برگزیده های پرشین تولز

مشكل درگرفتن تاييد تلفني وبماني

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام

من ميخوام توي وبماني يك حساب كلاسيك بازكنم ولي در مرحله تاييد تلفني كه اس ام اس رو به شماره گفته شده ارسال ميكنم اس ام اس ارسال ميشه ولي هيچ جوابي از طرف وبماني ارسال نميشه:(
ميخواستم ببينم كه چه جوري ميشه اين مشكل رو برطرف كرد؟
من هم با همراه اول امتحان كردم و هم با اپراتور زرد(ايرانسل) ولي هيچ كدوم جواب نميده.
لطفا راهنمايي كنيد.
ممنون:rolleyes:

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
والله فکر کنم مرحله اس ام اس مال وقتیه که مرحله تلفن رو چند بار اشتباه کرده باشید ! و نمیدونم چیکار باید بکنید .

ولی اگه میتونید با یه شماره موبایل دیگه دوباره از نو اقدام کنید . اگه اون 5 تا شماره رو براتون خوند متوجه نشدید یه عدی رو که خودش میگه و یادم نیست دوباره فشار بدید دوباره تکرار میکنه ! حتی اگه تماس قطع شد اگه دوباره لینک وبمانی تو ایمیلتون رو کلیک کنید دوباره تماس برقرار میشه و اعداد رو تکرار میکنه !

nimafire

Registered User
لایک‌ها
14
نه عزیز
بهت یه خانومی هست زنگ میزنه
البته اپراتور هست
یک کد تایید بهت میده.

باید این کد رو بگیری.

aras194

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام

من ميخوام توي وبماني يك حساب كلاسيك بازكنم ولي در مرحله تاييد تلفني كه اس ام اس رو به شماره گفته شده ارسال ميكنم اس ام اس ارسال ميشه ولي هيچ جوابي از طرف وبماني ارسال نميشه:(
ميخواستم ببينم كه چه جوري ميشه اين مشكل رو برطرف كرد؟
من هم با همراه اول امتحان كردم و هم با اپراتور زرد(ايرانسل) ولي هيچ كدوم جواب نميده.
لطفا راهنمايي كنيد.
ممنون:rolleyes:

برای تائیدیه معمولا وب مانی به شما اس ام اس ارسال میکنه.
و معمولا در این موارد بهتر از همراه اول هست چون همراه اول گاهی اوقات اس ام اس های خارجی رو دریافت نمیکنه

aras194

Registered User
لایک‌ها
13
نه عزیز
بهت یه خانومی هست زنگ میزنه
البته اپراتور هست
یک کد تایید بهت میده.

باید این کد رو بگیری.

معمولا اگر اس ام اس رو دریافت نکنید، میتونید درخواست بدید تا بهتون زنگ بزنه و کد رو بخونه

بالا