برگزیده های پرشین تولز

ماشین شاسی بلند تا 30 تومن

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
پدر بنده میخواد یه ماشین شاسی بلند تا 30 تومن بگیره
دوستان اگه کیس مناسبی سراغ دارن معرفی کنن
فقط یه چیزی :D ماشین دیگه ته استحکام باشه و همه جا بشه باهاش رفت مثل صحرا و ...:D

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
من چند وقت پیش پاترول برداشتم! چون استایلم بزرگ هستش. پولم هم به چیز دیگه نمی رسید و از اول هم عشق پاترول بودم!
برای یکی از این آقا زاده ها بود نو ئه نو مونده بود تازه کفش هم سرب و اینا بود، چون ماشین برای اسکورت استفاده می شده .حدود 4 تومن رنگ و چراغ و قطعاتش و تو دوزی داخلش آب خورد برام، الان باهاش هر هفته سمت هشتگرد کوهنوردی می کنم!
خواستی ازش ویدیو هم گرفتم که از تپه ها چطوری می رم بالا و پایین که ببینی!
ماشین سگ جون و خرکار می خوای شاسی بلند، پاترول و جیپ آهو، بخدا همین کاری که من با این ماشین کردم رو با پرادو می کردی باید لشش رو بعدش جمع می کردی!
اما با پولی که تو داری انتخاب هات بیشتر هستش، مخصوصاً بین ماشین های مدل بالا.
در ضمن پدرت که نمی خواد مثل من با ماشین تک چرخ بزنه :دی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من چند وقت پیش پاترول برداشتم! چون استایلم بزرگ هستش. پولم هم به چیز دیگه نمی رسید و از اول هم عشق پاترول بودم!
برای یکی از این آقا زاده ها بود نو ئه نو مونده بود تازه کفش هم سرب و اینا بود، چون ماشین برای اسکورت استفاده می شده .حدود 4 تومن رنگ و چراغ و قطعاتش و تو دوزی داخلش آب خورد برام، الان باهاش هر هفته سمت هشتگرد کوهنوردی می کنم!
خواستی ازش ویدیو هم گرفتم که از تپه ها چطوری می رم بالا و پایین که ببینی!
ماشین سگ جون و خرکار می خوای شاسی بلند، پاترول و جیپ آهو، بخدا همین کاری که من با این ماشین کردم رو با پرادو می کردی باید لشش رو بعدش جمع می کردی!
اما با پولی که تو داری انتخاب هات بیشتر هستش، مخصوصاً بین ماشین های مدل بالا.
در ضمن پدرت که نمی خواد مثل من با ماشین تک چرخ بزنه :دی
چند خریدیش؟ فیلمشو بزار

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
چند خریدیش؟ فیلمشو بزار

6 و خورده ای خریدمش 4 در، یعنی بزخری کردم در حد بنز! چون فقط برای اسکورت استفاده می شده.
با رابط و اینا گرفتم برام مفت در اومد :دی
یکم تو دوزی و صندلی ها خرج گذاشت رو دستم، خلاصه رو هم رفته 10 تومن آب خورد.
خوبیش اینه دوگانه سوز هستش! یه بار گاز پر می کنم جمعه ها رو جواب می ده تا هشتگرد و چرخ زدن+ برگشت به تهران.
فیلم هم برم خونه برات پ.خ می کنم.

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
يكي از دوستانم اسپورتيج خريده خيلي راضيه. من هم سواري شدم عالي بود. البته كاركرده بايد بگيري.
يه 86 تميز همين قيمتها مي توني پيدا كني.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
يكي از دوستانم اسپورتيج خريده خيلي راضيه. من هم سواري شدم عالي بود. البته كاركرده بايد بگيري.
يه 86 تميز همين قيمتها مي توني پيدا كني.
sportage
رو نمیتونی 30 تومن پیدا کنی البته اگه رنگ مداشته باشه
یه 3-4 توومن باید بزاری روش

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
یه 70 تومن دیگه روش بزار یه پرادو 2010 بخر

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
شاسی بلند خوب تو این قیمت نیستش! خداییش Sportage به قیمتش اصلا نمی ارزه! Roniz هم همینطور! هیچ چیز خاصی ندارن که 30 تومان پولش بشه! البته شما همه جای دنیا با 30 تومان میتونی ماشینای خیلی خوب سوار بشی مثل Infinity 2008 و Lexus و BENZ و.... منتها توی ایران با این پول ماشین های خوبی نمیدن.
بازهم تو این رنج SUV به نظر من Sportage یکم بهتره! وگرنه سواری بگیر خیلی به صرفه تره تا SUV

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
واقعا ادم باید ک*خا باشه 100 تومن بده پرادو بخره
وقتی میتونی با 90 تومن لند کروزشو بخری

سلام
عزیز برادر اون پرادو 2010 رو یه بار سوار شو بعد این حرفو بزن.در ضمن پرادو تو کشورهایی مثل آمریکا به اسم لکسوس شناخته میشه چون یه SUV لوکس هست.

در مورد ماشین تا 30 تومن هم به نظر من اگه میتونستی یکم زیادش کنی میتونستی یه پرادو 4 سلندر 2006 با 40 تومن بگیری.
چون به نظر من اسپورتیج و کارنز و حتی سورنتو رو نمیتونی SUV حساب کنی - یه بار یه پرادو رو با یه سورنتو با هم تست کنی متوجه میشی که سورنتو مثل سواری میمونه و اصلا نه از نظر اتاق و نه از نظر کلاس رانندگی به SUV شباهت نداره.
با زیر 22 تومن میتونی موسو و رونیز گیر بیاری .چند وقت پیش یکی از دوستام یه موسو خرید 17 تومن.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
سلام
عزیز برادر اون پرادو 2010 رو یه بار سوار شو بعد این حرفو بزن.در ضمن پرادو تو کشورهایی مثل آمریکا به اسم لکسوس شناخته میشه چون یه SUV لوکس هست.

