برگزیده های پرشین تولز

اتفاقی عجیب در خرید اینترنتی

roca

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
یه اتفاق عجیب واسه من پیش اومده امروز واسه من یه بسته پستی آوردن فصل هشتم یه سریال بود از طرف این فروشگاه های اینترنتی که پول رو درب منزل تحویل میگیرن در حالی که من اصلا همچین سفارشی ندادم حتی اسم سایت هم نشنیده بودم و تا الان اصلا همچین سایتی نرفتم مرورگرم رو حتی زیرو کردم آدرس این سایت هم حتی توش نیست و جالب اینکه مامور پست میگفت نمیشه برگشت بزنی خلاصه 6 تومان از ما گرفت هنوز موندم آدرس و شماره تماس منو از کجا آورده این فروشگاه اینترنتی سیستم فروشگاهش هم ماله پارس پیک هست یعنی امکان داره سیستمم رو کسی هک کرده باشه واسه خودش همینطور سفارش بده؟ راستی اینم بگم حدود 2 هفته پیش از یه فروشگاه دیگه که اونم از پارس پیک استفاده میکنه خرید کردم ولی اصلا چیزی که سفارش دادم زمین تا آسمون فرق داشت تازه دو هفته هم میگذره تحویل گرفتمش یعنی امکان داره مشکل از پارس پیک باشه و سیستموشون قاطی کرده باشه؟لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم دیگه این مشکل پیش نیاد

Last edited:

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
پول نمیدادی بابا مامور پست بیجا کرد

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
یه اتفاق عجیب واسه من پیش اومده امروز واسه من یه بسته پستی آوردن فصل هشتم یه سریال بود از طرف این فروشگاه های اینترنتی که پول رو درب منزل تحویل میگیرن در حالی که من اصلا همچین سفارشی ندادم حتی اسم سایت هم نشنیده بودم و تا الان اصلا همچین سایتی نرفتم مرورگرم رو حتی زیرو کردم آدرس این سایت هم حتی توش نیست و جالب اینکه مامور پست میگفت نمیشه برگشت بزنی خلاصه 6 تومان از ما گرفت هنوز موندم آدرس و شماره تماس منو از کجا آورده این فروشگاه اینترنتی سیستم فروشگاهش هم ماله پارس پیک هست یعنی امکان داره سیستمم رو کسی هک کرده باشه واسه خودش همینطور سفارش بده؟ راستی اینم بگم حدود 2 هفته پیش از یه فروشگاه دیگه که اونم از پارس پیک استفاده میکنه خرید کردم ولی اصلا چیزی که سفارش دادم زمین تا آسمون فرق داشت تازه دو هفته هم میگذره تحویل گرفتمش یعنی امکان داره مشکل از پارس پیک باشه و سیستموشون قاطی کرده باشه؟لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم دیگه این مشکل پیش نیاد
خب یه نفر داره به نام و آدرس شما فرم خرید پر میکنه!

شما وقتی پستچی اومد بگو من نبودم و لابد به نفر برای ایجاد مزاحمت این کارو کرده!

یکی از مشتری های من این اتفاق براش افتاد! بعد زنگ زد گفت آره ما بسته رو گرفتیم و پول رو دادیم! فکر کردیم یکی از اعضای خونه اون رو سفارش داده! ولی اینطور نبود!

خلاصه من پول رو براشون برگشت زدم! گفتم بسته هم واسه خودتون!

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
زوری که نیست! اگر سفارش ندادید نمیگرفتید. اصلا میگفتید نه من فلانی نیستم! از اینجا اسباب کشی کردن و رفتن!!! حالا یا اشتباه شده یا روش جدید بازاریابی هست دیگه! اگر گزارشات بعدی هم برسه و طی روزهای آینده بقیه هم با این مساله مواجه بشن میشه به این نتیجه رسید روش جدید فروش هست.

