برگزیده های پرشین تولز

تا حالا با این مشکل مواجه شدین؟

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
گوشی دزدیده شده رو میشه غیر فعال کرد؟

من شنیده بودم سریال گوشی رو اگه داشته باشی میشه یه کارایی کرد از مخابرات پرسیدم هیچ اطلاعی نداشت!!!!
دیروز گوشیمو ازم زدن سیم رو سریع رفتم سوزوندم یکی دیگه گرفتم
ولی اگه بشه گوشیمم غیر قابل استفاده کنم برا دزده خیلی خوب میشه!(آخه خداوکیلی دو ماه نبود خریده بودم دلم میسوزه خب!)

Last edited:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
میری کلانتری شکایت میکنی، کارتن گوشی رو هم باید ببری، احتمال اینکه بتون برات پیداش کنن هم هست !

منتهاش ایرانی های عزیز، از چند صد سال پیش بلد شدن که سریال گوشی رو چنج کنن !

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
نه اقا هیچ کار واست نمیکنن اونی هم که میزنه میره سریال رو عوض میکنه با 10 تومن

leylandblue

Registered User
لایک‌ها
98
چطوری ازتون زدند موتوری بود یا در مکانی شلوغ مثل اتوبوس؟
البته نمی خوام ناامید بشین ولی بعیده دیگه رنگ گوشیه رو ببینی. برادر منم طی 2سالی که تهران دانشجو بود دو بار گوشی ازش کف رفتند هر دوبارشم رفت کلانتری و شکایت کرد ولی به جایی نرسید.البته شما حتما شکایت بکن چونکه اینها هر ماه آمار از سرقتیاشون می دن بلکه مقامات مسئول با دیدن این آمار بفکر بیفتن و بجای اینکه به ملت تو خیابون الکی گیر بدن ملت رو از دست این جک و جونورا نجات بدن

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
میری کلانتری شکایت میکنی، کارتن گوشی رو هم باید ببری، احتمال اینکه بتون برات پیداش کنن هم هست !
منتهاش ایرانی های عزیز، از چند صد سال پیش بلد شدن که سریال گوشی رو چنج کنن !
خب چه کاریه همون گوشی بخرم به صرفه تره چون فک کنم پول یه گوشی رو باید بدم تا پیداش کنن برام!:hmm:

نه اقا هیچ کار واست نمیکنن اونی هم که میزنه میره سریال رو عوض میکنه با 10 تومن
خانوم نه آقا ! شنیده بودم عوض میکنن ولی نمیدونستم بدی بیرونم برات فرت عوض میکنن
2mo5pow.gif

تا الان 100% فروختش
کوفتش بشه!
حالا چقدر کلیپ س ی ا س ی ریخته بودم توش!
دست اول!میره حالشو میبره
24cl8gx9fe07ooldmd4.gif

چطوری ازتون زدند موتوری بود یا در مکانی شلوغ مثل اتوبوس؟
البته نمی خوام ناامید بشین ولی بعیده دیگه رنگ گوشیه رو ببینی. برادر منم طی 2سالی که تهران دانشجو بود دو بار گوشی ازش کف رفتند هر دوبارشم رفت کلانتری و شکایت کرد ولی به جایی نرسید.البته شما حتما شکایت بکن چونکه اینها هر ماه آمار از سرقتیاشون می دن بلکه مقامات مسئول با دیدن این آمار بفکر بیفتن و بجای اینکه به ملت تو خیابون الکی گیر بدن ملت رو از دست این جک و جونورا نجات بدن

آره دیگه هرکی به تیپش برسه گیر میدن بهش به این چیزا مردن گیر بدن
نه بابا به محض ورود به تهران! از ترمینال که اومدم بیرون دیدم گوشیم نیست! نمیدونم ازم زدن یا افتاده باشه ولی هرچی زنگ زدم بهش دیدم خاموشش کرده نامرد!
sadsmiley.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
بجای این که بری دنبال این چیزا
برو دنبال اینکه چجوری گوشی نیگه داری که ازت نزنن

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
Damn کجا بودی این همه مدت ؟

برای رفع اسپم :

