برگزیده های پرشین تولز

یه مشکل اساس توی وردپرس

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
با سلام خدمت دوستان واساتید محترم.
من نزدیک 2 ماه هستش که از دیتالایف به وردپرس اومدم.تا اینجا ازش خیلی راضی بودم.اما متاسفانه از وقتی که این سیستم رو بالا آوردم هروز از سوی مدیر بهم گوشزد میشد که مصرف سی پی یو و رمت داره بالا میره... من ابتدا زیاد اهمیت نمیدادم تا اینکه از یک هفته پیش سایت من مدام داره سوسپاند میشه وقتی مشکل رو از مدیر سرور پرسیدم بهم گفت که یک نوع حمله ی ddos بهت انجام میشه و 50 در صد cpu رو مصرف میکنه ...
من بازهم حرفش و قبول نمیکردم و میگفتم چه کسی میاد واسه یه سایت کوچیک و ناشناس وقت و هزینه بزاره که ddos کنه و حتما سرورش ضعیفه واسه همین خاطر فایلهای دانلودم رو به سرور دیگه ای منتقل کردم که به سرور ایشون فشار نیاد....
اما متاسفانه بازهم این مشکل حل نشد و باز هم به علت مصرف بیش از حد cpu سایتم بسته شد
تا اینکه یهو یاد یکی از پست هام افتادم که رتبه اول رو توی مطالب پر بازدیدم داره و آمار بازدیدش به سرعت و به طور کاذبی هروز داره بالا میره و سرعت پیشرفتش خیلی بالاست وقتی که این پست رو نشون مدیر سرور دادم بهم گفت مشکل دقیقا تو این پستت دیده میشه گفت به ازای هر 100 بار رفرشی که تو سایتت انجام میشه این پستت فقط میتونه یکیش رو ثبت کنه چون سرعت رفرش خیلی بالاست و اجازه لود کامل صفحه رو نمیده و توی وبگذر هم که اصلا دیده نمیشه.....
این رو هم بگم که آمار من فقط روزانه 800 تا 1000 تاست
الان من نمیدونم که مشکل من حمله ddos هستش یا یک کد نویسی مخرب توی قالب یا مشکلی با یکی از افزونه ها .....
خواهش میکنم که تو این زمینه بهم کمک کنید من فقط تا 48 ساعت وقت دارم که این مشکل رو حل کنم و گرنه سایتم برای همیشه از طرف مدیر بسته میشه

amk

Registered User
لایک‌ها
9
سایتت انگلسیه یا فارسی؟
قالبها و پلاگینها رو از جای مطمئن دانلود کردی یا نه؟
از قالب یا پلاگین نال شده استفاده نمیکنی؟

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
سلام سایت من فارسی هستش
قالب رو یه نفر پولی واسم طراحی کرده و متاسفانه چون آشنایی با کد نویسی ندارم نمیدونم از لحاظ کد نویسی قالبم مشکل داره یا نه؟
من تمام افزونه ها مو از طریق پنل وردپرس نصب میکنم پس به همین دلیل فکر نمیکنم افزونه ی غیر استانداردی توی سایتم نصب شده باشه.
فقط یکی از دوستان افزونه ی شماره صفحات رو واسم دستکاری کرد که از راست به چپ بشه
آدرس سایتم رو هم میتونید از امضای من مشاهده کنید ضمن اینکه ازتون میخوام به قسمت برترین مطالب و پست اول دقت کنید. این پست من همینجوری داره آمارش میره بالا اونم به صورت کاذب...

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
افزونه ای که تعداد بازدید هر مطلب رو نشون میده رو غیر فعال کنید .
برای هر مطلب از تگ زیاد استفاده نکنید .
افزونه WP-Memory-Usage رو نصب کنید ببینید چقدر از رم دارید استفاده می کنید شاید هاستتون ....
از هاست های معتبر استفاده کنید .

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
افزونه ای که تعداد بازدید هر مطلب رو نشون میده رو غیر فعال کنید .
برای هر مطلب از تگ زیاد استفاده نکنید .
افزونه WP-Memory-Usage رو نصب کنید ببینید چقدر از رم دارید استفاده می کنید شاید هاستتون ....

به نظرم با پاک کردن این افزونه فقط روی مسئله پاک میشه و تغیری در روند این مشکل پیش نمیاد
من تا حالا از تعداد زیادی تگ استفاده میکردم حدودا 20 الی 30 تگ برای هر پست نمیدونم مقدار استانداردش چندتاست؟اگه میشه راهنمایی کنید
افزونه ای که معرفی کردین رو نصب کردم خیلی جالب و مفید هستش از بابت معرفی این افزونه واقعا ممنونم و اینهم وضعیت رم من :
Memory limit : 128 MByte
Memory usage : 19.18 MByte

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
ربطی به هاست نداره. بازدید 1000 آی پی در روز نیاز به سرور غول نداره. / میخوای یه اسکریپت بت بدم، هر جا خواستی ران کن ببین چطوری اشک سرورو در میاره

