برگزیده های پرشین تولز

پاور Corsair HX850 یکی از بهترین پاورهای دنیا

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

یکعدد پاور Corsair HX850 به فروش می رسد. لینک محصول

این هم یک سری ریویو از این پاور:
http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=153
http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1667
http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1667&pageID=7511
http://enthusiast.hardocp.com/article/2009/05/27/corsair_hx850w_power_supply

این هم یک سری مدال که این سایت ها دادند:
recommended.gif

golden_bear.gif

12432988637K9O4Kv2eu_9_1.gif

عکس خود پاور:

850large.jpg

قیمت اولیه 260 (تا سه روز صبر میشه برای مشتری با قیمت بالاتر مگر در شرایط خاص)
روز های معامله: سه شنبه تا پنج شنبه بصورت حضوری در دفتر من (سعادت آباد تهران) یا شنبه تا پنج شنبه ارسال با پیک.

با تشکر

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
دوست من TX850 با HX850 خیلی تفاوت داره و اصلا قابل قیاس نیستند. در سایت های که معرفی کردم ریویو های TX850 هم هست مطالعه بفرمایید.

این پاور آک است.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
دوست من TX850 با HX850 خیلی تفاوت داره و اصلا قابل قیاس نیستند. در سایت های که معرفی کردم ریویو های TX850 هم هست مطالعه بفرمایید.

این پاور آک است.

من نهایت نهایت اگه آک باشه 180 برمیدارم
برادر الان با 280 تومن میشه Cooler Master Real Power Pro 1250w خرید که خیلی از این سرتره
یه تجدید نظر کنین عالی میشه

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
این محصول توی آمریکا 200 دلار هست .. متاسفانه زیر قیمتی که در پست اول گفته شد برای من سود نداره. این پاور کولرمستر که فرمودید فقط از نظر توان بالاتر هست و از نظر کیفیت محصول در حد و اندازه های HX850 نیست.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
این محصول توی آمریکا 200 دلار هست .. متاسفانه زیر قیمتی که در پست اول گفته شد برای من سود نداره. این پاور کولرمستر که فرمودید فقط از نظر توان بالاتر هست و از نظر کیفیت محصول در حد و اندازه های HX850 نیست.

دوست عزیز اگه فروشنده باشین تو بازار خودتون میدونین که با این قیمت فروش نمیره
خیر قیمتش 170 دلار هست:http://www.google.com/products/catalog?hl=en&client=opera&hs=4aK&rls=en&q=corsair+hx850+price&um=1&ie=UTF-8&cid=15084105281976943988&ei=Eor-S7LcGMfV4gbHv5TRDQ&sa=X&oi=product_catalog_result&ct=result&resnum=4&ved=0CCoQ8wIwAw#
اونم اگه بصورت عمده وارد بشه باز پایینتر میافته
پس قیمت 180 هزار تمن بهترین قیمت برای پاور شماس

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگه فروشنده باشین تو بازار خودتون میدونین که با این قیمت فروش نمیره
خیر قیمتش 170 دلار هست:http://www.google.com/products/catalog?hl=en&client=opera&hs=4aK&rls=en&q=corsair+hx850+price&um=1&ie=UTF-8&cid=15084105281976943988&ei=Eor-S7LcGMfV4gbHv5TRDQ&sa=X&oi=product_catalog_result&ct=result&resnum=4&ved=0CCoQ8wIwAw#
اونم اگه بصورت عمده وارد بشه باز پایینتر میافته
پس قیمت 180 هزار تمن بهترین قیمت برای پاور شماس
در این لینک پایین ترین قیمت 169 دلار است که با احتساب 10 درصد مالیات به حدود 185 دلار خواهد رسید. اگر به همه قیمت ها دقت کنید 200 دلار با احتساب 10 درصد مالیات قیمت متوسط این محصول است.

چیزی که مشخصه من این محصول رو بطور عمده وارد نکردم و فقط یکعدد پاور موجود است. در بازار این پاور رو 180 دیدید خریداری کنید و اگه فکر می کنید قیمت بالاست اجباری در خرید وجود نداره.

تحت هیچ شرایطی پایین تر از قیمت معرفی شده در پست اول فروخته نمی شود.

موفق باشید.