یه بار یکی از بچه ها تو کوچه خودشون بود داشته میرفته خونه که یکی میاد گوشیش رو بدزده .... اینم سریع گوشی رو میندازه تو خونه همسایه :دی .... دزده هم میبینه این هیچی نداره فرار میکنه :دی

راستی بزارید یه خاطره دیگه هم براتون بگم :دی .... یه بار حراست دانشگاه (آزاد) مشهد به یکی از دانشجوها ( دختر ) گفت مانتوت کوتاهه چرا ؟ دیگه اینو نپوش ... دختره میگه : بخدا همین یکیو دارم ... اونم جواب میده : دروغ نگو خودم دیدم شنبه با اون مانتو قهوه ایه اومدی !!!!!

عذز میخوام بابت اینکه پستم ربط کمی داشت :(

Last edited:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
گوشیت چی بوده ؟ اگه نوکیا باشه احتمال تعویض سریالش کم هست چون فقط 1 - 2 مدل باکس خیلی کمیاب هست که می شه باهاش ime نوکیا رو زد...

برو شکایت کن هزینه چندانی نداره.. تیریه به تاریکی ... امیدوارم پیداش کنی ;)

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
گوشیت چی بوده ؟ اگه نوکیا باشه احتمال تعویض سریالش کم هست چون فقط 1 - 2 مدل باکس خیلی کمیاب هست که می شه باهاش ime نوکیا رو زد...

گوشیت مدل بالا باشه یه امید هایی بهش هست

مثلا یه بار دزد گوشی پی 990 منو دزدیده بود گرفتیمش

تو حرفاش گفت این گوشی اصلا به درد کسی نمیخوره چون سریالش عوض نمیشه !!!

یکی از همسایه هامونم ان 71 داشت که از طریق مخابرات ردشو زدن و گوشی رو پیدا کردن چون طرف سریال عوض نکرده سیمکارتشو انداخت

با احترام / حجت

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
سونی اریکسون رو که بی خیال ...
نوکیا رو شاید بتونی حرکت بزنی..

ولی چند سال پیش برای نوکیا ان 91 چقدر دوییدم .. آخرم هیچی به هیچی .. از من میشنوی قیدشو بزن ...

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
کامیون رو با بارش میدزدن تو این مملکت، هیچکی پیداش نمیکنه!
بعد موبایل که جای خود داره!
از هر چند هزار دزدی موبایل چند تا دونش پیدا میشه!
اونم به خاطر ناشی بودن دزد!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یه چیز جالب بگم ... یکی از آشناهای دوستامون گاوداری داره ... شب خواب بوده ... دیده ساعت 4 صبح داره سر و صدا

میاد ... میپره بیرون میبینه گاوارو با جرثقیل دارن بلند میکنن از روی دیوار میزارن توی کامیون میبرن

این میره جلو با سرایدار اونجا و تا میخورده میزننش ... خلاصه گاو رو از رو دیوار میدزدن دیگه موبایل که ...

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
در ممالک استکباری، مردم برای جلوگیری از دزدیده شدن موبایلاشون از دستبند استفاده میکنن (که قابلیت جدا شدنم داره)...

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
دخترخالم رو گوشیش رو پارسال زدن ، چند روز پیش پیدا شد...
کلی خر کیف شده... ، سریالش چنج نمیشد

چُلمن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شماره خود را بگیرید و فحش ناموس بدهید .
image.php

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلانتری کاری نمیکنه شما برای پیگیری باید بری دادگستری و یک عریضه تقدیم قاضی محترم کنی اونم حکم قضایی میده که پیگیری میشه آخه جلوی دادگستری محل آدم کارتن موبایل به دست زیاد دیدم

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
از همه دوستانی که لطف کردین راهنمایی کردین تشکر میشه
trdef36o5682726yehdq.gif

لول! میره لو میده نیرو انتظامی یه چیزی هم بدهکار میشی : ))
آره دیگه فک کن دزده رو میگیرن بعد میرم گوشیمو بگیرم میکن این خانومو مستقیم ببرین کهریزک!!!!!!!

