برگزیده های پرشین تولز

فروش hd تميز

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
من يه اچ دي چند وقت پيش از اينجا برا يکي از دوستان خريدم ولي متاسفانه بلد نيست باهاش کار کنه و ميخاد بفروشه عکس ازش ميزارم و قيمت هم ندارم گارنتيش تموم شده ياس بوده.

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
منظور شما هم HTC Touch HD هست دیگه؟؟
ازینجا کار کرده گرفت بعد حالا می خواد بفروشه؟ (البته موردی نداره ها) می خوام در اصل بدونم که چقدر کار کرده. چون گارانتیش تموم شده حداقل 1سال کار کرده دیگه نه؟
تاشکی یه عکس ازش میزاشتی رفیق. وضعیت خط و خش و باطری و لوازم و... رو می گفتی خیلی خوب بود دوست عزیز...
با فرض اینکه همه چیزش OK باشه من 240 خریدارم. خبرم کن

یه تاپیک دیگه دقیقا با محصول شما جند ساعت پیش زدن ایشون گوشیشون 7ماه هم گارانتی داشت + کیف و تجهیزات کامل من بهشون 300 قیمت دادم

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
ازینجا کار کرده گرفت بعد حالا می خواد بفروشه؟ (البته موردی نداره ها) می خوام در اصل بدونم که چقدر کار کرده. چون گارانتیش تموم شده حداقل 1سال کار کرده دیگه نه؟
تاشکی یه عکس ازش میزاشتی رفیق. وضعیت خط و خش و باطری و لوازم و... رو می گفتی خیلی خوب بود دوست عزیز...

یه تاپیک دیگه دقیقا با محصول شما جند ساعت پیش زدن ایشون گوشیشون 7ماه هم گارانتی داشت + کیف و تجهیزات کامل من بهشون 300 قیمت دادم
آره کارکرده.
بله بالاي يک ساله.
والا دست خودم نبوده ولي سالمه
حالت خوبه 240 که پول يه ان95 هست.

emad_tava

Registered User
لایک‌ها
21
من touch hd تو جمهوری تمیز زیر 440 ندیدم داغوناشو 400 میگن حالا ایشون میگن 240 دیگه خیلی خیلی فضاییه...

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز جان نوش مگه چنده؟ نوش 490 یا 500 با یکسال گارنتی هستش دیگه؟ اگر اشتباه می کنم بگید اشتباه می کنم////

گوشی تا وقتی زیر 5 6 ماه کار کرده باشه میتونی با درصد کم بفروشیش وقتی بالای یک سال کار کنه دیگه میخوای چقدر بفروشیش؟ تازه اینی که من گفتم قیمت شروع بود بخاطر اینکه خودت قیمت پایه ندادی!! حالا ممکنه بالا بره یا شایدم پایین بیاد!!! پس از دست من دلخور نشو ;)

lovely11380

Registered User
لایک‌ها
32
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

والله من الان دیدم شما اونجا 430 قیمت دادی !!!!!!!
ببخشیدا ولی احتمال میره آیدی دوم فروشنده اون تاپیک باشید :f34r:

من مصرف کننده هستم و برای خودم میخوام 430 بدردم میخوره.

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2782473&postcount=3

بازم قضاوت با دوستان

رضا جان شرمنده بابت اسپم !!

Last edited:

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز جان نوش مگه چنده؟ نوش 490 یا 500 با یکسال گارنتی هستش دیگه؟ اگر اشتباه می کنم بگید اشتباه می کنم////

گوشی تا وقتی زیر 5 6 ماه کار کرده باشه میتونی با درصد کم بفروشیش وقتی بالای یک سال کار کنه دیگه میخوای چقدر بفروشیش؟ تازه اینی که من گفتم قیمت شروع بود بخاطر اینکه خودت قیمت پایه ندادی!! حالا ممکنه بالا بره یا شایدم پایین بیاد!!! پس از دست من دلخور نشو ;)

من 500 میخرم هر چند تا hd که برام بیاری همون جوری ک هگفتی با گارانتی

شاید تو کرج این قیمت باشه ولی اینجا نه وقتی میای برای HD2 قیمت 45 میدی برای HD نو نو 300 خدایی پس گوشیتو که touch2 من قیمت بالا گفتم بهت 180 من 150 خریدارم:hmm:

WEB RIPPER

Registered User
لایک‌ها
0
من عکسي نديدم. عکس گزاشتي؟

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
والله من الان دیدم شما اونجا 430 قیمت دادی !!!!!!!
ببخشیدا ولی احتمال میره آیدی دوم فروشنده اون تاپیک باشید :f34r:

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2782473&postcount=3

بازم قضاوت با دوستان

رضا جان شرمنده بابت اسپم !!

