برگزیده های پرشین تولز

40 activation codes kaspersky ارزانتر از اون چیزی که فکر میکنی

afshin_ss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تعداد 40 کد فعال کننده کاسپرسکای اینترنت سکیوریتی موجود هست هر اکانت فقط 2000 تومان هر اکانت 100 روز اعتبار داره این اکانت ها رو خیلی وقت پیش تو یه سایتی که مجانی میداد ساختم البته الان دیگه نمیده یه 3 تا رو استفاده کردم ولی زیاد با کاسپرسکای حال نمیکنم فقط نود 32
حالا کسی اگه خواست در خدمتیم

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
منم تعدادی کد فعالسازی Eset Smart Security و Nod32 Antivirus سه ماهه دو سال پیش رجیستر کردم که خام هستند و با ثبت در سایت eset تاریخشون شروع میشه. عوض میکنی؟

afshin_ss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نود که مشکلی نداره راحت با این یوزر پس تو سایت ها اپدیت میشه این کاسپرسکای هست که اذیت میکنه
با کارت شارژ ایرانسل یا سریال کره ای و هرچیزی غیراز پیشنهادت عوض میکنم

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
نود که مشکلی نداره راحت با این یوزر پس تو سایت ها اپدیت میشه این کاسپرسکای هست که اذیت میکنه
با کارت شارژ ایرانسل یا سریال کره ای و هرچیزی غیراز پیشنهادت عوض میکنم

البته این یوزر پس هایی که ریخته و باطل نمیشه آپدیتهای fake رو دانلود میکنه برای همین هم چند وقته که eset حساسیتی روی بلاک کردن نداره. :cool:

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
احتمالا تا چند روز ديگه كاسپر اسكاي رايگان هم اينجا مياد

afshin_ss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به ۵ نفر از کسانیکه حداقل ۵۰ پست یا تاپیک از زمان عضویتشون در پرشین تولز تا به حال دادند از همین لحظه که هم اینجا و هم پخ درخواست بدند اکانت میدم برید تست کنید و نتیجه را همین جا اعلام کنید

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه من بفرست تست کنم:rolleyes:

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
البته این یوزر پس هایی که ریخته و باطل نمیشه آپدیتهای fake رو دانلود میکنه برای همین هم چند وقته که eset حساسیتی روی بلاک کردن نداره. :cool:
اگه اینطوره پس چرا روی سیستمی که نود نصبه صفحه سایت هایی که یوزر و پسورد آپدیت میدن بلاک میشه ؟
نمونش :
ESET Smart Security - Alert
Access denied !

Details:

Web page:
http://nod325.com/

Description:
Access to the web page was blocked by ESET Smart Security.
The web page is on the list of websites with potentially dangerous content.

www.eset.com

نود نمیتونه آپدیت Fake بده ، مثلا اگه یوزر شما لو بره ، شما از اون به بعد آپدیت پوچ دانلود میکنین ؟ :D

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
اگه اینطوره پس چرا روی سیستمی که نود نصبه صفحه سایت هایی که یوزر و پسورد آپدیت میدن بلاک میشه ؟
نمونش :

نود نمیتونه آپدیت Fake بده ، مثلا اگه یوزر شما لو بره ، شما از اون به بعد آپدیت پوچ دانلود میکنین ؟ :D

شما استفاده کن حالشو ببر. :happy: من بیام به شما ثابت کنم که چی بشه؟ :hmm: چی به من میرسه؟ :hmm:

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
سلام، منم مي‌خواهم.
پيشاپيش ممنون

بالا