برگزیده های پرشین تولز

سیستم کامل پنتیوم 3

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
cup pentium III 800 full catch intel
ram 128 sd
کارت صدا کریتیو sound blaster
;کارت گرافیک 16 nvidea
مادر بورد giga 60x
کیس muti media system
پاور atx 350 wat
رایتر samsung اصلا باهاش کار نکردم
هارد40 maxtor
منتها من تهران نیستم کلش 70 + هزینه پست که 3 تومان میشه 73 تومان
کاملا تضمین هم میشه عین دسته گل می مونه خداییش اگر نرم افزار ها اینقدر نیاز به سیستم های خفن نداشتند تا عالی بود چون من باهاش کار گرافیکی هم می کردم فلش منظورمه می دونید که چقدر رم خور و سی پی یو خور هست

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
من شبیه همین سیستم بلکه بالاتر را با مانیتور این قیمت برای یکی از رفقا خریدم!

cup pentium III 1000 full catch intel
ram 256
کارت گرافیک 64
بدون رایتر (سی دی رام)
هارد 40
مانیتور 15 LG

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
من شبیه همین سیستم بلکه بالاتر را با مانیتور این قیمت برای یکی از رفقا خریدم!

cup pentium III 1000 full catch intel
ram 256
کارت گرافیک 64
بدون رایتر (سی دی رام)
هارد 40
مانیتور 15 LG
اینجوری که بوش میاد شما تو همه پست ها میری همینو میگی شاید اون کسی که به شما اونو فروخته بوده خواسته به مالش آتیش بزنه و فقط می خواسته رد کنه که جا نگیره
عزیزم مطمئن باش هر کدوم رو دسته پایین هم حساب کنی باز خوب گفتم اگر خریداری نظر بده اگر نه تو تاپیک این و اون نرو و پارازیت ول نده
منم می تونم برم تو تاپیک اینو اون کلی ایراد بزارم با دلیل ولی هیچ وقت همچین کاری نمی کنم:hmm:

Last edited:

scimitar

Registered User
لایک‌ها
1
اینجوری که بوش میاد شما تو همه پست ها میری همینو میگی شاید اون کسی که به شما اونو فروخته بوده خواسته به مالش آتیش بزنه و فقط می خواسته رد کنه که جا نگیره
عزیزم مطمئن باش هر کدوم رو دسته پایین هم حساب کنی باز خوب گفتم اگر خریداری نظر بده اگر نه تو تاپیک این و اون نرو و پارازیت ول نده
منم می تونم برم تو تاپیک اینو اون کلی ایراد بزارم با دلیل ولی هیچ وقت همچین کاری نمی کنم:hmm:

تائيد مشه

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
اینجوری که بوش میاد شما تو همه پست ها میری همینو میگی
میشه اون همه پستها رو نشون بدی؟!!

شاید اون کسی که به شما اونو فروخته بوده خواسته به مالش آتیش بزنه و فقط می خواسته رد کنه که جا نگیره
یعنی میخوای بگی شما داری قیمت ارزون میگی؟ امثال شما رو خوب میشناسم. موقع خرید صدتا عیب میگذارید موقع فروش هم چنان حق به جانب به خودتون میگیرید که فقط افراد از همه جا بی خبر باور میکنند!

نه عزیز دست پایین هم حساب کنی باز خیلی گرون گفتی! (باور نداری اهل فن انجمن بیان نظر بدن)

منم می تونم برم تو تاپیک اینو اون کلی ایراد بزارم با دلیل ولی هیچ وقت همچین کاری نمی کنم
میشه اون همه پستها رو نشون بدی؟!!
شما هم ناراحت این موضوع نباش اگر قیمت منصفانه بدی هر کسی هم بیاد هر چیزی هم بگه باز مشتری خودش عقل داره ببینه قیمت خوبه رو هوا میزنه!

اگر پستهای من خلاف قوانین انجمن است که بهتره بری گزارش بدی تا مدیران محترم رسیدگی کنند در غیر این صورت بهتره با جو سازی نخواهی کار خودتو پیش ببری.

شما هم همکار ایشون هستید؟!!