در مورد ماشین تا 30 تومن هم به نظر من اگه میتونستی یکم زیادش کنی میتونستی یه پرادو 4 سلندر 2006 با 40 تومن بگیری.
چون به نظر من اسپورتیج و کارنز و حتی سورنتو رو نمیتونی SUV حساب کنی - یه بار یه پرادو رو با یه سورنتو با هم تست کنی متوجه میشی که سورنتو مثل سواری میمونه و اصلا نه از نظر اتاق و نه از نظر کلاس رانندگی به SUV شباهت نداره.
با زیر 22 تومن میتونی موسو و رونیز گیر بیاری .چند وقت پیش یکی از دوستام یه موسو خرید 17 تومن.
عزیزم
هم پرادو سوار شدم لند کروزر هم خودمون داریم سوار میشم. این حرف نمایشگاه که بتونن قالب کنن به مشتری!
اولا پرادو تو امریکا اصلا اسمش پراد نیست!
خیلی خیلی خیلی هم کم هست خیلی کم!

بعدشم داریم نسبت به قینت مقایسه میکنیم وگرنه خوب میریم کاین جی تی میگیریم از همشم بهتره!

در مورد موسو هم پیشنهاد خوبیه البته اگه بنزینش رو مشکل نداری!
20 لیتر در 100 کیلومتر
خلاصه پدرت در میاد با بنزین آزاد
اون موسو هم که دوستتون گرفته 100% 4 سیلندر هست مدلشم پایینه!
که به خرج افتاده
موسو 86 تمیز رو با 25 میشه گرفت 6 سیلندر اتومات رو

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
سورنتو مدل پائين حدود 30 تومن هم مي توني پيدا كني. چون مدلهاي جديدش (ماوي) اومده خيلي تو سر مدل قبليش خورده.
من هم عشق SUV دارم. حتماً يكي مي خرم.

يه بچه همسايه داريم هركي ماشينش مدلش بالاتر از باباش باشه يا مثلاً بگي ماشين نشور يا تو حياط آتيش بازي نكن ماشينتو خط ميندازه. بخاطر همين فعلاً نمي تونم فكشم بكنم.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
سورنتو مدل پائين حدود 30 تومن هم مي توني پيدا كني. چون مدلهاي جديدش (ماوي) اومده خيلي تو سر مدل قبليش خورده.
من هم عشق SUV دارم. حتماً يكي مي خرم.

يه بچه همسايه داريم هركي ماشينش مدلش بالاتر از باباش باشه يا مثلاً بگي ماشين نشور يا تو حياط آتيش بازي نكن ماشينتو خط ميندازه. بخاطر همين فعلاً نمي تونم فكشم بكنم.
سورنتو مدل قدیم دیگه چیه؟
قدیمیاش دیگه 2008 میشه دیگه که اونارو به زور دیگه 39 اینا میشه پیدا کرد

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
سورنتو مدل قدیم دیگه چیه؟
قدیمیاش دیگه 2008 میشه دیگه که اونارو به زور دیگه 39 اینا میشه پیدا کرد

ديشب منزل دوستم بوديم حدود 30 تومن هم سراغ داشت. بدلايل بالا. من هم تعجب كردم اما دلايلش بي ربط نبود.
سورنتو وارداتي هم داره. من 2007 هم ديدم.

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان Sportage یا توسان
قیمت دست دوشون چیجوری هست ؟کسی میدونه ؟

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان Sportage یا توسان
قیمت دست دوشون چیجوری هست ؟کسی میدونه ؟

از لحاظ زيبائي اتاق و فيس خودرو و همچنين تزئينات داخلي اسپرتيج خيلي سر تره. اما من با توسان رانندگي نكردم كه فرمان پذيري و راحتي اش رو ببينم و بخواهم نظر بدهم. معمولاً خودروهاي هيوندائي خيلي نرم و راحت هستند.

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
اين سوزوكي ها هم از لحاظ قيافه بد نيستند. كارت سوخت هم داره و از لحاظ خدمات و امداد هم خيلي عاليه.

چون شاسي اش يك تيكه است براي رانندگي در داخل شهر خيلي مناسبه. قدرت موتور تو 2000 ها يه مقدار كم بود كه تو سري جديد با موتور 2400 خيلي بهتر شد.

سوزوكي ها ژاپني و با دوامه و همون آبشنها و تغييراتي كه تو آمريكا دارند رو همزمان به ايران هم ميدهند. نظر شما چيه؟

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
اين سوزوكي ها هم از لحاظ قيافه بد نيستند. كارت سوخت هم داره و از لحاظ خدمات و امداد هم خيلي عاليه.

چون شاسي اش يك تيكه است براي رانندگي در داخل شهر خيلي مناسبه. قدرت موتور تو 2000 ها يه مقدار كم بود كه تو سري جديد با موتور 2400 خيلي بهتر شد.

سوزوكي ها ژاپني و با دوامه و همون آبشنها و تغييراتي كه تو آمريكا دارند رو همزمان به ايران هم ميدهند. نظر شما چيه؟

اگه میشه یه عکس و قیمتش رو بذارین خیلی ممنون میشم

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان اگه کسی اطلاعاتی درباره قیمت دست دو اسپرتيج و یا توسان داره بگه
من شنیدم توسان کمی سرتر از اسپرتیج هست

بالا