بجای این که بری دنبال این چیزا
برو دنبال اینکه چجوری گوشی نیگه داری که ازت نزنن
دوست عزیز شمام همیشه دستت به گوشیت نیست که؟!کیفی چمدونی و کوفتی دستت باشه از جیبت غافل میشی!

گوشیم جدید بود ولی گرون و کمیاب نبود6303 نوکیا
فعلا که سریالو دادیم کلانتری هرچند چشمون آب نمیخوره!

شماره خود را بگیرید و فحش ناموس بدهید.
جدا؟اولا سریع سیمو سوزوندم ثانیا امکان یه همچین چیزی بودم من این کارو نمیکردم من راضی نیستم یه روزی یه جایی از حلقومش میاد بیرون!

گوشیت مدل بالا باشه یه امید هایی بهش هست
مثلا یه بار دزد گوشی پی 990 منو دزدیده بود گرفتیمش
تو حرفاش گفت این گوشی اصلا به درد کسی نمیخوره چون سریالش عوض نمیشه !!!
یکی از همسایه هامونم ان 71 داشت که از طریق مخابرات ردشو زدن و گوشی رو پیدا کردن چون طرف سریال عوض نکرده سیمکارتشو انداخت
آخه اگه طرف حالیش نباشه سریال عوض کنه احتمالش هست!

سونی اریکسون رو که بی خیال ...
نوکیا رو شاید بتونی حرکت بزنی..
ولی چند سال پیش برای نوکیا ان 91 چقدر دوییدم .. آخرم هیچی به هیچی .. از من میشنوی قیدشو بزن ...
بیخیالش شدم ولی خب حالا شمارشو دادم برا پیگیری
ولی خب رفتم یه گوشی خریدم منتظر اینا که نمیمونم!

کامیون رو با بارش میدزدن تو این مملکت، هیچکی پیداش نمیکنه!
بعد موبایل که جای خود داره!
sigh.gif

یه چیز جالب بگم ... یکی از آشناهای دوستامون گاوداری داره ... شب خواب بوده ... دیده ساعت 4 صبح داره سر و صدا
میاد ... میپره بیرون میبینه گاوارو با جرثقیل دارن بلند میکنن از روی دیوار میزارن توی کامیون میبرن
این میره جلو با سرایدار اونجا و تا میخورده میزننش ... خلاصه گاو رو از رو دیوار میدزدن دیگه موبایل که ...
25r30wi.gif
خیلی خنده ناک بود خداییش!فک کن گاو به اون عظمتو میدزدن پس من نا امید نشم!!! گوشی که چیزی نیست!

کلانتری کاری نمیکنه شما برای پیگیری باید بری دادگستری و یک عریضه تقدیم قاضی محترم کنی اونم حکم قضایی میده که پیگیری میشه آخه جلوی دادگستری محل آدم کارتن موبایل به دست زیاد دیدم
همون کلانتریشم به زور رفتم اینا اگه میخواستن کار انجام بدن که همون مخابرات سه سوت پیگیر میشد!

mr hitler

Registered User
لایک‌ها
8
خودتو زیاد ناراحت نکن یه ""سگ خورد""بگو و بی خیالش شو از این به بعد حواستو بیشتر جمع کن
من نمیدونم چطوری از ادم میزنن ولی من بعضی اوقات میشه چند میلیون تراول تو جیبم حمل میکنم اونم تو مترو ولی تا حالا هیچی نشده چون شدید حواسم جمعه ولی یه بار تو پارک خوانواده جهانشهر کرج یه موتور پولسار خواست گوشیمو کف بزنه گوشی رو نتونست کف بزنه که هیچی چنان با پاره اجر زدم تو کمرش از اون طرف هم رفیقم از پشت موتور اویزوون شد منم از رفیقم انداختیمشون زمین خلاصه ناموسشون رو ....البته فرار کردن ولی گوشیم یه کمی قابش خط خطی شد
بدبخت همینجوری که داشتن کتک میخوردن میگفتن گوشی رو که گرفتی بی خیال شو دیگه
یه بارم جلو چشمم از یه یارو که داشت سواره مزدا 323 می شد یه کیف زدن یارو جیغ میزد میگفت بخدا 20 میلیون پول توش بود پول شرکت بود بدبخت شدم!!!

بالا