برگزیده های پرشین تولز

فایلهای راپیدباز روی سرور کدام شرکت وب هاستینگ ذخیره میشه ؟

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
آقا من هر جا این سوال رو پرسیدم سریع تاپیک رو پاک کردن ، نمیدونم قضیه چی بود ، ولی خیلی اعصابم رو خورد کردند

سوالم که معلومه فایلهای مستقیم شده راپیدباز روی سرور کدام شرکت وب هاستینگ قرار میگیره ؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
نتیجه IP2Location:

otj8k

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
نتیجه IP2Location:

otj8k

این محل وب سایتشون هست

فایلهای رپیدباز روی تعداد نامعلومی سرور اختصاصی یا وی پی اس یا .. ذخیره میشه که هر کدومشان یجایی قرار داره.

مثل sxx.us.rapidbaz.com

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
این محل وب سایتشون هست

فایلهای رپیدباز روی تعداد نامعلومی سرور اختصاصی یا وی پی اس یا .. ذخیره میشه که هر کدومشان یجایی قرار داره.

مثل sxx.us.rapidbaz.com

ممنون از شما ، من تا حدودی فهمیدم که اینا از چه سرورهایی استفاده میکنند .

در واقع سرورهای راپیدباز در 2 کشور اروپایی هلند و فرانسه و یکی دیگه از سرورهای اونها هم در آمریکا واقع شده که فایلهای

مستقیم شده روی اونها قرار میگیره . من شرکتهای اروپایی تامین کننده سرورهای اونها رو پیدا کردم که اینها هستند :

شرکت هاستینگ LEASEWEB هلند و شرکت OVH فرانسه . در واقع وقتی اسم فایلهای شما با این صورته

sxx.eu.rapidbaz.com به این معنی است که فایل مستقیم شده شما در eu یا همون اروپا قرار داره

یعنی 2 سروری که در بالا گفتم و وقتی اسم فایل شما به صورت sxx.us.rapidbaz.com ، به این معنی است

که فایلهای مستقیم شده روی سرور usa قرار داره . ولی دیگه من نمیدونم اسم شرکت تامین کننده سرور آمریکایی چیه .

خوب این از سرورهای تامین کننده فایل ، حالا برای ذخیره اطلاعات مربوط به پایگاه داده خودش از سرورهای شرکت

رایانه دانش گلستان استفاده میکنه که این سرورها هم در ایران قرار داره .

اساتید پی سی تولز اگه اطلاعاتی که گفتم درست نیست ، لطفا بگید .

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
طبیعیه که سرور اصلی که از قدیم استفاده میکردن همون سری انلیمیتد LeaseWeb تو هلند.. از نت دایرکت هم استفاده میکردن و OVH هم امکان داره استفاده کنن..

WEB RIPPER

Registered User
لایک‌ها
0
اين رپيد باز ديدي بعضي وقتها گريه آدم رو درمياره؟

بالا