برگزیده های پرشین تولز

دستگیری غفوریان تاپ لیدر گلد کویست

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
قاضی موسوی، بازپرس شعبه اول دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای و فناوری ارتباطات ـ ناحیه 31 تهران گفت: حسین غفوریان ـ 30 ساله ـ از 5 سال قبل فعالیت خود را در شرکت‌های هرمی با عضوگیری شروع کرده و در این مدت با تبلیغات کاذب و وعده‌های فریبنده مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون تومان از اعضای شبکه و افراد ساده‌دل کلاهبرداری کرده بود.

وی در ادامه گفت: با شکایت تعدادی از مالباختگان، مأموران پلیس با همکاری وزارت اطلاعات محل زندگی متهم را شناسایی و او را دستگیر کردند. مأموران پس از تحقیق متوجه شدند متهم قصد داشته با چند نفر از اعضای شبکه گلدکوئیست به دوبی فرار کند که با دستگیری وی، پلیس از خروج مبلغ قابل توجهی ارز از کشور جلوگیری کرد. در حال حاضر نیز پرونده متهم و همدستانش در دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای تحت رسیدگی است.

نكته قابل تامل در عمليات ضربتي وزارت اطلاعات، دستگيري حسين. غفوریان ، يكي از معروف ترين سرشاخه هاي كوئست در ايران است كه در ميان هرمي ها به «تاپ ليدر ايران» و «هشتمين بازارياب شبكه اي برتر دنيا از نظر عضوگيري» شهرت دارد.
اين مقام آگاه در وزارت اطلاعات در ادامه با هشدار به صاحبان منازلي كه در آنها فعاليت تبليغي به نفع شركت هاي هرمي صورت مي گيرد، از آنها خواست در اجاره منازل به اشخاص دقت كافي مبذول دارند زيرا اين اماكن توسط دادگاه پلمب خواهند شد.
همچنين به منظور منهدم نمودن شبكه پولشويي و خروج ارز از كشور توسط اين افراد، تعدادي از شركت هاي تجاري و بازرگاني و صرافي هايي كه به طور غيرقانوني اقدام به خريد و فروش و خروج ارز نموده بودند مورد شناسايي قرار گرفته و به زودي به دادگاه معرفي مي شوند

من خودم این آقا رو از نزدیک دیدم پسر پر حرف و جذابی بود ولی نکته جالب اینجاست که نوشته 1 ملیارد و چهار صد ملیون کلاه برداری کرده و به نظر من این مبلغ قبال پول های که ایشون از شرکت بالا زدن ناچیز هست

nf00116352-1.jpg

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
حالا چکارش میکنند این زرنگ باشی رو؟
مثل شهرام جزایری سلول انفرادی با سونا و جکوزی در انتظارش هست
بچه مایه دارها هر جا باشن بهشون بد نمیگزره:f34r:

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
حالا چکارش میکنند این زرنگ باشی رو؟
مثل شهرام جزایری سلول انفرادی با سونا و جکوزی در انتظارش هست
بچه مایه دارها هر جا باشن بهشون بد نمیگزره:f34r:
آقا شما این بچه کو*ی رو با اسطوره ای مثل شهرام جزایری مقایسه می کنی؟
وکیل شهرام جزایری فقط 10 برابر مبلغی که این بابا کلاهبرداری کرده رو دستمزد میگرفت.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
نوشتی غفوریان من فکر کردم این مهران سر شاخه بوده گرفتنش گفتم بیام بخندم یکم

ghafoorian.jpg

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اون مبلغی که نوشتن 100 % غلطه ... اگه طرف سر دسته اصلی هست بالای 7 ... 8 میلیارد برده

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
آقا شما این بچه کو*ی رو با اسطوره ای مثل شهرام جزایری مقایسه می کنی؟
وکیل شهرام جزایری فقط 10 برابر مبلغی که این بابا کلاهبرداری کرده رو دستمزد میگرفت.

فکر نکنم این آقا چیزی کمتر از شهرام جزایری داشته باشه . (اون زمین خواره و ...)

چون واقعا یه ملت رو کی... کرد . و مبلغ کلاه برداریش خیلی بالاتر از ایناست

ا

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
تو اخبار شنیدم که کل این شرکت های هرمی حدود 2.5 میلیون نفر عضو دارن که 1.5 میلیون نفرش ایرانین 1 میلیون دیگه اش هم ایرانی های خارج از کشورن! :) وزیر اطلاعات میگفت

جای بسی تامل داره

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
آخه کی شاکیه! خیلی به نظر من منطقی نیست چون تو این سیستمها چه لیدر چه اونی که پایین پولش رفته با هم فرقی ندارند همه قبول کردند خون زیر شاخه رو بمکند، حالا چون یکی زیر شاخه نداره شده مظلوم و شاکی تو تلوزیون هم نشونش میدن! به نظرم جرم همشون یکییه همون حکمی رو باید برای لیدرشون داد که برای زیرهای های فرعی میدن.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خیلی خیلی بیشتر از این حرفها حسین در آورده...

