برگزیده های پرشین تولز

نویسنده !

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
یه تعداد نویسنده واسه سایت دانلودم می خوام . با این شرایط :

. مطالبش کپی و پیست نباشه .
. می تونه مطالب چند سایت رو واسه یه موضوع کنار هم بنویسه ولی با تغییراتی که کپی و پیستی نباشه !
. آپلود و ... نمی خواد انجام بده . فقط مطلب بنویسه .
. چون سایت دانلود هست می خوام بتونه تو قسمت های مختلف مطلب های کامل بنویسه . مطلبش نباید کوتاه باشه مگه این که واقعاً در مورد اون موضوع مطلبی واسه گفتن نباشه بجر چند خط !
. چنانچه بعداً ببینم که مطالبش کپی و پیست هست بابت هر مطلب کپی شده دو تا مطلب ازش کم میشه !
. می تونه مطالب یک سایت رو کپی کنه و توضیحات بهش اضافه کنه و در سایت قرار بده ولی نباید این توضیحاتی که اضافه می کنه ناچیز باشه . یعنی حد اقال باید به اندازه یک سوم مطلب کپی شده هم از خودش توضیح بده .
. لینک منبع مطالبی رو که داخل سایت قرار داده باید واسه من بفرسته تا بتونم چک کنم .
. مطالب و نرم افزارها حتماً باید به روز باشه !
. لینک دانلود برنامه + کرک یا شماره سریال یا ... رو باید به من بده که دانلود و آپلود کنم .
. اگه مطلبی رو که داخل سایت قرار می ده واسم منبع یا لینک دانلود خود برنامه و کرک یا شماره سریال رو واسم نفرسته جز پستاش حساب نمی شه ! چون حتماً باید برنامه ایی واسه دانلود باشه که وقتی معرفی میکنش کسی اون رو دانلود کنه .

و اما :
هیچ محدودیتی در ارسال ندارم ! می تونه روزی هم 100 تا پست بده !
واسه هر مطلب 150 تومن می دم . یعنی اگه روزی 20 مطلب بزاره ماهی میشه 90 هزارتومان !
اگه مطالبش مفید و خیلی کاربردی و جذاب باشه و توضحاتی کامل باشه به عنوان پاداش و هدیه و تشویقی مبلقی رو هم بهش اضافه می کنم !

لطفااً در مورد قیمت بحث نکنید. نه قرار دانلود کنید و نه قراره آپلود کنید . به تاپیک و ... احترام بگذاریم و تاپیک دیگران رو خراب نکنیم !
بحث الکی و انحرافی واسه تاپیک نذارید !
اگه توانایی خاصی دارید و در مقابلش وجه بیشتری می خواین پیغام خصوصی کنید .
درخواست اعلام آمادگی خودتون رو فقط واسم پیغام خصوصی کنید .

آدرس سایتی هم که قرار توش نویسندگی کنید :
www.parsigame.com

.

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
تا به حال 2 نفر از دوستان همکاری خودشون رو اعلام کردن .

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
منم حاضر به همکاری هستم
شرایطش رو لطفا برام بفرستید

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
دوستانی که تمایل خودشون اعلام کردن پیغام های خصوصی خودشون رو چک کنن .

هنوز ادامه داره !

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
دوست عزیز پ.خ دادم چک کنین .

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
دوست عزیز , چرا برای سایتت فروم راه اندازی نمیکنی !؟؟! میتونم تو انجمنت همکاری کنم ! الان سایت های ایرانی با انجمن هاشون بالا میان ! نه با پست های دانلود ! اگه راه اندازی کنی , یتونیم با هم کنار بیایم

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
دوست عزیز , چرا برای سایتت فروم راه اندازی نمیکنی !؟؟! میتونم تو انجمنت همکاری کنم ! الان سایت های ایرانی با انجمن هاشون بالا میان ! نه با پست های دانلود ! اگه راه اندازی کنی , یتونیم با هم کنار بیایم

تایید میشه .
اینطوری با قیمت کمتر ، دوستان بیشتر مایل به همکاری هستن .
مخصوصا اینکه انجمن موضوعات زیادی داشته باشه .

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
پارسی گیم فروم نداره . به زودی نصب می کنم .
ولی پارسی دان داره :
forum.parsidown.com
.

ولی فعلاً من نویسنده واسه خود سایت لازم دارم .
کسایی که می خوان واسه فرم هم نویسندگی کنن فقط ( !! ) پیغام خصوصی کنن و اینجا درخواست اطلاعاتی چیزی نکنن ! فقط پیغام خصوصی !

بالا