دوست عزیز زود قضاوت نکن!!! من اونجا اول فکر کردم HD2 هست برا همین 450 قیمت دادم. اونم برا اینکه قیمت پایه نداده بود خوب. دوما اینکه حواسم نبود گفته بود مموری 8گیگ روشه!!! اگه چندتا پست پایین ترشو دقت می کردی معضرت خواهی کردم و قیمتم رو به 300 کاهش دادم که البته صاحب پست هم گفتند نه و 370 کمتر نمیدم و... پس الکی قضاوت نکنید هم برای من هم برای اون فروشنده بنده خدا!!!!!!! :blink:

من 500 میخرم هر چند تا hd که برام بیاری همون جوری ک هگفتی با گارانتی

شاید تو کرج این قیمت باشه ولی اینجا نه وقتی میای برای HD2 قیمت 45 میدی برای HD نو نو 300 خدایی پس گوشیتو که touch2 من قیمت بالا گفتم بهت 180 من 150 خریدارم

نیما جان من زیاد از قیمت خبر ندارم اما همینه دیگه! نهایت 20 یا 30 تومن بالاتر! بحث Touch HD هست ها. دیگه پرش 510 یا 520 دیگه! خودمم به شک اوفتادم :blink:
والا من مصرف کننده ام اگه بخر بفروش بودم دیگه چی بهم می گفتید؟ بعدشم من هیچوقت Touch 2 واسه فروش نزاشتم شما کی رو می فرمایید؟
اما آره الان میگم بخاطر اینکه فکر نکنید قیمت پایین گفتم. من یه Touch2 دارم که 89/2/1 خریداری شده طبیعتا نه خط داره نه خش همه چیزشم تکمیله یه کیفم روشه حدود 300 آب خورده. همین الان حاضرم 220 بدم تا بتونم یچی مثل این بردارم اگر پایه ای بسم الله!!!! ببین داداش گوشی عین آکبند رو برا 17، 18 روز کار ابنقدر کم می کنم اونوقت شما واسه گوشی که یکسال و خرده ای کار کرده اینطور جوری جبهه میگیری؟؟؟؟

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز زود قضاوت نکن!!! من اونجا اول فکر کردم HD2 هست برا همین 450 قیمت دادم. اونم برا اینکه قیمت پایه نداده بود خوب. دوما اینکه حواسم نبود گفته بود مموری 8گیگ روشه!!! اگه چندتا پست پایین ترشو دقت می کردی معضرت خواهی کردم و قیمتم رو به 300 کاهش دادم که البته صاحب پست هم گفتند نه و 370 کمتر نمیدم و... پس الکی قضاوت نکنید هم برای من هم برای اون فروشنده بنده خدا!!!!!!! :blink:

نیما جان من زیاد از قیمت خبر ندارم اما همینه دیگه! نهایت 20 یا 30 تومن بالاتر! بحث Touch HD هست ها. دیگه پرش 510 یا 520 دیگه! خودمم به شک اوفتادم :blink:
والا من مصرف کننده ام اگه بخر بفروش بودم دیگه چی بهم می گفتید؟ بعدشم من هیچوقت Touch 2 واسه فروش نزاشتم شما کی رو می فرمایید؟
اما آره الان میگم بخاطر اینکه فکر نکنید قیمت پایین گفتم. من یه Touch2 دارم که 89/2/1 خریداری شده طبیعتا نه خط داره نه خش همه چیزشم تکمیله یه کیفم روشه حدود 300 آب خورده. همین الان حاضرم 220 بدم تا بتونم یچی مثل این بردارم اگر پایه ای بسم الله!!!! ببین داداش گوشی عین آکبند رو برا 17، 18 روز کار ابنقدر کم می کنم اونوقت شما واسه گوشی که یکسال و خرده ای کار کرده اینطور جوری جبهه میگیری؟؟؟؟

اوکی من همین الان 190خریدارم ازت اوکی بازم درخدمتم سنبت به قیمت 280 قیمت خوب دادم البته با عرض معذرت از صاحب تاپیک بقیشم تو پی ام خبر بده

arminbayati

Registered User
لایک‌ها
6
با 5800 عوض میکنی؟اصله کارانتی ام داره خبر بده:cool:09127787052

nokia5530

Guest
لایک‌ها
0
ما که چیزی از بحث دوستان نفهمیدیم فقط قیمت آخر چند ؟؟؟

شما ساکن تهران هستی؟؟

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
عزيز جان
يه قيمت پايه بذار ،
خيال همه ي اسپمر ها و خريدار ها رو راحت كن .

بالا