برگزیده های پرشین تولز

نياز به 10نفر شريك براي راه اندازي يك سايت خدماتي

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
با سلام به دوستان عزيز
دوستان عزيزم نياز به حداكثر 2 نفر شريك دارم براي راه اندازي يك سايت مشابه answer.im
سايت در سه سطح كاربري : كاربران- مديران - و مدير كل
طراحي ميشه
اين 2 نفر دوست شريك و همكار در واقع در دسته مديران قرار خواهند . هدف سايت سرويس دهي رايگان و جذب تبليغ هست در روم هاي كاربران ( فعلا هدف فقط ماركت فارسي هست اما اگر تيم موافق باشند در اينده بخش انگليسي رو هم اضافه ميكنيم)
دوستانيكه مايل به همكاري هستند اعلام كنند.
ويرايش شد : 4 فروردين 90

Last edited:

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
با سلام به دوستان عزيز
دوستان عزيزم نياز به حداكثر 10 نفر شريك دارم براي راه اندازي يك سايت مشابه answer.im
هزينه راه اندازي سايت بدون هاست و دامنه 680 هزار تومانه و در حال حاضر توسط يكي از برنامه نويسان سايت برنامه جو شروع شده و تحويلش تا 40 روز ديگر انجام ميشه ( شروع پروژه15/2/88 تحويل 50 روز بعد)
نياز دارم به 10 شريك ( نفري 60 هزار تومان) و خودم 80 تومان
سايت در سه سطح كاربري : كاربران- مديران - و مدير كل طراحي شده
اين 10 نفر دوست شريك و همكار در واقع در دسته مديران قرار خواهند . هدف سايت سرويس دهي رايگان و جذب تبليغ هست در روم هاي كاربران ( فعلا هدف فقط ماركت فارسي هست اما اگر تيم موافق باشند در اينده بخش انگليسي رو هم اضافه ميكنيم)
دوستانيكه مايل به همكاري هستند اعلام كنند.

89!

اگه میشه یکم بیشتر توضیح بده احتمالا شریک میشم !

ولی شریک بده اگه خوب بود خدا هم یکی داشت:دی

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
89 يعني چي عزيز ؟
سايتي كه ميگم بهش اطلاعات اكانت ياهو ميدي مثلا اكانت خودت بعد از ورود امكانات زيرو داره و كاربردش بطور كلي اينه كه وقتي پاي كامپيوتر نيستي يا كامپيوترت خاموشه يا حتي اصلا سه روز نميتوني بياي نت تو ياهو تو رو آنلاين نگه ميداره بدون اينكه سيستمت بخواد آن باشه مثل يه ربات پاسخگو اگر در گوگل به فارسي بزني answer.im اطلاعات خوبي ميده بهتون
امكانات
تعريف جمله پيض فرض براي كسايي كه بهت پيام بدن ارسال ميكنه
تعيين وضعيت ياهو (استاتوس)
رد يا قيول درخواست هاي ادد كردن
ذخيره پيام هاي رسيده براي خواندن در اولين ورود بعدي به سايت
امكان ارتباط با سايت ياهو - گوگل تاك و...
-------
امكانات مديران
امكان درج پيام تبليغاتي در زير پيام تعيين شده قبلي كاربران
امكان بن كردن هريك از اعضا
ارتباط با اعضا

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
میشه یکم در مورد موفقیت درآمد زاییش بگی؟

این روزا که هر سایتی رو فیلی می کنند اگه فیلی بشه چی؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
منظورش این بود که شروع پروژه از سال 89 هست که اشتباهی نوشتی 88
بله تصحيح شد از 89 هست
میشه یکم در مورد موفقیت درآمد زاییش بگی؟

این روزا که هر سایتی رو فیلی می کنند اگه فیلی بشه چی؟
اولا كار اين سايت به نوعي كار همون ربات هاي ياهو رو ميكنه پس دليلي بر فيلتر شدن نداره دانلود فيلم و موسيقي نيست كه مورد سياسيم نداره
دوما بازار هدفش فقط ايران نيست بلكه سراسر دنيا و اگر تيم قوي داشته باشيم در جذب اگهي ميتونه موفق باشه چون ما بطور مستقيم در روم هاي چت افراد ميتونيم تبليغات پخش كنيم
فكرشو بكن ياهو ايدي دوستت آنلاينه وقتي بهش پيام ميدي اون پيام دوستتو كه قبلا تعيين كرده مثلا ( من الان نيستم ولي پيام بذاريد اومدم ميخونم جواب ميدم) برات ارسال بشه و زيرش هم مثلا تبليغ سايت خريد شارژ كارت باشه در واقع اين پخش تبليغات هست ديگه به نوعي اونم با ببيننده اي كه مطمئني تبليغ رو داره ميبينه
من ديدم در سايت خوده اصلي كه اين ايده از روش برداشتيم حدودا 4300 نفر معمولا در ساعات مختلف آنلاين بودند ما هم اگر بتونيم چرا كه نه
كلا بستگي به افراد تيم مديريت هم داره ديگه كه بايد جذب تبليغ كنند سرويس هاي بهتري بدهند و كاربر جذب كنند
درسته؟