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز Corsair HX850 برند بدی نیست ولی نباید با coolermaster مقایسه کنید

نو مقایسه بین دو پاور پاور شما هیچ حرفی برای زدن نداره

در مورد قیمت هم قیمتتون بالاست دوست خوبم اگه دوستان از سایتهای خارجی استفاده میکنن بخاطر اینه که قیمت جهانی جنس رو بدست بیارن و با قیمت شما مقایسه کنن

الان قطعات کامپیوتر اختلاف چندانی با قیمت های اونطرف نداره مثال cpu corei7 860 در ایران 310 تومانه و در مالزی هم همین قیمته

در کل امیدوارم به بهترین قیمت بفروشین ولی کمی کاهش قیمت در فروش قطعه شما بخودتون کمک میکنه که زودتر فروش بره

masut

Registered User
لایک‌ها
11
خیییییییییییییییییییییلی گرون میدی فک نکنم بتونی تو اینجا به این قیمت بدی اینجا همه حرفه ای هستن

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
خیییییییییییییییییییییلی گرون میدی فک نکنم بتونی تو اینجا به این قیمت بدی اینجا همه حرفه ای هستن

بابا اصلا تو بازارم نمیشه با این قیمت فروخت
این فروشنده ها انقدر تیز شدن که.....
و یه موردی هم هست که باعث میشه این پاور با این قیمت فروش نره
اونم اینکه پاورای گرین خیلی جا افتاده

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز Corsair HX850 برند بدی نیست ولی نباید با coolermaster مقایسه کنید

نو مقایسه بین دو پاور پاور شما هیچ حرفی برای زدن نداره

در مورد قیمت هم قیمتتون بالاست دوست خوبم اگه دوستان از سایتهای خارجی استفاده میکنن بخاطر اینه که قیمت جهانی جنس رو بدست بیارن و با قیمت شما مقایسه کنن

الان قطعات کامپیوتر اختلاف چندانی با قیمت های اونطرف نداره مثال cpu corei7 860 در ایران 310 تومانه و در مالزی هم همین قیمته

در کل امیدوارم به بهترین قیمت بفروشین ولی کمی کاهش قیمت در فروش قطعه شما بخودتون کمک میکنه که زودتر فروش بره
متاسفانه اطلاعات شما دوست عزیز در زمینه پاور محدود است. همین پاور کولرمستر که اشاره کردند محصول سال 2007 و discontinue شده است. در همین سایت hardocp این محصول در همان سال 2007 بررسی شده و هیچ مدالی هم نگرفته.

متاسفانه وقتی بعضی از افراد تاپیک رو منحرف می کنند و از محصول بد میگن نمیشه پاسخ نداد. با عرض پوشش از همگی

بررسی سایت hardocp که سایت بسیار معتبری در زمینه تست پاور است در مورد Coolermaster Real Power 1250 :

Build Quality

The overall build quality of the Cooler Master Real Power Pro 1250w was good but with some reservations.

Load Testing

The load testing results for the Cooler Master Real Power Pro 1250w were very good with one big asterisk.

DC Output Quality

The DC output quality of the Cooler Master Real Power Pro 1250w was in a word, excellent. While a bit unusual that the lightly loaded 3.3v and 5v rails started off testing more active than the more heavily loaded 12v rails, the 3.3v and 5v rails never came close to the ATX12v specification.

Sound

The sound profile for the Cooler Master Real Power Pro 1250w would have to be one of its lowest points, by which I mean it is an exceptionally low-noise unit.

Editor’s Note – This is one of those times I feel bad that we are not awarding this product at least our Silver Editor’s Choice award.

دقت کنید اینها بر اساس استانداردهای سال 2007 بوده.

حالا بررسی همین سایت hardocp از Corsair HX850 که در سال 2009 و بر اساس استانداردهای 2009 گرفته شده:

Build Quality

The build quality of the HX850W is very good and really a step above other Corsair units we have reviewed to date especially when we consider the other 850W option from Corsair the TX850W.

Load Testing
The load testing results for the Corsair HX850W were some of the most impressive we have seen overall to date.

DC Output Quality
The DC Output Quality results for the HX850W were just outstanding for ANY unit let alone a 850W unit from CWT.

Sound

The Corsair HX850W follows in the tradition of all previous Corsair units as it employs a single large overhead fan, excellent efficiency for its time, and a good fan controller all in an effort to mitigate the unit’s sound profile.

