برگزیده های پرشین تولز

چرا اینترنت همچین شده؟

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
از امروز صبح بدون چیزشکن هیچ صفحه ای باز نمیشه.
نمیدونم شاید فقط برا من اینجوریه.

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
داداش كجايي چند هفته هست اينطوري شده از ساعت1 شب تا 6 صبح كلا خيلي از سايتا و سرور هار ميبندن كه باز نشه
ديدن بهتر از فيلتره چون كاربر ميبينه سرعت دانلود داره سايتم فيلتر نيست ولي باز نميشه پس مشكل سايته و بي خيال ميشه اما اي دل غافل كسه ديگه اي پشت پرده هست
بحرحال دستشون درد نكنه برادران مومن

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
مودمو خاموش روشن کردم درست شد.

shabgard65m

Registered User
لایک‌ها
62
داداش كجايي چند هفته هست اينطوري شده از ساعت1 شب تا 6 صبح كلا خيلي از سايتا و سرور هار ميبندن كه باز نشه
ديدن بهتر از فيلتره چون كاربر ميبينه سرعت دانلود داره سايتم فيلتر نيست ولي باز نميشه پس مشكل سايته و بي خيال ميشه اما اي دل غافل كسه ديگه اي پشت پرده هست

اقا یه واسه منم که از پارس انلاینه همینطوریه :( شما چی کار میکنی؟از چه ف ی ل تر شکنی استفاده میکنی؟

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10

اصلا" از امروز صبح کامپیوترم به چیز اعلا رفته و سه چاهار بار خاموش کرده. شاید این یه نوع جدید و ناشناخته 30ستم فیل ترینگ باشه که به همت برادران پرتلاش سازمان فیلبانی تهیه شده و به مشترکان گرامی حتی اجازه دانلود هم نمیده.:D دانلودام همش پرید :(

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
خوب بهرحال ايني كه ميگم دقيق نيست اما چند سرويس دهنده ضد شيلترينگ هم اين مطلب گفتند
كه از حدود ساعت 2تا3 نصفه شب پورت هاي چيز پي ان ميبندند و حتي افت سرعت تو اونام مشهوده
اما اينكه خيلي از سايتا حتي همين پي تي خودمون هم از چند روز پيش شاهدش بوديم اينطوري شده ( روز اولش كه تابلو بود )
يكسري سايت هارو فيلتر نميكنن اما هيچي ازشون بالا نمياد انگار سرورش خرابه يا ترافيكش زياده ولي با فيل ترشكن كه مياي ميبيني باز ميشه
اين روش فكر كنم دستپخت برادران روس هست كه با دريافت پول هاي زيادي ايده هاي خوشگل ميدن
بازم دستشون درد ننه شبا كه ما ميخوابيم اقا پليسه بيداره
ما خواب خوب ميبينيم اون دنبال نت گردا ميره

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
اگه یادتون باشه تو بهمن ماه سر جیمیل همین بلا رو اووردن...

Phantom Hive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مودمو خاموش روشن کردم درست شد.
اقا یه واسه منم که از پارس انلاینه همینطوریه
دوستان مطمئنید که این مال ترافیک شبانۀ رایگان ISP تون نیست؟
چون سیستم من چند روزی هست که 24 ساعته دانلود می کنه. اولین باره همچین چیزی می بینم.

پ.ن: تو این حالت tracert گرفتید؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
من دو سه شب پيش traceroute گرفتم ديدم همه معطلي تو شبکه شاتله. زنگ زدم پشتيباني گفت ترافيک از طرف شاتل بالاست تحمل کنيد تا درست بشه!

بالا