برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی : "چطوری گریه کنم ؟! "

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
سلــــوم خوشجیل مُــشجیلای سایت
5.gif

این یک تاپیک جدی هست که دوست دارم بچه ها کمکم کنند :)

چند وقت دیگه مجلس عزای یکی از بستگان من هست ، خیلی دلم میخواد گریه کنم
ولی متاسفانه هرکاری میکنم اشک از چشمام نمیاد ، یعنی اگر کسی چاقو هم تو شکمم گریه م در نمیاد :(

راهی هست بتونم گریه کنم یا اینکه چیزی باشه تو چشمام بریزم ؟ :)

ممنونم.:happy:

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
به رفتگان خودت فکر وو عزیزانی که از دست دادی ...
به بدهکاری هات .. بدبختی هات ..

خیال کردی همه اونایی که اونجا گریه می کنن برای مرحوم گریه می کنن ؟؟ نه آقا .. اونا فکر بد بختیه خودشونن ...

در ضمن گریه کن خواستی ، قیمت مناسب در خدمتیم !!:D

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
بهش فکر کردم ولی تو مجلس که نمیشه پیاز در آورد :(
یکی از دوستام میگفت به یه جا خیره شو چشمک نزن ، امتحان کردم ولی زیاد اشکم نمیاد :(

به وضعیت اینترنت در ایران ( سرعت و پیل ترینگش ) فکر کن . زااااااااااااااار می زنی اونوخ !

Omid75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مجلس عزاداری می خواهید برید یا...!
یعنی آدم باید حتما گریه کنه تا...؟:blink:

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
گریه کن گریه قشنگه گریه سهم دل تنگه

anita2377

Registered User
لایک‌ها
4
یه مو داخل چشمت بکن تا قرمز بشه:دی
بعد کمی آب بریز خیس بشه! :دی
دستت رو جلوی صورتت بگیر و قیافه ناراحت بگیر و باکلاس گریه کن!!!!!!! :دی

یا مثلا دستت رو با فندک بسوزون!!!! بعد از درد سعی کن گریه کنی:دی گریه نیومد بیشتر بسوزون امیدوارم مشکلت حل بشه!:دی

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اینجور کارا توصیه نمیشه روی خود آدم تاثیرات بدی میزاره. اما اگر اونقدر حیاتی هست که باید انجام بدید و اگر انجام ندید مشکلات بزرگی براتون پیش میاد، به همون مشکلات فکر کنید گریتون میگیره!

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
1- به بدهکاری هات فکر کن!
2- به نامردیهایی که در حق خودت و یا یه نفر که میدونی مظلومه فکر کن!
لازم نیست موارد بالا حقیقت داشته باشه, فقط تصورشون کن! :دی
3- به آخرین باری که تونستی گریه کنی فکر کن ...
4-یه تیکه پیاز خورد شده ی خیلی کوچیک رو از جیبت در بیار همونطوری که دستت رو چشمته بمال به دور پلکت!! :دی
5- یه خاطره واقعی که باعث ناراحتی و گریه ات میشه رو مرور کن! (مثلا از دست دادن نزدیکان) البته اگه اذیتت نمیکنه!
6-سعی کن پلکهاتو با انگشت دستت از هم باز نگه داری و این کار رو تا وقتی که چشمت شروع به تر شدن میکنه ادامه بده بعدش چند بار سریع پلک بزن تا اشکات بریزه... (این کار رو زیاد انجام نده چون به چشم فشار میاره)
7-پلک زدن خیلی سریع و ممتد!
8-یا در حالی که چشمهات رو تا حد امکان باز نگه داشتی به یه نقطه از اطرافت خیره شو, بدون اینکه پلک بزنی! اگه همزمان باد بزنه به چشمت که دیگه نور علی نور میشه!

اگه آدمی باشی که عادت به درون ریزی و مخفی کردن احساساتش داره گریه کردن سخت میشه و یه سری راههای دیگه رو هم باید بهت بگم !!!
تابوهای ذهنی که باعث میشه گریه نکنی رو فراموش کن... یه مرد خیلی قوی رو تصور کن که میتونه احساساتش رو ابراز کنه و از بیان اونا نمیترسه و با این کاراکتر حال کن ... بعدش سعی کن خودت باشه!! :پی

میتونی از ترکیب روشهای بالا هم استفاده کنی... تا شروع به اومدن اشک کردی پلکهاتو رو هم بذار و خودت رو تصور کن که واقعا داری زار میزنی ... سعی کن هق هق کنی و بطوری که تکون میخوری و میلرزی بصورت نامنظم و تیکه تیکه نفس بکشی !!! :دییی

قبلش حسابی تمرین کن که با اطمینان و بدون سوتی عمل کنی! :f34r:

پ.ن : باید ریلکس باشی ...هم خودت و هم ماهیچه های صورتت! سعی کن قبل از مراسم یه دوش آب سرد مشتی بگیری ...:)

Last edited:

Montazar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سری مداحی بریز تو گوشیت بعد با هندزفری بذار تو گوشت گوش کن گریت درمیاد بعد که اشکت دراومد از گوشت دربیار
البته مداحیش سوزناک باشه

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
به رفتگان خودت فکر وو عزیزانی که از دست دادی ...
به بدهکاری هات .. بدبختی هات ..