فقط لامبورگینی که خرید 700 تا پاش آب خورد...

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
من کاری ندارم به این آقا !
ولی شهرام جزایری رو واقعا دارید بهش بد می گید ! این بنده خدا نه باباش وزیر بوده یا رئیس جمهور ! یه بی چاره ایی بوده برای اینکه کار های صادراتی ( نه مثل بعضی ها وارد کننده ) راه بیفته رشوه می داده !
بنده خدا ! چون که گفتم کسی رو پشتش نداشته قربانی شده ! والا خودش می گفت ! اگه کسی 1 ریال بد حسابی من رو از بانک ها ! یا بدهکاری یا کلاه برداری اورد .... !
الان نیایید به من گیر بدید که شاید من خود شهرام هستم از اوین ( سواحل قناری ) دارم پی ام می دم

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
آیا مساله این هست که کی 1 میلیارد تومن سود برده، کی 100 هزار تومن سود برده و کی 500 هزار تومن ضرر کرده؟ آیا مثلا اگر چند نفر برن بانک بزنن و توی راه یکی پول چند نفر دیگر رو برداره و ببره اون چند نفر دیگه مجرم نیستن؟ یا باید باور کنیم مردم اونقدر ساده دل هستن که خبر نداشتن این سیستم ماهیتش بر مبنای ضرر کردن عده ای هست که البته خیلی باورش سخت هست! (لااقل برای اکثریت) یا اینکه صادق باشیم و قبول کنیم میدونستن بالاخره عده ای ضرر خواهند کرد ولی سعی میکردن خودشون رو بکشن بالا تا جزو اونها نباشن. حالا یه عده موفق شدن جزو عده ضرر کرده نباشن و یه عده موفق نشدن. آیا اونهایی که موفق نشدن ولی با این نیت وارد کار شدن مجرم نیستن؟ توی این سیستم های هرمی سردسته که یکی نیست، هرکی راس هرم برای زیر مجموعه خودش به حساب میاد.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خیلی خیلی بیشتر از این حرفها حسین در آورده...

فقط لامبورگینی که خرید 700 تا پاش آب خورد...

همونیه که میگفتی میاد آب میوه ای امید ؟

دستگیر شده ؟ گفتی گردن کلفته که ...

dr.v4ndal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب داستانی شده این شرکت های هرمی !

اخه مردم نادون چه طور پولاشونو دست اینا میسپورن !

واقعا جای بسی تامل دارد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فرانکی جان شما هم یه لامبورگینی میخردی دیگه

پز میدادیم دوستمون لامبورگینی داره :)

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
با خوردن مال مردم و خیانت به اقتصاد کشور بله، چرا که نه؟!

دیگه بالاخره خیلی ها بارشون رو بستن و سود کردن ..... شما هم کاش میومدی :cool:

( برگرفته از منطق گلد کوئستیان !!! :D )

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
شرکت هایی مثل گلد کوئست تنها در کشور هایی که اقتصادی ضعیف ! بیمار ! بیکاری فراوان ! ارزش ملی پول پایین و هزار کوفت و زهر مار دیگه داره ( ایران ) ! رونق داره !

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
آیا مساله این هست که کی 1 میلیارد تومن سود برده، کی 100 هزار تومن سود برده و کی 500 هزار تومن ضرر کرده؟ آیا مثلا اگر چند نفر برن بانک بزنن و توی راه یکی پول چند نفر دیگر رو برداره و ببره اون چند نفر دیگه مجرم نیستن؟ یا باید باور کنیم مردم اونقدر ساده دل هستن که خبر نداشتن این سیستم ماهیتش بر مبنای ضرر کردن عده ای هست که البته خیلی باورش سخت هست! (لااقل برای اکثریت) یا اینکه صادق باشیم و قبول کنیم میدونستن بالاخره عده ای ضرر خواهند کرد ولی سعی میکردن خودشون رو بکشن بالا تا جزو اونها نباشن. حالا یه عده موفق شدن جزو عده ضرر کرده نباشن و یه عده موفق نشدن. آیا اونهایی که موفق نشدن ولی با این نیت وارد کار شدن مجرم نیستن؟ توی این سیستم های هرمی سردسته که یکی نیست، هرکی راس هرم برای زیر مجموعه خودش به حساب میاد.
تایید میشه !

بالا