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
بله تصحيح شد از 89 هست

اولا كار اين سايت به نوعي كار همون ربات هاي ياهو رو ميكنه پس دليلي بر فيلتر شدن نداره دانلود فيلم و موسيقي نيست كه مورد سياسيم نداره
دوما بازار هدفش فقط ايران نيست بلكه سراسر دنيا و اگر تيم قوي داشته باشيم در جذب اگهي ميتونه موفق باشه چون ما بطور مستقيم در روم هاي چت افراد ميتونيم تبليغات پخش كنيم
فكرشو بكن ياهو ايدي دوستت آنلاينه وقتي بهش پيام ميدي اون پيام دوستتو كه قبلا تعيين كرده مثلا ( من الان نيستم ولي پيام بذاريد اومدم ميخونم جواب ميدم) برات ارسال بشه و زيرش هم مثلا تبليغ سايت خريد شارژ كارت باشه در واقع اين پخش تبليغات هست ديگه به نوعي اونم با ببيننده اي كه مطمئني تبليغ رو داره ميبينه
من ديدم در سايت خوده اصلي كه اين ايده از روش برداشتيم حدودا 4300 نفر معمولا در ساعات مختلف آنلاين بودند ما هم اگر بتونيم چرا كه نه
كلا بستگي به افراد تيم مديريت هم داره ديگه كه بايد جذب تبليغ كنند سرويس هاي بهتري بدهند و كاربر جذب كنند
درسته؟
ممنون از توضیحاتت مهدی جان، حق با شماست...انشاالله موفقیت آمیز باشه، منم احتمالا بیام...باید ببینم هزینه تاچ امنیا چقدر میشه :D

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
به نظر من سایتت رو انگلیسی هم قرار بده ، حالا اگرم ویزیتور غیر ایرانی نداشتی بازم اهمیتی نداره. انگلیسی هم باشه بهتره.
در ضمن این سایت چه امکان اضافه ای نسبت به انسر دات آی ام داره؟
نکته ای هم که داشت یادم میرفت اینه که اگه به این سایتم یوزر و پس بدی ، در صورت تمایل همه دوستانتو اد میکنه دیگه؟
موفق باشی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دومین انسر دات آی ام که روی نیم درایو پارک شده!

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام
به نظر من سایتت رو انگلیسی هم قرار بده ، حالا اگرم ویزیتور غیر ایرانی نداشتی بازم اهمیتی نداره. انگلیسی هم باشه بهتره.
در ضمن این سایت چه امکان اضافه ای نسبت به انسر دات آی ام داره؟
نکته ای هم که داشت یادم میرفت اینه که اگه به این سایتم یوزر و پس بدی ، در صورت تمایل همه دوستانتو اد میکنه دیگه؟
موفق باشی
اتفاقا همين امروز صبح سفارش دو زبانه بودنشو دادم
نميدونم اين سايتو ديده بوديد يا نه اما سايت با وارد كردن يوزر و پسور شما مثل اين سايتايي كه همه ادد ليست ادمو خودشون ادد ميكنن نيست
سايت فقط شمارو ان نگه ميداره همين اگر در اين مدت كسي درخواست ادد كردن بده طبق چيزي كه قبلا تعيين كرديد سايت طرف يا accept ميكنه يا رد ميكنه درخواستو
دومین انسر دات آی ام که روی نیم درایو پارک شده!
بله سايت اصلي متعلق به فيس بوك بود كه بعد از دوسال ازمايشي براي راه اندازي نسخه جديدش در بهار امسال جمع شد ولي طبق خبر قراره نسخه جديدش در كريسمس 2011 راه اندازي بشه اون دامينم فعلا خالي مونده دو هوا
دوستانيكه قصد شراكت دارند خواهشا بيان تو ديگه فكر كنم بقدر كافي موضوع روشن شد كه سايت چي هست و چه كاري انجام ميده

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
بيا بالا........
ان شاءالله كارت بگره و سايت قشنگي بشه
فقط قبل از هر چيز سعي كن قالب سايت رو كه ميخواد بزنه برات رو زودتر عكس كوچيك شده و كم كيفيتش رو بزار اينجا كه دوستان ببينن و اگه نظري دارن بگن تا سايت بهتر بشه
در ضمن راستي اين امكان رو هم فراهم كن كه طرف وقتي ادد ليستش رو وارد ميكنه بتونه با كليك روي هر يوزر بتونه براي اون يوزر پيغام اختصاصي بزاره يعني اگه مثلا دو تا يوزر به نام محمد و مهدي داري براي محدود بنويسه سلام ب اين شماره زنگ بزن و براي مهدي بنويسه برو بابا حال صحبت ندارم!!!
يعني پيام ها اختصاصي باشه

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

من موافق هستم

فقط چگونه كار كنيم . وظيفه هركس و مقدار درصد تو ضرر و سود را چگونه محاسبه ميكني

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بيا بالا........