به نظرم با پاک کردن این افزونه فقط روی مسئله پاک میشه و تغیری در روند این مشکل پیش نمیاد
من تا حالا از تعداد زیادی تگ استفاده میکردم حدودا 20 الی 30 تگ برای هر پست نمیدونم مقدار استانداردش چندتاست؟اگه میشه راهنمایی کنید
افزونه ای که معرفی کردین رو نصب کردم خیلی جالب و مفید هستش از بابت معرفی این افزونه واقعا ممنونم و اینهم وضعیت رم من :
Memory limit : 128 MByte
Memory usage : 19.18 MByte
مشکل از کد نویسیه شماست که لود سی پی رو میبره بالا، میخوای یه قالب درست و حسابی از خود وردپرس دانلود کن بذار رو سایتت ببین چطور میشه. قالبای خود وردپرس معمولاً آپتیمایز شده و کد مخرب به هیچ وجه نداره!

avan

Registered User
لایک‌ها
207
حاجی 99.9% مشکل از افزونه هاست.
تمام افزونه هایی رو که نصب کردی بزار اینجا اسمشون رو.... این یک/
دو: همین الان هرچی افزونه هست رو غیر فعال کن
====
Memory limit و Memory usage هم مشکلی نداره.... نرماله نرماله
====================

اگر از افزونه ها نبود که بدون شک باید باشه.... اون یک دهم درصد برمیگرده به قالبت.

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
اكثرا دوستان وقتي ميان سوال ميپرسن واضح همه مسائل رو نميگن و شرح ميدن
خوب بگو قالب و سايتت چيه اسمش
بعد پلاگين ها رو بگو كه نصب كردي
و در آخر بده يكي كه وردپرس كاره برات چك كنه بگه مشكلت چيه

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
مشکل از کد نویسیه شماست که لود سی پی رو میبره بالا، میخوای یه قالب درست و حسابی از خود وردپرس دانلود کن بذار رو سایتت ببین چطور میشه. قالبای خود وردپرس معمولاً آپتیمایز شده و کد مخرب به هیچ وجه نداره!

چشم اگر از افزونه ها نبود حتما این کار رو انجام میدم.

حاجی 99.9% مشکل از افزونه هاست.
تمام افزونه هایی رو که نصب کردی بزار اینجا اسمشون رو.... این یک/
دو: همین الان هرچی افزونه هست رو غیر فعال کن
====
Memory limit و Memory usage هم مشکلی نداره.... نرماله نرماله
====================

اگر از افزونه ها نبود که بدون شک باید باشه.... اون یک دهم درصد برمیگرده به قالبت.
افزونه هایی که من نصب کردم و در حال حاضر فعال هستند اینها هستند:
Akismet
All in One SEO Pack
Broken Link Checker
Contact Form 7
DB Cache
Google XML Sitemaps with qTranslate Support
Hyper Cache
My Category Order
Nofollow Links
Page Links To
Random Posts widget
SEO Friendly Images
Smart 404
Wordpress Thread Comment
WP-Memory-Usage
WP-PostViews
WP Page Numbers

اینا الان فعال هستند طبق گفته شما همشون رو غیر فعال کردم.البته به جز My Category Order چون بدون این افزونه دسته بندی کلا غیر فعال میشه و بازدید کنندها نمیتونن استفاده کنند.

اكثرا دوستان وقتي ميان سوال ميپرسن واضح همه مسائل رو نميگن و شرح ميدن
خوب بگو قالب و سايتت چيه اسمش
بعد پلاگين ها رو بگو كه نصب كردي
و در آخر بده يكي كه وردپرس كاره برات چك كنه بگه مشكلت چيه

عزیزم وقتی قالبم دست ساز هست و اسم خاصی نداره به چه اسمی صداش کنم؟
اینم از آدرس سایت بنده www.p30lux.com

اگه اطلاعات دیگه ای نیاز داشتید بهم بگید در اختیارتون بزارم

Last edited:

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
فقط یه مشکلی که هست مدیر سرور بنده به علت شرایط کاریش بعد از تغیراتی که انجام میدم نمیتونه فورا نتیجه رو اعلام کنه واسه همین میخواستم بپرسم افزونه ای مثل wp memory usage hast هست که مصرف cpu رو نشون بده؟

Last edited:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
ربطی به هاست نداره. بازدید 1000 آی پی در روز نیاز به سرور غول نداره. / میخوای یه اسکریپت بت بدم، هر جا خواستی ران کن ببین چطوری اشک سرورو در میاره

معذرت بابت آف پست .

میشه این اسکریپت رو به من بدید !

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
خوشبختانه به نظر میرسه با نصب افزونه های مربوط به cache مشکلم حل شده فعلا که کارکرد سی پی یو نرمال هستش توکل به خدا ایشالا که دیگه سایتمون بسته نمیشه .....

avan

Registered User
لایک‌ها
207
خوشبختانه به نظر میرسه با نصب افزونه های مربوط به cache مشکلم حل شده فعلا که کارکرد سی پی یو نرمال هستش توکل به خدا ایشالا که دیگه سایتمون بسته نمیشه .....
شکر.....

بالا