برگزیده های پرشین تولز

شعور کیهانی چیه؟

sesa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

تازگی ها از دوستانم یا افراد دیگه راجع به یه چیزی به اسم شعور کیهانی مطالبی شنیدم.
شما می دونید چی هست؟
یه بار دیدم تلویزیون هم یه چیزایی راجع بهش میگفت البته در مخالفت باهاش

ظاهرا کلاس هایی هم داره
کسی کلاس هاشو رفته؟
چجوریه؟
چی یاد میدن؟
خوبه بریم؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مساله ای هست به اسم عرفان

داستان جالبیه. من نفیش نمیکنم. دوستانم کلاسهاش رو رفتند و میگن راضی کننده بوده

یک دوستی اینجا وارد بود و خودش دستی در کار داشت.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
هر کی کیهان بخونه و نوشته های شریعتمداری رو بخونه فاقد شعور هست و به اینجور شعور میگن شعور کیهانی! لول

در مورد سوالتون چیزی نمیدونم. تو برنامه نود و فوتبال ها که چیزی در موردش نگفتن اگه تو برنامه های دیگه گفته باشن من که نمی بینم :)

sesa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب این کلاسها چه تاثیری روی آدم میزاره؟
چه تغییر تحولی در انسان به وجود میاد؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
فکر کنم چیز مزخرفی باشه ... یکی از اشنایان میرفت یه چیزایی تعریف کرد که کلی خنده دار بود !

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
شعور کیهانی کلاسهای خودشناسی و تزکیه و فرادرمانیه.
هشت یا نه تا مرحله داره توی هر مرحله مهارتهایی رو یاد میگیرید و بحثهای زیادی میشه.
کسانی که به مرحله آخر میرسن مستر میشن و می تونن شعور کیهانی رو آموزش بدن
کلاسهاش یا عمومی با خود استاد طاهری یا یک استاد میاد خونه خودتون.
برای اینکه کسی به شعور کیهانی گیر نده بحثهای مذهبی و چرت و پرت هم غاتی شعور کیهانی شده
با این وجود چندین بار خود استاد طاهری یا شاگرداش رو گرفتن سایتهاشون هم یواش یواش داره پـیلتر میشه
این بحث نوار برگردانشهم جالبه

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
چیز خوبی نیست این شعور کیهانی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
شعور کیهانی کلاسهای خودشناسی و تزکیه و فرادرمانیه.
هشت یا نه تا مرحله داره توی هر مرحله مهارتهایی رو یاد میگیرید و بحثهای زیادی میشه.
کسانی که به مرحله آخر میرسن مستر میشن و می تونن شعور کیهانی رو آموزش بدن
کلاسهاش یا عمومی با خود استاد طاهری یا یک استاد میاد خونه خودتون.
برای اینکه کسی به شعور کیهانی گیر نده بحثهای مذهبی و چرت و پرت هم غاتی شعور کیهانی شده
با این وجود چندین بار خود استاد طاهری یا شاگرداش رو گرفتن سایتهاشون هم یواش یواش داره پـیلتر میشه
این بحث نوار برگردانشهم جالبه

خب این لینکی که گذاشتی خودش یه بحث مذهبیه

، ضمن اینکه بر فرض محال اگر این خیالبافی ها هم درست باشه ... *یلتر شدن سایت این آقایان و یا توهین بنیامین به خدا دلیلی بر به حق بودن حرفای اینا نیست ...

این بحث کلا یکم خنده داره ... حالا اگه حوصله داشتید ( داشتم ) بیشتر صحبت میکنیم

Last edited:

pany

Registered User
لایک‌ها
19
با توجه به مقاله اسب تراوا نوشته استاد محمد علی طاهری و بحث شعور و ضد شعور، نمونه هایی از موسیقی های برگردان که از انتها به ابتدا پخش می گردند، خدمت شما تقدیم می گردند تا بیشتر با این مقوله آشنا گردید. با پخش این آثار، ابتدا قسمتی از اصل آهنگ را می شنوید و سپس برگردان هریک به سمع شما می رسد. متن شعر اصلی و برگردان، برای درک بهتر، در هر صفحه گذاشته شده است. منتظر نظرات شما در قسمت حرفهای شما هستیم. ‌همانطور که می شنوید،‌ در قسمت برگردان، متاسفانه در برخی مواقع توهین به مقدسات وجود دارد که لازم به ذکر است، ‌خود خواننده یا شاعر از این قضیه بی اطلاع می باشد.

