالقانی طبقه همکف قسمت حیاط سمت راست شماره واحد فراموش کردم ولی فقط این برند رو کار میکنه می تونید قیمت عادی و همکارش رو بپرسید

حداکثر 14 هستم
با نهایت احترام

من خریدار نیستم ولی:
قیمت این کارت TL-WN422G حدود 29 30 تومن هست!
منبع هم معتبر تر از رایان صبا و سایت های مشابه هست!

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان
امروز 5 عدد به قیمت هر کدام 29000 هزار تومان برای شبکه بندی یک شرکت خریداری شد
گارانتی فرادانش
یوزرش همون حدود 30 هست

Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189

حداکثر 14 هستم
با نهایت احترام
با نهایت احترام اولا که TP-Link بهتره اون موقعی هم که می خواستم بخرم این کارتو دی لینکش را می دادن 24 تومن اینو 30 گرفتم. خواهشا وقتی از قیمت جنس خبر ندارید اظهار فضل نکنید. من هم از همون نمایندگی tp-link طبقه زیرزمین پاساژ طالقانی گرفتم به همون 30 تومن. منابعی هم که دادم کاملا معتبر هست قیمتش. بقیه دوستان هم تایید کردن.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
با نهایت احترام اولا که TP-Link بهتره اون موقعی هم که می خواستم بخرم این کارتو دی لینکش را می دادن 24 تومن اینو 30 گرفتم. خواهشا وقتی از قیمت جنس خبر ندارید اظهار فضل نکنید. من هم از همون نمایندگی tp-link طبقه زیرزمین پاساژ طالقانی گرفتم به همون 30 تومن. منابعی هم که دادم کاملا معتبر هست قیمتش. بقیه دوستان هم تایید کردن.

اوکی من عذر خواهی میکنم امید وارم به قیمت خوب بفروشید
ولی قیمت پرت ندادم هرکسی روی اون رنج خواست پ خ بده من براش با گارانتی بخرم
مثل جریان هارد اکسترنال که همه میگفتند 115 من 107 خریدم

تا وقتی هم من پست نداده بودم توی تاپیک کسی نیومد بگه خریدارم دوستان براشون pt تفریح شده و فقط نظراتشون رو میگند

من هم پیشنهادم رو گفتم شما نباید ناراحت بشی
الان یه hd با یه مشکل رو گذاشتم واسه فروش یکی از بچه ها گفت 200 من 250 هم نمیفروشم ولی از نظر ایشون ناراحت نشدم لا اقل پیشنهاد دادند و میدونم روی اون رنج خریدار واقعی هستند

گاها توی این تالار دوستان قیمت هایی فراتر از قیمت آک جنس واقعی میدند ولی موقع خرید همه خریدار ها انصراف میدند

به فرض هم که نوش 29 باشه که من عرض کردم با اون قیمتی که گفتم تقدیم میشه
29 + گارانتی 1 ساله بعد از این مدت چقدر باید کسر بشه به نظر شما ؟؟؟
30% از بدون گارانتی درسته ؟؟

در نهایت کالا متعلق به شماست و در قیمت گذاری اختیار کامل دارید من بعنوان خریدار تنها قیمتی که به نظر خودم مناسب بود بیان کردم قصد مال خری یا بز خری نداشتم

این که چه برندی بهتره خودش نیاز به یک تاپیک در بخش مربوطه داره نمیشه سلیقه ای بیان کرد نیاز به منابع و اطلاعات کافیه تا دیگران قانع بشند

در آخر اگر دوست داشتید قیمت نهایی رو برام پ خ کنید ترجیح میدم اگر هم قراره با شما معامله کنم خارج از این تاپیک باشه

ما (اصفهانی ها ) به اندازه کافی در اینجا با دوستان دیگه بحث داریم دیگه بهتره با هم مناسب تر برخورد کنیم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
اوکی من عذر خواهی میکنم امید وارم به قیمت خوب بفروشید
ولی قیمت پرت ندادم هرکسی روی اون رنج خواست پ خ بده من براش با گارانتی بخرم
مثل جریان هارد اکسترنال که همه میگفتند 115 من 107 خریدم

تا وقتی هم من پست نداده بودم توی تاپیک کسی نیومد بگه خریدارم دوستان براشون pt تفریح شده و فقط نظراتشون رو میگند

من هم پیشنهادم رو گفتم شما نباید ناراحت بشی
الان یه hd با یه مشکل رو گذاشتم واسه فروش یکی از بچه ها گفت 200 من 250 هم نمیفروشم ولی از نظر ایشون ناراحت نشدم لا اقل پیشنهاد دادند و میدونم روی اون رنج خریدار واقعی هستند

گاها توی این تالار دوستان قیمت هایی فراتر از قیمت آک جنس واقعی میدند ولی موقع خرید همه خریدار ها انصراف میدند

به فرض هم که نوش 29 باشه که من عرض کردم با اون قیمتی که گفتم تقدیم میشه
29 + گارانتی 1 ساله بعد از این مدت چقدر باید کسر بشه به نظر شما ؟؟؟
30% از بدون گارانتی درسته ؟؟

در نهایت کالا متعلق به شماست و در قیمت گذاری اختیار کامل دارید من بعنوان خریدار تنها قیمتی که به نظر خودم مناسب بود بیان کردم قصد مال خری یا بز خری نداشتم

این که چه برندی بهتره خودش نیاز به یک تاپیک در بخش مربوطه داره نمیشه سلیقه ای بیان کرد نیاز به منابع و اطلاعات کافیه تا دیگران قانع بشند

در آخر اگر دوست داشتید قیمت نهایی رو برام پ خ کنید ترجیح میدم اگر هم قراره با شما معامله کنم خارج از این تاپیک باشه

ما (اصفهانی ها ) به اندازه کافی در اینجا با دوستان دیگه بحث داریم دیگه بهتره با هم مناسب تر برخورد کنیم
من از شما معذرت می خوام.

بالا