برگزیده های پرشین تولز

mybruteبازی کاملا شانسی!!

aminidp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بازی یه بازیه اکشنه که تقریبا به صورت تصادفی انجام میشه حتی ساختن کرکتر اینم لیکش در ضمهن برای بازی کردن به فلش پلیر نیاز دارین!!
http://aminidp.mybrute.com

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
من حدودای 1 سال و خرده ای پیش یکی داشتم ولـی دیگه حوصلشو نداشتم با یه Lvl 350 بود حدودا" نمیدونم جنگوندونمش دیگه خبری ازش نشد ! :دی

GamerLast بود فک کنم !

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
در این بازی رایگان باید کاراکتر خودتون رو با شکل و قیافهای به انتخاب خودتون بسازید و با بقیه کاراکتر ها مبارزه کنید تا توانایی ها و صلاح های جدید به دست بیارید :OK:
هر بار که کاراکتر شده به Level بالاتری میره به طور تصادفی صلاح یا توانایی جدیدی به دست میاره. متاسفانه نمی تونید در حال مبارزه کاراکتر خودتون رو کنترل کنید و روند مبارزه کاملا خودکار هست و شما فقط می تونید حریفتون رو انتخاب کنید :D

mybrute-thumb.png

می تونید به هر تعداد که خواستید کاراکتر های جدید داشته باشید ولی با هر کاراکتر فقط می تونید ۳ مبارزه در هر روز داشته باشید :D
هر چند وقت یک بار یک ترنمنت سراسری هم بین Brout ها انجام میشه که با عضو شدن در این ترنمنت ها می تونید شانس خودتون رو برای اول شدن امتخا کنید.بعد از ترنمنت می تونید نتیجه رو ببینید و مسابقه رو تماشا کنید

با این لینک می تونید به این سایت وارد بشید و اولین مسابقه خودتون رو با یکی از بروت های من انجام بدید :

http://hat-chap-sut.mybrute.com

فقط یادتون نره اگه می خواید کاراکترتون رو حفط کنید بعد از مسابقه روی لینک Go to MyName's cell کلیک کنید و در بالای صفحه روی click here to create a password کلیک کنید تا کس دیگه ای نتونه این کاراکتر رو برا خودش ثبت کنه :D
بعد هم برای بازی با بقیه رقبا و پیشرفت بیشتر روی دکه ARENA کلیک کنید

آدرس صفخه رو جایی ذخیره کنید تا بعدا با اومدن به این صفحه بازی رو ادامه بدین. در هر روز می تونید فقط ۳ بازی انجام بدین :)

موفق باشید

بالا