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا که
من نمی دونم چرا مدیران جلوی همچین آدمی رو نمی گیرند
مگه قانون نگذاشته بودند که کسی نباید پست دیگرون رو خراب کنه و فلان و بهمان
اگر خریداری چونه بزن اگر نه که نمی خواد بازار خرابی کنی هر کی عقل داشته باشه فرق بین ر و و رو تشخیص میده :hmm:
راستی یادم رفت بگم اگر سیستم ارزون اون تریپی که میگی معذفی کن ما هم بخریم

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
ببخشید فضولی میکنم تو تاپیکتون ، فقط میخواستم بگم که قیمت خیلی بالاست ، کسی واسه این سیستم 70 تومن نمیده.:blink:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
من نمی دونم چرا مدیران جلوی همچین آدمی رو نمی گیرند
من نمیدونم چرا مدیران:
افراد گستاخی که هم گران فروش هستند و میخواهند مردم را سرکیسه کنند و کسی هم که میاد میگه این قیمت بالاست رو بر علیه اون جو سازی میکنند برخورد نمیکند؟
هم گران میخوای بچپونی توی پاچه مشتری هم طلبکار هم هستی؟
من فقط نظرمو گفتم که نظرم واقعیت هم داره باور نداری کافیه به پاساژهای بزرگ تهران مثل ایران و رضا و پایتخت و .. سر بزنی یا از بچه های همین انجمن سوال کنی!
چرا هر کسی هرچی میگه جبهه میگری و طلبکار میشی؟

مگه قانون نگذاشته بودند که کسی نباید پست دیگرون رو خراب کنه و فلان و بهمان
چه کسی پست شما را خراب کرد؟ من نظرمو گفتم که شما داری که گرون میدی همین! شما با هم با دلیل نشون بده تا ارزون داری میدی! این که ناراحتی نداره!

اگر خریداری چونه بزن اگر نه که نمی خواد بازار خرابی کنی هر کی عقل داشته باشه فرق بین ر و و رو تشخیص میده :hmm:
خریدار که هستم اما نه با این قیمت فضایی. روی پیشونیمون ننوشته که ما .... هستیم! اگر بازارتو خراب شد همون بهتر که بازار امثال شما گرون فروشها رو تخته کنم.
درسته هر کسی عقل داشته + مشورت با افراد اهل فن. فرق س ش رو تشخیص میده! اگه نتونست تشخیص بده ما کمکش میکنیم که تشخیص بده تا سرشو کلاه نگذارند!

راستی یادم رفت بگم اگر سیستم ارزون اون تریپی که میگی معذفی کن ما هم بخریم
منظورت معرفیه دیگه؟!
چشم اگر پیدا کردم شما رو مطلع میکنم!

اینجوری که بوش میاد شما تو همه پست ها میری همینو میگی
منم می تونم برم تو تاپیک اینو اون کلی ایراد بزارم با دلیل ولی هیچ وقت همچین کاری نمی کنم
راستی اون همه پست من رو نشون ندادی چرا؟!! :hmm: میخوام ببینم کی من توی همه پستهای ملت رفتم و حرفهای شبیه به هم رو زدم که خودم هم اطلاع ندارم!!

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
10 هزارتومان خوبه؟
چطور اون مو قعی که سینمای خانگی پایونیر 3 هفته خریداری شده رو که 420 خریده بودم 350 فروختم نیومدی نگفتی که خیلی داری ارزون میفروشی

یا سینمای خانگی سونی که یکماه خریده 450بودم فروختم 370
تورو خدا تو رفیقات نمی خواد کاسه داغتر از آش بشید و دلسوز اینو اون
این کارا رو می کنید آخر سر یک چیزه حسابی با قیمت پایین توسط خودتون بماسه به خودتون
واقعا که لات تشریف دارید
تاپیک رو به گند کشیدی به معنای واقعی خدارو شکر اینگار انجمن رو هوا میگرده هیچکس نظارت نمی کنه والا من که قوانین جدید پرشین تولز رو خوندم راجب گرون فروشی چیزی ننوشته بود ولی راجب خراب کردن تاپیک اینو اون چیز زیاد نوشته بود

Last edited:
بالا