برگزیده های پرشین تولز

سریع بیاد رای بدید میخوان اسم خیلی همیشه پارس رو میخوان بذارن خیلی عربی

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تو برید این سایت و persian gulf رو انتخاب کنید و رای بدید
در حال حاضر ما از اونها جلوتریم

Persian Gulf خليج فارس
259501
Arabian Gulf الخليج العربي
99259

به همه دوستان خود بگویید :
http://www.persianorarabiangulf.com/index.php

اگر تکراریه به بزرگی خودتون ببخشید ولی فکر کنم ارزشش رو داشته باشه تا همه جا پوز اینا رو بزنیم.
(ویرایش)
آقا این ج ، خلیج نخورد خواهشاً یکی لطف کنه این موضوع رو درست کنه.

Last edited:

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه خبر جالب دیگه
مثل اینکه آی پی ها ایران رو بستن که نتونن رای بدن من همین الان با پروکسی چک کردم تونستم رای بدم ولی وقتی برگشتم با آی پی ایران رای بدم این پیغام ظاهر میشه :

Connection Error
--------------------------------------------------------------------------------

MySQL Error : Connection Error
Error Number: 1203 User gulf_poll already has more than 'max_user_connections' active connections
Date : Wed, June 2, 2010 22:39:19
IP : 91.184.73.166
Browser : Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; Embedded Web Browser from: http://bsalsa.com/; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; FDM; Tablet PC 2.0; .NET4.0C; .NET4.0E)
Referer :
PHP Version : 5.2.9
Server : Apache/2.2.11 (Unix) mod_ssl/2.2.11 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.9
Server Name : www.persianorarabiangulf.com
Script Name : /index.php

panzer_1982

Registered User
لایک‌ها
25
الان که
Persian Gulf خليج فارس - 259925
Arabian Gulf الخليج العربي - 99499
جلو هستیم.باز نمیشد با چیز...بازش کردم.بعضی وقتهااگر ارور داد صفحه رو رفرش کنید باز میشه

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
می دونین اینکار مثل چیه؟
مثل اینکه بیان بگن فلانی (منظور شما نیستینا) تو بچه بابات نیستی یه نظر سنجی هم بزارن که بیا اگه واقعا هستی رای بده به اینکه بچه باباتی شما هم میای رای میدی فرداش به همه میگی بیا من بچه بابامم و انگار به خر تیتاب دادن
پس فرداش طرف میره نتیجرو عوض میکنه میزنه بچه بابات نیستی و خودت رای دادی که نیستی. اونموقع رسما اعلام میکنن که تو بچه بابات نیستی

منظورمه فهمیدین

پس رای ندین اینا به فکر بازدید خودشونن بعد هم معلوم نی وقتی معروف شدن نتیجرو عوض نکنن و بعد هم بدن به سازمان مللی چیزی تصویب بشه و خر بیار باقالی بار کن

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
md66 با اینکه حرف خوبی زدی ولی میخوام باهات مخالفت بکنم.
ببین همین بی اعتناییها کار رو به اینجا رسونده پس بهتره به هرطریقی هست خودمون رو نشون بدیم.
بی اعتنایی بدترین کاریه که میشه کرد.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
md66 با اینکه حرف خوبی زدی ولی میخوام باهات مخالفت بکنم.
ببین همین بی اعتناییها کار رو به اینجا رسونده پس بهتره به هرطریقی هست خودمون رو نشون بدیم.
بی اعتنایی بدترین کاریه که میشه کرد.

هر وقت یه سازمان رسمی نظرسنجی راه انداخت اونموقع میشه روش تازه فکر کرد (البته بازم نباید شرکت کرد این خارجی ها 7 خط روزگارن مخصوصا موقع مسائل سیاسی و ... )

ببین فقط خلیج فارس نیست مشاهیر دیگه ای هم داریم که کشورای دیگه میخوان بدزدن
یه جا یکی ثابت کرد که همین گالیله که خارجی ها اینقدر روش مانور میدن کشفش توسط یه دانشمند تو سرزمین های اسلامی صورت گرفته بوده و این گالیله اول تحقیق نکرده رفته واسه خودش یه چیز کشف شده رو کشف کرده شایدم دزدیده:دی

کلا فلان رسانه دست دشمناست و چرت و پرت زیاد میگن

منم می تونم فردا یه سایت راه بندازم بگم قرمزی یا آبی بعد برم تو فروم های ورزشی بگم برین رای بدین یه تبلیغات کلیکی هم بزارم تنگش و سود کنم . این سایتها به فکر اینن که از موقعیت سو استفاده کنن

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما میتونی رای ندی ولی فکر کنم حداقل 300هزار نفر کاملاً با نظراتت مخالفن
چون ما باید خودمون رو نشون بدیم به هر طریقی که شده
شاید شما اصلاً ایرونی نیستی که اینطوری داری از اونا طرفداری میکنی؟
خب شما هم سایت راه بنداز ، اتفاقاً برا درآمد هم که شده میتونی این کار رو بکنی فکر خیلی خوبیه.

Reza_994

Registered User
لایک‌ها
40
La Facultad de Lenguas Extranjeras de la Universid
این کارا چیه این معلومه خلیج فارس
دیگه احتیاجی به رای دادن نداره ! ولی من رای دادم :D

با MD66 هم موافقم

صاحاب این سایت عربه ؟

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
می دونین اینکار مثل چیه؟
مثل اینکه بیان بگن فلانی (منظور شما نیستینا) تو بچه بابات نیستی یه نظر سنجی هم بزارن که بیا اگه واقعا هستی رای بده به اینکه بچه باباتی شما هم میای رای میدی فرداش به همه میگی بیا من بچه بابامم و انگار به خر تیتاب دادن
پس فرداش طرف میره نتیجرو عوض میکنه میزنه بچه بابات نیستی و خودت رای دادی که نیستی. اونموقع رسما اعلام میکنن که تو بچه بابات نیستی

منظورمه فهمیدین

پس رای ندین اینا به فکر بازدید خودشونن بعد هم معلوم نی وقتی معروف شدن نتیجرو عوض نکنن و بعد هم بدن به سازمان مللی چیزی تصویب بشه و خر بیار باقالی بار کن

دقیقا حرف یه عمر بحث کردن من را ایشون گفت

Ormazd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سایت بیشتر جنبه تبلیغاتی داره. به لینکهای تبلیغش و سایتهای خواهرش که همه جنجالیند نگاه کنید فقط راهیه برای جلب بازدیدکننده با کمک تحریک کاربران در موضوعات جنجالی. زیاد جدی نگیریدش.

بالا