برگزیده های پرشین تولز

رشید پور: نه این قرارمون نبود...

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
در پی پناهنده شدن فرشید منافی مجری رادیو، با رضا رشیدپور مجری تلویزیون هم کلام می شویم

"فرشید را دوست داشتم و او را یک پدیده در رادیو می دانستم "

فرشید را دوست داشتم و او را یک پدیده در رادیو می دانستم . اگر یادتان باشد یکی از شبهای شیشه ای را به او اختصاص دادم که برنامه ی خوبی هم شد .در این چند روز خبر های جالبی در مورد او شنیدم که من را به فکر فرو برد . رفتن او به رادیو فردا برایم عجیب و تکان دهنده بود . هرچند که متن خداحافظی اش را در فیس بوک خوانده بودم اما گمان نمی بردم که این خداحافظی همیشگی باشد .

اطمینان دارم که شما با خواندن این چند خط من را به نفهمیدن و درک نکردن متهم خواهید فرمود ولی با این وجود دلم می خواهد که با صداقت بنویسم و با صدای بلند بگویم که من هرگز با تصمیم فرشید منافی موافق نیستم . هرچند که این مخالفت من هیچ اهمیتی برای او و شما نداشته باشد …

برای این مخالفت دلیل دارم …

اینجا خانه ی من است . با همه ی خوبیها و بدیهایش . من به خانه ام دل بسته ام و او به من امید … اطمینان داشته باشید که عده ای کوتاه نظر تمام عزمشان را جزم کرده اند تا هنرمندان شاخص این مملکت به ته خط برسند و مهاجرت کنند تا این رفقا از شر درخشش ستاره ها در امان بمانند . رفتن فرشید نه تنها کمکی به حال طرفداران او محسوب نمی شود بلکه آنها را در گوشه ی تنگ افسردگی و نا امیدی محبوس می کند . باور کنید اگر امثال فرشید منافی ها در ایران بمانند و خانه ی خودشان را ترک نکنند آنگاه نشیدن صدای آنها طراوت بخش تر از شنیدن صدایشان از خانه ی غریبه خواهد بود …

یک چیز دیگر هم بگویم . باز هم شاید بدتان بیاید … اما دلم می خواهد شما هم بدانید که من با تمام وجودم معتقدم که هیچ کدام از این رسانه های بیگانه ذره ای برای مردم نجیب ایران دلسوزی نمی کنند و سردمداران آنها فقط به دنبال منفعت های شخصی خودشان هستند و حالا که وضعیت کشورمان چندان خوب نیست تمام همتشان را صرف ماهی گرفتن از آب گل آلود کرده اند . نمی توانم باور کنم که بی بی سی و یا صدای آمریکا به فکر خستگی پدران و افسردگی مادران این سرزمین باشند . قبول نمی کنم که رادیو فردا صدای نجابت و اصالت جوان رنج کشیده ی ایرانی باشد . از این ژست های آزاد اندیشی در رسانه های مرموز بدم می آید و از امثال فارسی وان متنفرم .

رفتن فرشید منافی را بهانه می کنم تا یک بار دیگر از برخی مدیران فرهنگی بخواهم این خواب آلودگی زجر آور را هر چه زودتر رها کنند که این قطره های بی توجهی اندک اندک به سیل بنیان برانداز هویت و فرهنگ بدل خواهد شد . تا کی می خواهید سخنرانی های فلسفی انجام بدهید و خودتان را سلطان بی مثال عرصه ی مدیریت جا بزنید و به ماها بگویید که بر اثر جانفشانی های شما تمام سلولهای فرهنگی هنری مملکت ذوق زده شده اند ! ظاهرا خودتان هم باورتان شده !

کمی سعه صدر و احترام به هنرمندان کشورمان فضا را پر از اکسیژن امید خواهد کرد و هرگز هیچ فرشیدی به فکر رادیو فردا نخواهد افتاد .

من با قدرت در خانه ام می مانم و به جای رفتن به رادیو فردا با جوان های نجیب این خانه همراه می شوم تا دلتنگی شان را بفهمم و دلخوشی ام را با آنها قسمت کنم و به آنها بگویم که در این سی سال زندگی هرگز ندیده ام پس از غرش ابر سیاه رنگین کمان نرقصد …

تهیه و گردآوری:پورتال هم همه

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
نتیجه گیری اخلاقی = توی این مملکت بمونید و *ایه مالی کنید و بی خاصیت باشید و پول جمع کنید . باشد تا رستگار شوید . کسی هم که وجدانش اذیت میکنه میره رو هم شماتت کنید . چون عذاب وجدان میگیرید وقتی میبینید اون نتونسته مثل شما تو گه کار کنه .
مسلما رفتن منافی به خارج از کشور خیلی براش سخت تر هست . چون میدونه شاید هیچ وقت نتونه برگرده به ایران . مسلما اونجا هم حلوا خیر نمیکنن ولی بخاطر کارش گذاشت رفت و من خیلی ازشخ وشم اومد با اینکه اصلا از برنامه هاش خوشم نمیاد . چون خیلی ادای مهران مدیری رو در میاورد موقع اجراش .