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
واقعا حرف مامور پست رو قبول کردی؟

اخرش میگفتی نمیخوام که چی ؟ رو قبض تلفن میخوان بکشن ؟

شما چیزی رو امضا کردی ؟

الان چیز با ارزشی که توی فروشگاه ها و این ماجرا ها خرید و فروش میشه ادرس و مشخصات خریداران اینترنتیه

کافیه بدونن شما تو یه قسمتی خرید کردید یا فعالیت دارید

یا خودشون چند تا سایت دارن یا مشخصات خریدار رو میفروشن یا از طرف خودش شرکت پستی این کارا رو میکنن

به هر حال اشتباه کردی حرف یارو رو باور کردی

با احترام / حجت

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
واقعا حرف مامور پست رو قبول کردی؟

اخرش میگفتی نمیخوام که چی ؟ رو قبض تلفن میخوان بکشن ؟

با احترام / حجت
فکر می کنی نمی کشن؟:)
پ.ن:قبض برق اومده برامون 300 هزار تومن.از دوره ی پارینه جنتی تا عصر جدید رو حساب کرده.

1240

Registered User
لایک‌ها
28
بعضی از این فروشگاه های اینرتنتی واقعا دزد هست.
من از 6 سال پیش تا کنون خرید نداشتم به خاطر همین.
هفته پیش دو تا دی وی دی سفارش دادم اینترنتی بعد از 6 سال
دیدیم آدم خوبی از آب در اومد. و محتویات با دی وی دی هاش میخوند.

بعضی ها کار بعضی ها دیگر رو واقعا خراب میکنن/.

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
عجب پستچی با مرامی بوده .
کاش بسته های ما رو هم اینا به دست مشتری برسونند .

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
جناب roca وقتي بسته رو تحويل گرفتي حتما يه فاكتور پارس پيك روش بوده
اونجا اسم فروشگاه و آدرس وب رو نوشته
اينجا بزارش ببينيم چيكار ميشه كردش
اين روش رو بايد جلوش رو گرفت تا دست زياد نشده توش وگرنه ديگه نميشه كاريش كردش

roca

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

اسم فروشگاه شتاب دی وی دی و آدرس سایتش www.shopcloop.com هستش من با مدیر فروشگاه تماس گرفتم ثابتش که جواب نمی داد همراه هم به زور برداشت گفت تا شب پول رو برگشت میزنم گفتم آدرس منو از کجا آوردی چیزی بروز نداد تازه با پررویی گفت خودت زنگ زدی دو روز پیش تاکید کردی ارسال بشه در حالی که من از 26 اردبیهشت تا 2وم خرداد مسافرت بودم و تاریخ سفارش رو فاکتور 29 ام هستش:blink:خود من به دو تا چیز شک دارم یا آدرس منو به قول این دوستمون به این آقا فروختن یا سیستم پارس پیک اشتباه کرده جالب اینجا است الان که فاکتور رو نیگاه میکنم آدرس داخل فاکتور همه چیش درسته اما پلاک و شماره واحد اشتباست واقعا سر در نمیارم جریان چیه

Last edited:

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
من جای شما بودم اول میرفتم سراغ اون مامور پست !!! غلط کرده گفته نمیشه برگشت زد !!!!! :hmm:

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
اسم فروشگاه شتاب دی وی دی و آدرس سایتش www.shopcloop.com هستش من با مدیر فروشگاه تماس گرفتم ثابتش که جواب نمی داد همراه هم به زور برداشت گفت تا شب پول رو برگشت میزنم گفتم آدرس منو از کجا آوردی چیزی بروز نداد تازه با پررویی گفت خودت زنگ زدی دو روز پیش تاکید کردی ارسال بشه در حالی که من از 26 اردبیهشت تا 2وم خرداد مسافرت بودم و تاریخ سفارش رو فاکتور 29 ام هستش:blink:خود من به دو تا چیز شک دارم یا آدرس منو به قول این دوستمون به این آقا فروختن یا سیستم پارس پیک اشتباه کرده جالب اینجا است الان که فاکتور رو نیگاه میکنم آدرس داخل فاکتور همه چیش درسته اما پلاک و شماره واحد اشتباست واقعا سر در نمیارم جریان چیه
دوست عزیز هیچ فروشنده ای همچین ریسکی رو نمیکنه که بسته رو بفرسته و حالا مامور پست هم با مرام در بیاد و مطمئن باشه که برگشت نمیخوره!
مطمئنا" یکی داره از آدرستون سوء استفاده میکنه!

