برگزیده های پرشین تولز

تعویض گوشی سامسونگ Omnia HD با یک گوش دارای ویندوز موبایل

atefeh-serial

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

خوب همونطوری که از عنوان تاپیک مشخصه قصد تعویض گوشی سامسونگ Omnia HD با یک گوشی دارای ویندوز موبایل رو دارم ...

گوشی رو حدود 7-8 ماه قبل تهیه کردم با قیمت 600 تومان بدون گارانتی ... اون موقع با گارانتی 80 تومان گرون تر بود ... !!

گوشی هیچگونه خط و خشی هم نداره و کوچکترین ضربه ای هم بهش نخورده و شما نمیتونید این گوشی رو با گوشی ای که مثلا دو ماه کار کرده از همدیگه تشخیص بدید ...

گوشی خیلی خوبی هم هست ازش راضی هستم ... فقط برای تنوع میخوام این گوشی رو با یک گوشی دارای ویندوز موبایل تعویض کنم ...

نکته : این گوشی رو با گوشی ای که قیمت نوش کمتر از 500 تومان باشه به هیچ عنوان تعویض نمیکنم ... لطفا پیشنهاد ندید.

Last edited:

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
سلام

خوب همونطوری که از عنوان تاپیک مشخصه قصد تعویض گوشی سامسونگ Omnia HD با یک گوشی دارای ویندوز موبایل رو دارم ...

گوشی رو حدود 7-8 ماه قبل تهیه کردم با قیمت 600 تومان بدون گارانتی ... اون موقع با گارانتی 80 تومان گرون تر بود ... !!

گوشی هیچگونه خط و خشی هم نداره و کوچکترین ضربه ای هم بهش نخورده و شما نمیتونید این گوشی رو با گوشی ای که مثلا دو ماه کار کرده از همدیگه تشخیص بدید ...

گوشی خیلی خوبی هم هست ازش راضی هستم ... فقط برای تنوع میخوام این گوشی رو با یک گوشی دارای ویندوز موبایل یا همون پاکت پی سی تعویض کنم ...

نکته : این گوشی رو با گوشی ای که قیمت نوش کمتر از 500 تومان باشه به هیچ عنوان تعویض نمیکنم ... لطفا پیشنهاد ندید.

1: فکر کنم قیمت بدون گارانتی حدود 510 هست!
2: با N97 سفید 2 ماه کار کرده؟

atefeh-serial

Registered User
لایک‌ها
3
1: فکر کنم قیمت بدون گارانتی حدود 510 هست!
2: با N97 سفید 2 ماه کار کرده؟

دوست عزیز هم داخل هم در تیتر نوشتم که میخوام با گوشی ای تعویض کنم که دارای ویندوز موبایل باشه ... قیمت نوش هم کمتر از 500 تومان نباشه ...

در ضمن از گوشی های نوکیا هم کلا خوشم نمیاد ... خیلی خز شده ...

شرمنده دوست عزیز ...

دوست دارم بیشتر با آیفون یا گوشی های اچ تی سی عوضش کنم ... :)

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
حالا حتما باید بهمون توهین می کردی؟ مگه ماکه Touch 2 داریمو میخوایم با یه گوشی بهتر عوض کنیم دل نداریم؟ خوب هرچی سر بشه میدیم p:

atefeh-serial

Registered User
لایک‌ها
3
حالا حتما باید بهمون توهین می کردی؟ مگه ماکه Touch 2 داریمو میخوایم با یه گوشی بهتر عوض کنیم دل نداریم؟ خوب هرچی سر بشه میدیم p:

توهین چرا آقا ؟؟

فقط متاسفانه 70-80 تومان پول نقد خیلی به کارم نمیاد که بخوام گوشیم رو با یک مدل پایین تر عوض کنم ... شرمنده دوست عزیز ...

atefeh-serial

Registered User
لایک‌ها
3
عرض کنم که اگر کسی از دوستان بخواد قیمت خوب بده شاید فروشنده هم باشم .... :)

alizadeeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

گوشی خیلی خوبی هم هست ازش راضی هستم ... فقط برای تنوع میخوام این گوشی رو با یک گوشی دارای ویندوز موبایل یا همون پاکت پی سی تعویض کنم ...

اقا من یه گوشی i8000 دارم اگه حاظری با 8910 تعویض می کنم البته گوشی من 20 رو بیشتر کار نکرده و گارانتی مایکروتل هم هستش

بالا