As it stands today then, the Corsair HX850W easily stands with other marquee 850W units such as the Antec Signature 850, Seasonic M12D-850, and the Enermax Revolution85+ 850W. This is simply one of the best 850W units we have seen bar none.

With its exceptional efficiency, absolutely amazing DC Output Quality, and very good voltage regulation the HX850W hit just about every nail square on the head.

امیدوارم شک و شبهه ها در مورد کیفیت این محصول برطرف شده باشه. همونطور که عرض کردم اون محصول کولرمستر تنها توان بیشتری داره و از نظر کیفیت در حد و اندازه های مقایسه با این محصول Corsair نیست. گرچه Coolermaster پاورهای قوی تر و بهتری هم نسبت به مدل معرفی شده در این تاپیک داشته که بدون شک قیمتشون در این محدوده نخواهد بود.

اتفاقا کاربران حرفه ای از کیفیت این محصول اطلاع دارند. دلیل کشیده شدن بحث به اینجا متاسفانه عدم آشنایی کاربران با محصولات روز دنیا و فن بوی بودن و طرفداری بدون آگاهی از بعضی برندهاست.

این پاور تحت هیچ شرایطی به قیمتی زیر قیمت معرفی شده فروخته نمی شود. کوچکترین عجله ای در فروش نیست. نیازی به پیشنهاد برای پایین آوردن قیمت هم نیست.

خداوندا این تاپیک رو از شر اسپمر ها محفوظ نگه دار!موفق باشید.

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز اگه بحث حرفه ای بودن و اطلاعاته شما تمامی گزینه هایی که کپی کردین اشتباه است

http://enthusiast.hardocp.com/article/2007/11/07/cooler_master_real_power_pro_1250w_supply/9

اینم لینک دوستان برن ببینن در مورد پاور coolermaster که وات اون فرق میکنه و مدلش

شما درست کپی نکردین بندم نگفتم پاور شما بده گفتم در مقابل coolermaster هیچ حرفی برای زدن نداره

اگه بیشتر از میخواین بحث کنین در سایت hotoverclock در خدمتم

در ضمن دو تا پاور هم رده رو مقایسه میکنن نه یه 800 وات با 1000 وات به بالا

بندم دیگه پست نمیدم که فکر کنین اسپم میدم

موفق باشید

Last edited:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
متاسفانه اطلاعات شما دوست عزیز در زمینه پاور محدود است. همین پاور کولرمستر که اشاره کردند محصول سال 2007 و discontinue شده است. در همین سایت hardocp این محصول در همان سال 2007 بررسی شده و هیچ مدالی هم نگرفته.

متاسفانه وقتی بعضی از افراد تاپیک رو منحرف می کنند و از محصول بد میگن نمیشه پاسخ نداد. با عرض پوشش از همگی

بررسی سایت hardocp که سایت بسیار معتبری در زمینه تست پاور است در مورد Coolermaster Real Power 1250 :

Build Quality

The overall build quality of the Cooler Master Real Power Pro 1250w was good but with some reservations.

Load Testing

The load testing results for the Cooler Master Real Power Pro 1250w were very good with one big asterisk.

DC Output Quality

The DC output quality of the Cooler Master Real Power Pro 1250w was in a word, excellent. While a bit unusual that the lightly loaded 3.3v and 5v rails started off testing more active than the more heavily loaded 12v rails, the 3.3v and 5v rails never came close to the ATX12v specification.

Sound

The sound profile for the Cooler Master Real Power Pro 1250w would have to be one of its lowest points, by which I mean it is an exceptionally low-noise unit.

Editor’s Note – This is one of those times I feel bad that we are not awarding this product at least our Silver Editor’s Choice award.

دقت کنید اینها بر اساس استانداردهای سال 2007 بوده.

حالا بررسی همین سایت hardocp از Corsair HX850 که در سال 2009 و بر اساس استانداردهای 2009 گرفته شده:

Build Quality

The build quality of the HX850W is very good and really a step above other Corsair units we have reviewed to date especially when we consider the other 850W option from Corsair the TX850W.

Load Testing
The load testing results for the Corsair HX850W were some of the most impressive we have seen overall to date.

DC Output Quality
The DC Output Quality results for the HX850W were just outstanding for ANY unit let alone a 850W unit from CWT.