شعور کیهانی و نوار برگردون و توهین به مقدسات ! جدا از مضحک بودن این داستان , هیچ چیز مقدسی در این دنیا وجود نداره و همین کلمه "مقدس" خود همواره سراغاز یک سری مغالطات دامنه دار

بوده و هست...

در طول تاریخ کوچکترین منفعتی از این مغالطات و مهملات عاید بشر نشده و نخواهد شد و اگر هم بنا باشد به زور چیزی رو مقدس بنامیم تنها لایق اون لیبرال - دموکراسی هست .

چه چیزی مقدس هست و چرا ؟ برای من ثابت کنید . شما جواب این را ندارید و ناچارا دست به دامن یکی از مغالطات رایج میشوید .

من پیشنهاد میکنم حداقل 500 سال در این مورد بحث کنید و سپس به چند دسته تقسیم شده و یه 2000 سال هم مشغول قانع کردن یکدیگر باشید ( چون مزخرف گویی و مغالطه گرایی پایان و نتیجه ایی

ندارد ) , انتشار کتابهای 70-80 جلدی هم فراموش نشود ...:happy:

Last edited:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
این کلاسها رو یکسری شارلاتان که اسم خودشون رو استاد فلانی و استاد بهمانی می ذارن تاسیس کردن .
مخاطب این کلاسها آدمهایی اغلب با اعتمادبنفس پایین و بعضا ایزوله هستند که جذب خزعبلات آقایانه اساتید می شوند . کسانی از این کلاسها لذت می برند که اغلب بطور واضح یا پنهانی مشکلات ارتباط برقرار کردن با جامعه و افرادش رو دارند و در این کلاس وقتی اساتید شروع به " تایید کردن " این آدمها می کنند . فرد درواقع جذب این تایید کردن و بها دادن میشه نه مباحث مضحک آن

مضحکترین کار این اساتید هم که ثابت می کنه چقدر به آی کیو بودن مخاطبشون ایمان دارند و مخاطبشون هم چقدر 3 نقطه است
اینه که میان سر کلاس آهنگ کامران-هومن پخش می کنن بعد می گن حالا با نرم افزار مخصوصی این آهنگ رو برعکس براتون پخش می کنیم و یک دکمه می زنن و یکنفر شروع می کنه به خوندن که " آی ملت خدا نیست . پیغمبر نیست . برید گناه کنید و ... "
و بعدش نتیجه می گیرن که آهنگهای اینچنینی ذات شیطانی دارند و جامعه را منحرف می کنند و ...
مخاطب هم ببخشید مثل بز می پذیرد می آید بیرون و با خودش حال می کند که در این مملکت 70 میلیونی فقط 30-40 نفر مثل من باهوش هستند که چنین حقیقتی رو درک کرده باشند !
یکی نیست به اینها بگه
1- استاد جان برعکس پخش کردن موزیک اصلا یعنی چی ؟
2- کامران و هومن و شهبال شبپره آهنگهای یومیه شون رو هم نمی تونن درست بسازن بعد بیان آهنگی بسازن که اگر از سر پخش بشه بشه " تو خودت نمره بیستی " و اگر برعکس پخش بشه بشه بیانه ای علیه اصول اخلاقی ! آنهم به زبان فارسی ؟!!!!

یکبار خودم رفتم سرکلاسشون به عنوان مهمان . به استاد عزیز گفتم من یک CD آهنگ اوردم که برام برعکسش کنید . جلوی خودم . می خوام ایمان بیارم .
طرفم که دید بلاخره یکی پیداشده بهش گیر بده ، زد توی صحرای کربلا . که خانم برو تو ایمان نداری . تو شک کردی . برو خودتو اصلاح کن . برو مزاحم ایمان بقیه نشو :)))) جالبیش اینه که خانم دکتری ( می گفتن دکتره و البته باشه هم فرقی نمی کنه مهم اعتمادبنفس پایینش بود ) بلند شد و بجای اینکه به آقاهه بگه خب حالا برای اینکه این بچه ایمان بیاره بیا و اون نرم افزار جادوئیت رو بکار بگیر ، رو کرد به من که : خانم وقت کلاس رو نگیر !