خیال کردی همه اونایی که اونجا گریه می کنن برای مرحوم گریه می کنن ؟؟ نه آقا .. اونا فکر بد بختیه خودشونن ...

در ضمن گریه کن خواستی ، قیمت مناسب در خدمتیم !!:D

نمیدونم چرا کلا اشکم در نمیاد :(

به وضعیت اینترنت در ایران ( سرعت و پیل ترینگش ) فکر کن . زااااااااااااااار می زنی اونوخ !

فکر کردم گریه م نگرفت :دی

مجلس عزاداری می خواهید برید یا...!
یعنی آدم باید حتما گریه کنه تا...؟:blink:
خب آدم تو مجلس یکی از نزدیکانش گریه کنه بهتره :)

گریه کن گریه قشنگه گریه سهم دل تنگه

:)

یه مو داخل چشمت بکن تا قرمز بشه:دی
بعد کمی آب بریز خیس بشه! :دی
دستت رو جلوی صورتت بگیر و قیافه ناراحت بگیر و باکلاس گریه کن!!!!!!! :دی

یا مثلا دستت رو با فندک بسوزون!!!! بعد از درد سعی کن گریه کنی:دی گریه نیومد بیشتر بسوزون امیدوارم مشکلت حل بشه!:دی

خیلی باحال بود :لول:

اینجور کارا توصیه نمیشه روی خود آدم تاثیرات بدی میزاره. اما اگر اونقدر حیاتی هست که باید انجام بدید و اگر انجام ندید مشکلات بزرگی براتون پیش میاد، به همون مشکلات فکر کنید گریتون میگیره!

میدونم ولی خیلی حال میده ادم گریه کنه ، مثلا مجالس امام حسین :(

:)

1- به بدهکاری هات فکر کن!
2- به نامردیهایی که در حق خودت و یا یه نفر که میدونی مظلومه فکر کن!
لازم نیست موارد بالا حقیقت داشته باشه, فقط تصورشون کن! :دی
3- به آخرین باری که تونستی گریه کنی فکر کن ...
4-یه تیکه پیاز خورد شده ی خیلی کوچیک رو از جیبت در بیار همونطوری که دستت رو چشمته بمال به دور پلکت!! :دی
5- یه خاطره واقعی که باعث ناراحتی و گریه ات میشه رو مرور کن! (مثلا از دست دادن نزدیکان) البته اگه اذیتت نمیکنه!
6-سعی کن پلکهاتو با انگشت دستت از هم باز نگه داری و این کار رو تا وقتی که چشمت شروع به تر شدن میکنه ادامه بده بعدش چند بار سریع پلک بزن تا اشکات بریزه... (این کار رو زیاد انجام نده چون به چشم فشار میاره)
7-پلک زدن خیلی سریع و ممتد!
8-یا در حالی که چشمهات رو تا حد امکان باز نگه داشتی به یه نقطه از اطرافت خیره شو, بدون اینکه پلک بزنی! اگه همزمان باد بزنه به چشمت که دیگه نور علی نور میشه!

اگه آدمی باشی که عادت به درون ریزی و مخفی کردن احساساتش داره گریه کردن سخت میشه و یه سری راههای دیگه رو هم باید بهت بگم !!!
تابوهای ذهنی که باعث میشه گریه نکنی رو فراموش کن... یه مرد خیلی قوی رو تصور کن که میتونه احساساتش رو ابراز کنه و از بیان اونا نمیترسه و با این کاراکتر حال کن ... بعدش سعی کن خودت باشه!! :پی

میتونی از ترکیب روشهای بالا هم استفاده کنی... تا شروع به اومدن اشک کردی پلکهاتو رو هم بذار و خودت رو تصور کن که واقعا داری زار میزنی ... سعی کن هق هق کنی و بطوری که تکون میخوری و میلرزی بصورت نامنظم و تیکه تیکه نفس بکشی !!! :دییی

قبلش حسابی تمرین کن که با اطمینان و بدون سوتی عمل کنی! :f34r:

پ.ن : باید ریلکس باشی ...هم خودت و هم ماهیچه های صورتت! سعی کن قبل از مراسم یه دوش آب سرد مشتی بگیری ...:)

خیلی عالی بود و در عین حال عالی بودن باحال بود ، سعی میکنم امتحان کنم;)

به من فکر کن مشکلت حل میشه

فکر کردم اشکم سرازیر شد :دی

یه سری مداحی بریز تو گوشیت بعد با هندزفری بذار تو گوشت گوش کن گریت درمیاد بعد که اشکت دراومد از گوشت دربیار
البته مداحیش سوزناک باشه

اتفاقا با مداحی اصلا گیرم نمیگیره :( خیلی دوست دارم تو مجالس امام حسین هم گریه کنم ولی نمیشه :(

یکی از دوستای من هم مثل خودم هست ، پدرش فوت شده بود اما اشکش در نمیومد ولی ناراحت بود :دی

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
یه زربه نسبتآ محکم بزن تو دماغت 3 4 روز گریه میکنی :دی

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
فکر کردم اشکم سرازیر شد :دی

خوب پس مشگلت حل شده دیگه

hadipro