برگزیده های پرشین تولز

کدام وب دو در ایران موفق خواهد بود؟

reza127

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان. خواستم تا یه بررسی بشه و ایرادات و نقات قوت سایتهای وب دوی ایران بررسی بشه. به نظر شما کدام یک از وب سایتهای زیر میتوانند برترین در ایران باشند به عنوان یک سایت اشتراک لینک!

1- بالاترین: این سایت یکی از قویترینها است. البته از اول فیلتر بود و با اینکه بازدید بالایی دارد ولی به صورت رسمی در ایران شناخته نشده است
balatarin.com

2- سایت دنباله: این سایت به تقلید بالاترین ساخته شده است ولی هرگز بعد از سه سال نتونسته جایی برای خود باز کند
donbaleh.com

3- مهندس: این سایت بی سرو صدا و به صورتی کار میکنه که مثل دوتای اولی فیلتر نشه. بیشتر توجه این وب سایت مطالب علمی بود ولی در برخی مواقع مطالب غیر علمی هم در آن جای دارد. مهندس بعد از اینکه از پلیگ کوچ کرد خیلی سنگینتر شد. ولی باز هم ساختار مشابهی مثل دو تای اول داره
mohand.es

4- پویه. این سایت تازه سر کار اومده. ساختار مشابهی دارد و تنها تفاوتش با دوتای اولی آیکون بزرگی است که باعث میشه امتیاز هر لینک در سایت منبع نیز نمایش داده بشه تقریبا مثل آیکونهای دیگ
poyeh.com

در هر حال سایتهای دیگری هم شاید تو این زمینه کار کنند ولی فکر میکنم رقابت بیشتر بین اینها باشد. دوتای اول قدیمی تر هستند ولی فیلتر شده و دوتای دوم هنوز فیلتر نشدند!. شما نظرتون چست؟

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
نظر خاصی ندارم ...

ولی فکر کنم , بالاترین , معروف تر و برتر از 3 تای دیگست !

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
وب 2 که فقط به سایت های اشتراک گذاری لینک ختم نمیشه
من خودم کلوب و ویویو رو ترجیح می دم

reza127

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وب 2 که فقط به سایت های اشتراک گذاری لینک ختم نمیشه
من خودم کلوب و ویویو رو ترجیح می دم

بله کاملا درسته. شاید بهتر بود تیتر بهتری میزدم. ولی باز هم منظور من وب دو هایی است که به اشتراک لینک میپردازن. این وب سایتها تاثیر زیادی در رشد بلاگری در کشورها دارند. بهترین نمونه اون هم سایت دیگ هست. بسیاری از سایتها نیز درآمد بالایی از سوی این وب سایتها دارند و محصولات خودشون رو نیز از طریق بازدید کننده هایی که این سایتها میفرستند بفروش میرسونند. شاید بتوان گفت یکی از اجزاء مهم تجارت الکترونیک این سایتها هستند.

در ایران نیز متاسفانه سایتهای اشتراک لینک بیشتر به مسائل سیاسی میپردازند. به عنوان مثال در همین بالاترین اگر شما یک لینک سرگرمی بزاری یا علمی به زور داغ میشه ولی اگر سیاسی باشه سریعتر امتیاز میاره. بر خلاف این سایت سایت دیگر رو داریم که در بهترین لینکهای روز اون کمتر مطالب سیاسی دیده میشه!

بالا