فکر می کنی نمی کشن؟
پ.ن:قبض برق اومده برامون 300 هزار تومن.از دوره ی پارینه جنتی تا عصر جدید رو حساب کرده.

فکر کنم شما آدرست کاملا Public شده :D

در کل ، اشتباه از خودتون بود که بسته رو گرفتید و فکر نمیکنم اشکال از فروشنده باشه! (مطمئنا" یکی داره سوء استفاده میکنه)

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
دوست عزیز هیچ فروشنده ای همچین ریسکی رو نمیکنه که بسته رو بفرسته و حالا مامور پست هم با مرام در بیاد و مطمئن باشه که برگشت نمیخوره!
مطمئنا" یکی داره از آدرستون سوء استفاده میکنه!

فکر کنم شما آدرست کاملا Public شده :D

در کل ، اشتباه از خودتون بود که بسته رو گرفتید و فکر نمیکنم اشکال از فروشنده باشه! (مطمئنا" یکی داره سوء استفاده میکنه)
تایید :cool:
شما 6 تومن به مامور دادید که 2 تومنش هزینه ی پست بوده .
4 تومن هم به فروشنده میرسه .
از این 4 تومن هم 3 تومنش سوده .
فروشنده هیچ وقت نمیاد واسه ی 3 تومن سود ریسک کنه و بسته بفرسته .
مطمئنا از 10 تایی که اینطوری ارسال بکنه 9 تاش برگشت می خوره (اون یکی هم مال شما بوده :p)

پ.ن : چند روز دیگه آلکسای این شاپ دی وی دی رو هم یه نگاه بندازید .

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
پارسال برای من اتفاق افتاد !
آموزش رقص تکنو :(
گفتم بابا من چفیه می اندازم می رم خیابون ! 40 سال سابقه فعالیت در بسیج دارم بیام آموزش رقص تکنو بدم ! اونم در 2 روز !
طرف گفتم زنگ بزن به فروشگاه بگو گه خوردی فرستادی !

اینا آدرس ها رو مثل آدرس میل دارند جا به جا می کنند ! کافیه مثلا کسی خونه باشه اطلاع نداشته باشه ! پول رو بده به اینا

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
میگم شاید اصلا پستچی نبوده

چون شرکت هایی که خرید پستی رو تحویل میدن از اداره پست جدا هستن و مامورشون هم با مامور پست منطقه فرق میکنه ( لباس و ارم شرکت پست هم ندارن )

من زیاد کار کردم

حالا یارو خودش رو مامور جا زده و به ادرس هایی که از قبل داره میره و اینطوری بازی در میاره

چون مامور اجازه نداره اینطوری پول بگیره !

با احترام / حجتت

Last edited:

tools man

Registered User
لایک‌ها
3
صد در صد كار يك دوستي آشنايي بوده
آدرس را داشته فقط كدپستي را حفظ نبوده
پستچي هم وقتي اومده محل شما
وقتي پلاك را پيدا نكرده از در و همسايه پرسيده
در خونتون را نشون دادن
وگرنه فروشنده اي كه اون ور ايرانه
آدرس + اسم و فاميل مشتري را از كجا مي ياره ؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بدون شک کار کسی بوده که میشناختت ...

همینجوریش فروشنده 10 تا جنس میفرسته 3 تاش برگشت میخوره کلی توش ضرره ... دیگه چه برسه به اینکه بخواد خریدار غلابی جور کنه ... اصلا امکان نداره کسی همچین حماقتی بکنه ..

1240

Registered User
لایک‌ها
28
این جوری باید فروشگتاه ها قبل از ارسال زنگ بزنن به شماره
این طور یارو که اشتباه ادرس میده شماره اش معلومه

بالا