Sound

The Corsair HX850W follows in the tradition of all previous Corsair units as it employs a single large overhead fan, excellent efficiency for its time, and a good fan controller all in an effort to mitigate the unit’s sound profile.

As it stands today then, the Corsair HX850W easily stands with other marquee 850W units such as the Antec Signature 850, Seasonic M12D-850, and the Enermax Revolution85+ 850W. This is simply one of the best 850W units we have seen bar none.

With its exceptional efficiency, absolutely amazing DC Output Quality, and very good voltage regulation the HX850W hit just about every nail square on the head.

امیدوارم شک و شبهه ها در مورد کیفیت این محصول برطرف شده باشه. همونطور که عرض کردم اون محصول کولرمستر تنها توان بیشتری داره و از نظر کیفیت در حد و اندازه های مقایسه با این محصول Corsair نیست. گرچه Coolermaster پاورهای قوی تر و بهتری هم نسبت به مدل معرفی شده در این تاپیک داشته که بدون شک قیمتشون در این محدوده نخواهد بود.

اتفاقا کاربران حرفه ای از کیفیت این محصول اطلاع دارند. دلیل کشیده شدن بحث به اینجا متاسفانه عدم آشنایی کاربران با محصولات روز دنیا و فن بوی بودن و طرفداری بدون آگاهی از بعضی برندهاست.

این پاور تحت هیچ شرایطی به قیمتی زیر قیمت معرفی شده فروخته نمی شود. کوچکترین عجله ای در فروش نیست. نیازی به پیشنهاد برای پایین آوردن قیمت هم نیست.

خداوندا این تاپیک رو از شر اسپمر ها محفوظ نگه دار!موفق باشید.

برادر اسپم نیست
یه واقعیته
شما میگی پاور شما از 1250 کولر مستر سرتره
نه عزیزم اصلا اینطور نیست
من بشخصه بین پاورهای موجود acbel بیشتر از همه قبول دارم این پاور شما هم کاملا حرفه ای هست ولی به این قیمت نمیارزه
ایشالا بتونین 400 بفروشین ولی برادر بخاطر یه پسوند قیمت 100 هزار نمیکشن روش
قیمت اونور آب هم 170 دلار هست حالا با هزینه ارسال و.... کلا درمیاد 220
ولی باز بصرفه نیست چون اگه با پسوند دیگری کسی بخواد میتونه از رایان صبا که گرون فروش هست بخره
مطمئنا تو بازار رضا هم با 185 میشه اونیکی رو تهیه کرد
حالا چون کمیابه قیمت رفته بالا
ولی واقعا مقایسه و طرز قیمت دادنتون درست نیست
بازم شرمندم رفیق
اصلا قصد اسپم ندارم ولی خوب باید واقعیت مطرح بشه و فکر خریدار هم باشین
معذرت میخوام بابت سر درد
موفق باشید

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگه بحث حرفه ای بودن و اطلاعاته شما تمامی گزینه هایی که کپی کردین اشتباه است

http://enthusiast.hardocp.com/article/2007/11/07/cooler_master_real_power_pro_1250w_supply/9

اینم لینک دوستان برن ببینن در مورد پاور coolermaster که وات اون فرق میکنه و مدلش

شما درست کپی نکردین بندم نگفتم پاور شما بده گفتم در مقابل coolermaster هیچ حرفی برای زدن نداره

اگه بیشتر از میخواین بحث کنین در سایت hotoverclock در خدمتم

در ضمن دو تا پاور هم رده رو مقایسه میکنن نه یه 800 وات با 1000 وات به بالا

بندم دیگه پست نمیدم که فکر کنین اسپم میدم

موفق باشید

دقت کنید من دقیقا از همین لینک که دادید اطلاعات رو کپی کردم و این دقیقا همون پاوری بود که دوستمون در پست شماره 5 معرفی کردند. من هم یک مقایسه روی کیفیت این محصولات انجام دادم و در پست شماره 6 هم اشاره کردم توان این پاورها (به قول شما حرفه ای ها، وات !) تفاوت داره.
پاوری که مقایسه شد اون محصول بود، شما محصول دیگه ای از کولرمستر می شناسید که قابل رقابت باشه می تونستید عنوان کنید.

امیدوارم دیگه از شما اسپمی در این تاپیک مشاهده نکنیم و اسپم هاتون محدود به سایت hotoverclock خودتون باشه.