سلام برادر
فقط یه خواهش ، اگه میخوای شریک جمع کنی چند نکته رو برای دوستان روشن کن که دوستان بتونن تصمیم بگیرن.

- اینکه هزینه ها چقدره؟ (مسلماً فقط هزینه برنامه نداریم که ، هزینه سرور و تبلیغی هم که باید بشه هست!)

- مزایای سیستم

- طریقه اداره سایت و ... رو بگید

- در ضمن یه سری نو آوری ها باید بشه دیگه !؟ چون سایت باید جذاب باشه به هر حال. وگرنه فیس بوک اگه اون سایت رو راه بندازه مسلماً چیز جالب تری خواهد بود و ... البته جذابیت هایی به جز فارسی زبان بودن که به هرحال برای ایرانیا جذابه

- بنده شخصاً به احتمال قوی هستم

موفق و پیروز باشید

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام برادر
فقط یه خواهش ، اگه میخوای شریک جمع کنی چند نکته رو برای دوستان روشن کن که دوستان بتونن تصمیم بگیرن.

- اینکه هزینه ها چقدره؟ (مسلماً فقط هزینه برنامه نداریم که ، هزینه سرور و تبلیغی هم که باید بشه هست!)

- مزایای سیستم

- طریقه اداره سایت و ... رو بگید

- در ضمن یه سری نو آوری ها باید بشه دیگه !؟ چون سایت باید جذاب باشه به هر حال. وگرنه فیس بوک اگه اون سایت رو راه بندازه مسلماً چیز جالب تری خواهد بود و ... البته جذابیت هایی به جز فارسی زبان بودن که به هرحال برای ایرانیا جذابه

- بنده شخصاً به احتمال قوی هستم

موفق و پیروز باشید
هزينه برنامه نويسي گفتم هزينه هاستم خوب بايد ببينيم هنوز اطلاع دقيق ندارم اما اسكريپت سات بيشتر از 50مگ نيست و نيازشم به ماي اس كيو ال حدود 50مگ بيشت رنيست مسئله ترافيك فقط ميمونه
مزاياي سيستم والا فعلا چون هنوز طرحي از سايت نديدم چيزي به ذهنم نرسيده و ايشالا شركام اگر نظر بدن بهش بخش اضافه كنيم
الان وبلاگ فيس بوك ديدم زده مشخص نيست كه اصلا سايت راه بندازن يا نه پس فعلا ما يكتا خواهيم بود
ضمنا بعدا هم سايتو امكنات جديد بهش ميديم
اداره سايتم كاره خاصي نميخواد از اون سايتايي كه مديراش سالي يكبار فقط بهش سر بزنن كافيه
فقط نكته مهم جذب تبليغ
چون ما دقيقا با كادري سر و كار داريم كه مشتري چشممو دوخته بهش تا جواب طرف مقابلشو بگيره و تبليغات دقيقا تو چشم هست
ميگم اگر كسي مايل شريك بشه بسم الله بياد پولشو بذاره وسط من خودمم هنوز نديدم اسكريپ رو اينكه فكر خاصيم هنوز به ذهنم نرسيده براي بخش هاي جديدش فقط طوري سفارش دادم كه ايرادات اون سرويس سايت اصليشو نداشته باشه

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بچه ها راست و حسيني بگم اول كار
درواقع مديريت سايت چه مدير كل چه مديران كار خاصي فعلا ندارند كه انجام بدنهند در پنلشون
جز اينكه ميتونن كاربران اخراج بن و پاك كنند همين و يا متن تبليغي تغيير بدهند كه اونم ميخوام فقط با مدير كل باشه
نحوه محاسبه سود هم ببينيد ما ميگيم كل هزينه سايت شده مثلا 600تومن هر كسي هر چقدر پول بده ( منظور به نسب كل هزينه ها) از سود جذب تبليغات سهم ميگيره
ضمن اينكه هركسيم مجري تبليغات جذب كنه همون اول كار 5% درصد جايزه جذب اگهي دهنده ميگيره فعلا اين سيستم تو ذهنمه
متن كامل درخواست برنامه نويسيشو كه در سايت برنامه جو دادم دانلود كنيد بهتر متوجه ميشد سايت چطوريه
اينم لينك دانلود درخواستي كه برنامه نويس دادم http://persiandrive.com/216451
---
ضمنا اونايي كه هستند بايد هزينه رو تا حدود 25 روز ديگر در سايت برنامه جو امانت بذارم پس حساب كتاباتونو بكنيد اگر هستيد سر موعد يه وقت كسي نگه پول ندارم الان

Last edited:

as87

Registered User
لایک‌ها
1
چه تضميني هست كه بعد 2سال نندازيمون بيرون؟
تا اونجايي كه من فهميدم دومين به نام شما هست، هاست رو شما تهيه مي‌كنيد، برنامه نويس شما رو ميشناسه.
پس خيلي راحت مديرها پاك مي‌تونن بشن:happy:
ميشه يه توضيح در اين رابطه بديد؟

بالا