بخاطر همینه که می گم مخاطبین این کلاسها انسانهایی هستند که زیاد با عقل و منطق کاری ندارند . به هیچ چیزی شک نمی کنند و چون اعتماد به نفس پایینی دارند و ایزوله هستند جذب 4 تا به به و چه چه استاد می شوند و ازش خدا می سازند و هرچه بگوید دربست می پذیرند و نیازی به تحقیق نمی بینن

سر تا تهش شارلاتانیسمه

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
2- کامران و هومن و شهبال شبپره آهنگهای یومیه شون رو هم نمی تونن درست بسازن بعد بیان آهنگی بسازن که اگر از سر پخش بشه بشه " تو خودت نمره بیستی " و اگر برعکس پخش بشه بشه بیانه ای علیه اصول اخلاقی ! آنهم به زبان فارسی ؟!!!!

ایول این نکته عمیقا پرسش برانگیزه .... واقعا کسی میتونه باور کنه که کامران-هومن بتونن شعری بگن که بصورت معمولی جمله بندی کامل داشته باشه و برعکسش هم کلی فحش و ناسزا به مثلا مقدسات باشه ؟ یه نابغه زبان و ادبیات به سختی شاید بتونه 4 تا کلمه پیدا کنه اما خوندن یک ترانه .................. :D

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این کلاسها رو یکسری شارلاتان که اسم خودشون رو استاد فلانی و استاد بهمانی می ذارن تاسیس کردن .
مخاطب این کلاسها آدمهایی اغلب با اعتمادبنفس پایین و بعضا ایزوله هستند که جذب خزعبلات آقایانه اساتید می شوند . کسانی از این کلاسها لذت می برند که اغلب بطور واضح یا پنهانی مشکلات ارتباط برقرار کردن با جامعه و افرادش رو دارند و در این کلاس وقتی اساتید شروع به " تایید کردن " این آدمها می کنند . فرد درواقع جذب این تایید کردن و بها دادن میشه نه مباحث مضحک آن

مضحکترین کار این اساتید هم که ثابت می کنه چقدر به آی کیو بودن مخاطبشون ایمان دارند و مخاطبشون هم چقدر 3 نقطه است
اینه که میان سر کلاس آهنگ کامران-هومن پخش می کنن بعد می گن حالا با نرم افزار مخصوصی این آهنگ رو برعکس براتون پخش می کنیم و یک دکمه می زنن و یکنفر شروع می کنه به خوندن که " آی ملت خدا نیست . پیغمبر نیست . برید گناه کنید و ... "
و بعدش نتیجه می گیرن که آهنگهای اینچنینی ذات شیطانی دارند و جامعه را منحرف می کنند و ...
مخاطب هم ببخشید مثل بز می پذیرد می آید بیرون و با خودش حال می کند که در این مملکت 70 میلیونی فقط 30-40 نفر مثل من باهوش هستند که چنین حقیقتی رو درک کرده باشند !
یکی نیست به اینها بگه

یکبار خودم رفتم سرکلاسشون به عنوان مهمان . به استاد عزیز گفتم من یک CD آهنگ اوردم که برام برعکسش کنید . جلوی خودم . می خوام ایمان بیارم .
طرفم که دید بلاخره یکی پیداشده بهش گیر بده ، زد توی صحرای کربلا . که خانم برو تو ایمان نداری . تو شک کردی . برو خودتو اصلاح کن . برو مزاحم ایمان بقیه نشو :)))) جالبیش اینه که خانم دکتری ( می گفتن دکتره و البته باشه هم فرقی نمی کنه مهم اعتمادبنفس پایینش بود ) بلند شد و بجای اینکه به آقاهه بگه خب حالا برای اینکه این بچه ایمان بیاره بیا و اون نرم افزار جادوئیت رو بکار بگیر ، رو کرد به من که : خانم وقت کلاس رو نگیر !