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
حرف دوستمون رو شدیدا تائید می کنم .. برای موندن تو ایران باید شرایط دستمال کشی و ... مالی داشته باشی .. اونایی که وجدانشون هنوز با مردمه و نمرده , نمیتونن دروغ بگن و میزارن میرن .. ولی بعضیا میمونن و پاچه خواری رو بر راستگویی و همصدایی با مردم ترجیح می دند ..

دم فرشید گرم .. آقای رشید پور , شما همچنان دستمال بکشید ...

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
برنامه امشبش توی رادیو فردا فوق العاده بود، هر شب پای ثابت برنامش هستم! خوب کاری هم کرد رفت! دمش گرم.
هرچند قبلاً تاپیکش رو زدم که پاک شد!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اسمش واسم خیلی آشناس. کسی میتونی یه تیکه صداشو موقع اجرا بزاره برام؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
هر چی بیشتر میخون مبیشتر عصبانی میشم .جالبه که رشید پور حتی وقتی این متن رو مینویسه هم این نکته رو در نظر میگیره که حتما این نوشته توسط کله گنده هاخونده میشه پس سعی میکنه جوری ننویسه که خدای ناکرده اونها ناراحت بشند و البته جوری مینویسه که اونها خوششون بیاد و در پروژه های آتی فراموشش نکنن .
یک چیز دیگر هم بگویم . باز هم شاید بدتان بیاید … اما دلم می خواهد شما هم بدانید که من با تمام وجودم معتقدم که هیچ کدام از این رسانه های بیگانه ذره ای برای مردم نجیب ایران دلسوزی نمی کنند و سردمداران آنها فقط به دنبال منفعت های شخصی خودشان هستند و حالا که وضعیت کشورمان چندان خوب نیست تمام همتشان را صرف ماهی گرفتن از آب گل آلود کرده اند . نمی توانم باور کنم که بی بی سی و یا صدای آمریکا به فکر خستگی پدران و افسردگی مادران این سرزمین باشند . قبول نمی کنم که رادیو فردا صدای نجابت و اصالت جوان رنج کشیده ی ایرانی باشد . از این ژست های آزاد اندیشی در رسانه های مرموز بدم می آید و از امثال فارسی وان متنفرم .

اینم از انتقادش . جوون ها رو کف خیابون کشتند بعد این انتقادش چیه ؟!
رفتن فرشید منافی را بهانه می کنم تا یک بار دیگر از برخی مدیران فرهنگی بخواهم این خواب آلودگی زجر آور را هر چه زودتر رها کنند که این قطره های بی توجهی اندک اندک به سیل بنیان برانداز هویت و فرهنگ بدل خواهد شد . تا کی می خواهید سخنرانی های فلسفی انجام بدهید و خودتان را سلطان بی مثال عرصه ی مدیریت جا بزنید و به ماها بگویید که بر اثر جانفشانی های شما تمام سلولهای فرهنگی هنری مملکت ذوق زده شده اند ! ظاهرا خودتان هم باورتان شده !

کمی سعه صدر و احترام به هنرمندان کشورمان فضا را پر از اکسیژن امید خواهد کرد و هرگز هیچ فرشیدی به فکر رادیو فردا نخواهد افتاد .

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
همونی که 4 سال پیش رادیو جوان رو قبضه کرده بود .

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
این رشید پور به درد همون جک گفتن تو صبح بخیر ایران میخوره !
با اون برنامه شب شیشه ای فکر کرد ته مجریه !
همه یادشونه سر برنامه درویش چه گندی زد بعد برنامه اخر گفت من هیچ کار اشتباهی نکردم!
دم فرشید گرم واقعا
ساعت برنامه اش کی هست ؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
عجب !!!!

فکر کنم منظورش اینه که اگه هموطن *ونمون رو جر بده بهتر از اینه که غریبه واسمون *اک بزنه

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
ساعت برنامه اش کی هست ؟

تو اون وبلاگ كه معرفي كردم همه مشخصات هست ....

از فردا شب برنامه رادیو پس فردا رو می تونید از راه زیر با اجرای فرشید منافی به مدت ۵ روز در هفته در ساعت ۱۰-۱۱ شب در رادیو فردا بشنوید.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دانلود قسمت اول برنامه رادیو پس فردا، روز شنبه، 29 May
کد:
http://rapidshare.com/files/393024477/20100529-173400-FRD-program.mp3.html

پیشنهاد می کنم حتماًًااااا دانلود کنید پر از تیکه های باحال هستش :دی

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748