برگزیده های پرشین تولز

سايتي براي دانلود از youtube

meka1

Registered User
لایک‌ها
189
سلام
يه سايت درست و حسابي لازم دارم كه بشه فيلم هاي يوتوب رو دانلود كرد لطفا اين نكته هم در نظر بگيريد كه خود يوتوب الان فيلتره!! :hmm:
ممنون ميشم يه سايت درست حسابي معرفي كنيد كه كار كنه !! با توجه به فيلتر بودن خود يوتوب!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من از 2 سایت زیر استفاده می کنم :

http://www.zamzar.com/
http://mediaconverter.org/

چیزی رو هم که میخوام,با توجه به اینکه خود YTube فیــلتر هست, رو تو گوگل سرچ می کنم و لینکش رو کپی می کنم تو سایت های بالا. با برنامه UseJump هم میتونی بری YTube و لینک های مورد نظرت رو پیدا کنی و بذاری تو سایت های بالا. IP ـه سایت رو هم میتونی بزنی.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من اول با استفاده از کانالهای فرعی میرم youtube و وقتی که فیلم داره buffer میکنه با استفاده از IDM می زنم دانلود شه! اونوقت دیگه به کانالهای فرعی هم احتیاجی نیست! تا اونجایی که من فهمیدم انگار خود youtube فــــیــلـتره ولی لینکایی که فیلماشو از اونجا buffer میکنه فــــــیلتر نیست.

Last edited:

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
مرسی ;)

مطلب مفیدی بود ...

Sara Goldman

Registered User
لایک‌ها
0
سلام...

راستش من لینکای مورد نظرم از یوتیوبو توی سایتایی مثل youddl.com میذاشتم خیلی کار باهاش راحت بود...ولی الان مدتیه این سایت ها و امثال اینا جواب نمیده...در ضمن اون سایت zamzar.com رو هم امتحان کردم ولی ایمیلی دریافت نکردم

در ضمن من با یوزجامپ میتونم فیلم از یوتیوب ببنیم ولی نمیتونم دانلود کنم..از IDM ورژن 18/5 استفاده میکنم ولی تاثیری نداره و دانلود نمیشه.... ...

حالا با این اوصاف چه راهی پیشنهاد میکنید؟؟

meka1

Registered User
لایک‌ها
189
من از 2 سایت زیر استفاده می کنم :

http://www.zamzar.com/
http://mediaconverter.org/

چیزی رو هم که میخوام,با توجه به اینکه خود YTube فیــلتر هست, رو تو گوگل سرچ می کنم و لینکش رو کپی می کنم تو سایت های بالا. با برنامه UseJump هم میتونی بری YTube و لینک های مورد نظرت رو پیدا کنی و بذاری تو سایت های بالا. IP ـه سایت رو هم میتونی بزنی.

سایت zamzar من استفاده کردم مناسب بود دستت درد نکنه :blush:
خوبی این سایت این بود که با هر فرمتی که می خواستی برات تبدیل می کرد واین یکی از مزیت هاش بود

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
............

Last edited:

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من حداقل ده تا از فیلمای youtube رو با IDM دانلود کردم و corrupt هم نشده... شاید player شما flv نمی خونه!

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
باید صبر کنی که بروزر شروع به داون لود کنه به محض اینکه شروع به بافرینگ کرد آیکون آبی رنگی ظاهر میشه میپرسه می خوای داون لود کنی.. اونو کلیک کن. من با idm داون لود می کنم. همین امروز 10 تا کلیپو داون لود کرد... بجز یکی که مجبور شدم خود بروزر اونو داون لود کنه که از داون لود با idm بیشتر طول کشید.

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
.............

Last edited:

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
............

Last edited:

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
فقط تا موقعی که player لود شه آره، ولی بعد از اینکه لود شد و IDM هم کادر دانلودش باز شد دیگه احتیاجی به چیزمیز نیست.

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
............

Last edited:

coldplay_AFN

Registered User
لایک‌ها
4
keepvid.com
من خیلی باهاش راحت دانلود میکنم.حتی ویدیو اچ دی هم اگه باشه لینک دانلود میده

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
برای من فــــــــــــیلتره...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
ای بابا این چقد اذیت میکنه. فرمت flv که پلی نمیشه mp4 گرفتم 4 دقیقه 27 مگ.
در ضمن کیفیت فیلمای یوتوب بهتر از flv نمیشه که زیاد تفاوتی با 3gp نداره. خیلیا فکر میکنن که اگه مثلا" mp4 دانلود کنن بهتره ولی همون کیفیته با سایز 4 برابر که حجمشم 4 برابره.

از برنامه Sothink FLV Player استفاده کنی پخش میشن.

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
از برنامه Sothink FLV Player استفاده کنی پخش میشن.

داداش از Kmplayer قویتر زاییده نشده حتی فایلای نصفه نیمه در حال دانلود رو که پسوند Part دارن با drag & drop پلی میکنه.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
VLC یا jetaudio رو هم خواستین امتحان کنید (مخصوصا vlc) کلا آدم باید 2-3 تا از این playerها محض احتیاط داشته باشه!!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
داداش از Kmplayer قویتر زاییده نشده حتی فایلای نصفه نیمه در حال دانلود رو که پسوند Part دارن با drag & drop پلی میکنه.

من از VLC و KMPlayer به عنوان پلیرهای اصلی استفاده می کنم ولی 50% فایلهای FLV با این دو پخش نمیشن (حداقل بدون codec مورد نیاز) که Sothink کارم به جاش راه میندازه.

بالا