بخاطر همینه که می گم مخاطبین این کلاسها انسانهایی هستند که زیاد با عقل و منطق کاری ندارند . به هیچ چیزی شک نمی کنند و چون اعتماد به نفس پایینی دارند و ایزوله هستند جذب 4 تا به به و چه چه استاد می شوند و ازش خدا می سازند و هرچه بگوید دربست می پذیرند و نیازی به تحقیق نمی بینن

سر تا تهش شارلاتانیسمه
موارد فوق تایید می شود :}

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شعور کیهانی و نوار برگردون و توهین به مقدسات ! جدا از مضحک بودن این داستان , هیچ چیز مقدسی در این دنیا وجود نداره و همین کلمه "مقدس" خود همواره سراغاز یک سری مغالطات دامنه دار

بوده و هست...

در طول تاریخ کوچکترین منفعتی از این مغالطات و مهملات عاید بشر نشده و نخواهد شد و اگر هم بنا باشد به زور چیزی رو مقدس بنامیم تنها لایق اون لیبرال - دموکراسی هست .

چه چیزی مقدس هست و چرا ؟ برای من ثابت کنید . شما جواب این را ندارید و ناچارا دست به دامن یکی از مغالطات رایج میشوید .

من پیشنهاد میکنم حداقل 500 سال در این مورد بحث کنید و سپس به چند دسته تقسیم شده و یه 2000 سال هم مشغول قانع کردن یکدیگر باشید ( چون مزخرف گویی و مغالطه گرایی پایان و نتیجه ایی

ندارد ) , انتشار کتابهای 70-80 جلدی هم فراموش نشود ...:happy:

نقد جالبی بود پانی عزیز:happy:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805

یکی نیست به اینها بگه

سر تا تهش شارلاتانیسمه

مثل همیشه کوبنده و قاطعانه

هم کلی خندیدیم هم خیلی قاطعانه بود برای دوستانی که زید جو گیر میشن.
دوستان خودم هم هنوز باهاشون مواجه میشم خیلی تعریف میکنند و میخوان من رو ببرن کلاس اما هنوز موفق نشدند:lol:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
مثل همیشه کوبنده و قاطعانه

هم کلی خندیدیم هم خیلی قاطعانه بود برای دوستانی که زید جو گیر میشن.
دوستان خودم هم هنوز باهاشون مواجه میشم خیلی تعریف میکنند و میخوان من رو ببرن کلاس اما هنوز موفق نشدند:lol:

مهرداد جان مراقب خودت باش
شیوه عضو گیری این کلاسها هم دقیقا باندازه عضو گیری شرکتهای هرمی ، در ظاهر دوستانه و در باطن مافیایی و غیراخلاقیه
یعنی اینجا هم درست مثل گلدکوئست و ... طرف رو با هزار و یک ترفند می کشونن سرکلاس .
یک عده شون کاملا ناآگاهانه و از روی دوستی خاله خرسه اینکار رو می کنن
یک عده شون اما کاملا آگاهانه ماموریت دارند برای چنین کلاسهایی عضو بگیرند
بخصوص مثلا زوم می کنن روی دکتر فلانی
چرا ؟
چون استاد دانشگاهه و وجه خاصی داره
این آدم اگر جذب بشه ، دهها نفر دیگه هم بواسطه اش میان

خداییش پول دراوردن خیلی راحته مثکه
ما الکی جون می کنیم
خاله ی من ترمی ( که حدودا 6-7 جلسه هست ) 80 تومن به اینا میده

.....
پسر به دختر : بیا بریم خونه ما . خونه خالیه و حالی به هولی
دختر به پسر : دروغ می گی ، تو می خوای منو پرزنت کنی !

این جک زمانی برای گلدکوئستی ها ساخته شد . بزودی ورژن عرفان حلقه و فرادرمانیشم میاد بیرون .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نه من نه اعتقادی به این چیزها دارم

نه راستش وقتی برای اینکارها دارم سی پی یوی عزیز.

ممنون از تذکرت :)

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
شعور کیهانی خیلی با حال بود .
کیهان از کی تا حالا با شعور شده .

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
حالا هدفشون چیه؟
بلاخره یه هدفی باید داشته باشن دیگه؟

قبلا یه آهنگ از گروه متال "لد زپلین" گوش داده بودم به نام stairway-to-heaven که وقتی برعکس می شد آهنگ درباره شیطان میشد! البته فایل SWFش رو دارم و می تونید از اینجا دالود کنید.

بالا