برادر اسپم نیست
یه واقعیته
شما میگی پاور شما از 1250 کولر مستر سرتره
نه عزیزم اصلا اینطور نیست
من بشخصه بین پاورهای موجود acbel بیشتر از همه قبول دارم این پاور شما هم کاملا حرفه ای هست ولی به این قیمت نمیارزه
ایشالا بتونین 400 بفروشین ولی برادر بخاطر یه پسوند قیمت 100 هزار نمیکشن روش
قیمت اونور آب هم 170 دلار هست حالا با هزینه ارسال و.... کلا درمیاد 220
ولی باز بصرفه نیست چون اگه با پسوند دیگری کسی بخواد میتونه از رایان صبا که گرون فروش هست بخره
مطمئنا تو بازار رضا هم با 185 میشه اونیکی رو تهیه کرد
حالا چون کمیابه قیمت رفته بالا
ولی واقعا مقایسه و طرز قیمت دادنتون درست نیست
بازم شرمندم رفیق
اصلا قصد اسپم ندارم ولی خوب باید واقعیت مطرح بشه و فکر خریدار هم باشین
معذرت میخوام بابت سر درد
موفق باشید

باز شما نسبت به اون دوستمون خیلی منطقی تر هستید. صحبت های شما اسپم نیست.

بحث ما دو محصول کاملا متفاوته. قیمت TX ربطی به HX نداره دوست من. شما فرض کنید قیمت 185 (پایین ترین قیمت موجود در لینکی که به من دادید با احتساب مالیات) با ارسال و ... میشه 235 (طبق محاسبات خودتون) که من دارم 260 می فروشم یعنی 25 تومان سود (10 درصد) طبق محاسبات شما هم فکر نمی کنم گرون بفروشم این محصول رو. اینکه شاید سازنده این پاور رو کلا با قیمت بالا عرضه کرده ارتباطی به شخص بنده نداره.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
دقت کنید من دقیقا از همین لینک که دادید اطلاعات رو کپی کردم و این دقیقا همون پاوری بود که دوستمون در پست شماره 5 معرفی کردند. من هم یک مقایسه روی کیفیت این محصولات انجام دادم و در پست شماره 6 هم اشاره کردم توان این پاورها (به قول شما حرفه ای ها، وات !) تفاوت داره.
پاوری که مقایسه شد اون محصول بود، شما محصول دیگه ای از کولرمستر می شناسید که قابل رقابت باشه می تونستید عنوان کنید.

امیدوارم دیگه از شما اسپمی در این تاپیک مشاهده نکنیم و اسپم هاتون محدود به سایت hotoverclock خودتون باشه.

باز شما نسبت به اون دوستمون خیلی منطقی تر هستید. صحبت های شما اسپم نیست.

بحث ما دو محصول کاملا متفاوته. قیمت TX ربطی به HX نداره دوست من. شما فرض کنید قیمت 185 (پایین ترین قیمت موجود در لینکی که به من دادید با احتساب مالیات) با ارسال و ... میشه 235 (طبق محاسبات خودتون) که من دارم 260 می فروشم یعنی 25 تومان سود (10 درصد) طبق محاسبات شما هم فکر نمی کنم گرون بفروشم این محصول رو. اینکه شاید سازنده این پاور رو کلا با قیمت بالا عرضه کرده ارتباطی به شخص بنده نداره.

خواهش میکنم
دوست عزیز یه نکته رو فراموش کردین
کسانی که قطعه وارد میکنن واسه استفاده شخصی هست اگر کسی بخواد بفروشه 100درصد باید باز ضرر بفروشه نه اینکه درصدی بکشه روش
این حرف شما واسه فروشنده ای چون آقای حسینی صادق هست یعنی ایشون وارد میکنه با حداقل هزینه و صود کم میفروشه خداروشکر مشتری خوبی هم داره
در کل دوست عزیز با تجربه ای که من دارم مطمئنم که با این قیمت نه ایران نه خارج کشور فروش میره دلیلشم پستهای قبلی توضیح دادم
شما نهایت بتونین با قیمت خرید خودتون بفروشید
حداکثر مبلغی که من میتونم بپردازم 190 هست بیشتر از من فکر نکنم کسی بخواد
منم عاشق کورسایرم:p

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
فروخته شد به قیمت 265

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0