برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد ثبت دومین

take

Registered User
لایک‌ها
100
دوستان عزیز من سایتی را خریدم ادمینش بمن گفته برای اینکه همین دومین را ثبت کنی یک حساب در این سایت

http://www.onlinenic.com باز کنم البته گفت باز کردن مجانیه ولی برای تمدید سالانه باید پول بدی

میخوام راهنماییم کنید برای ثبت نام

من که برای ثبت نام رفتم ویزا کارت و این موارد را میخواست باز شما یک نگاه کنید ممنون میشم

amk

Registered User
لایک‌ها
9
این که برای عمده ها کار میکنه و برای یه دومین قطعا نمیصرفه.
شما برو تو سایت http://name.com یه اکانت بساز و بعدش از صاحب دومین تقاضای انتثال کن.

take

Registered User
لایک‌ها
100
این که برای عمده ها کار میکنه و برای یه دومین قطعا نمیصرفه.
شما برو تو سایت http://name.com یه اکانت بساز و بعدش از صاحب دومین تقاضای انتثال کن.

ممنون از پاسخ شما

این مطمئنه

مورد بعد موقع ثبت نام شماره تلفن و ادرس میخواد چیکار کنم کدام کشور را انتخاب کنم

take

Registered User
لایک‌ها
100
شرمنده پولیه یا مجانی

نزنم ایران تحریم بشه بپره

amk

Registered User
لایک‌ها
9
نه مجانیه و ایران هم تحریم نیست در این سیستم.

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از پاسخ شما

این مطمئنه

مورد بعد موقع ثبت نام شماره تلفن و ادرس میخواد چیکار کنم کدام کشور را انتخاب کنم

زیاد روی name حساب نکنید زیرا یک ایمیل از مدیر این سایت داریم که نوشته به ایران سرویس نمیدن . بهتره برای ثبت دامین از شرکت های معتبر در اروپا یا کانادا یا اینکه شرکت هایی معتبر در ایران کمک بگیرید . تا همانند godady , enom پنل دامنه های شما مسدود نشوند :)

amk

Registered User
لایک‌ها
9
زیاد روی name حساب نکنید زیرا یک ایمیل از مدیر این سایت داریم که نوشته به ایران سرویس نمیدن . بهتره برای ثبت دامین از شرکت های معتبر در اروپا یا کانادا یا اینکه شرکت هایی معتبر در ایران کمک بگیرید . تا همانند godady , enom پنل دامنه های شما مسدود نشوند :)

ممکنه ایمیل رو نشون بدین؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
ممکنه ایمیل رو نشون بدین؟

Dear Afraweb

I apologize for our confusion. It appears this registration was denied by our fraud department because your contact details are Iranian, and the IP address from which you were attempting the registration was in Germany. Unfortunately we are unable to accept registrations from Iranian registrants at this time. Please let us know if you have additional questions or concerns. We would be happy to provide further assistance.

Thank you,

Scott McBreen
Name.com​

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
من بار ها با name مکاتبه کردم . اینم تازه ترین مکاتبه من :

Hello Mahdy,

Thank you for contacting Name.com. There are no limitation for Iranian users other than our site being English language based. We have customers all over the world including Iran.

Thank you for choosing Name.com! Please feel free to contact us with any other questions you may have in the future.

Regards,
Zach
Name.com

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
من بار ها با name مکاتبه کردم . اینم تازه ترین مکاتبه من :

Hello Mahdy,

Thank you for contacting Name.com. There are no limitation for Iranian users other than our site being English language based. We have customers all over the world including Iran.

Thank you for choosing Name.com! Please feel free to contact us with any other questions you may have in the future.

Regards,
Zach
Name.com

http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/iran/iran.shtml

حتما این شرکت فراتر از قانون در کشور خودش هست :) در هر صورت سیاست فروش همینه یه سرویسی فروخته میشه برای سود بیشتر فردا اگر هم سختگیری بیشتر شد که خواهد شد . اکانت ها رو میبندن و میگن بر اساس قوانین ما نمیتونیم به شما سرویس بدیم .
در هر صورت امیدواریم که این حرف ها درست باشه و با ایرانی ها مشکلی ندارند ولی اون ایمیل رو مدیر این شرکت ارسال کرده بود بهتره بهش ایمیل بزنید و از مدیر شرکت بپرسید اکانت منیجر کارش فروش هست به هر روشی یه جوری بازاریاب هست . پس نمیشه روی حرف هاش زیاد حساب کرد .
در کل تجربه ها را تجربه کردن اشتباه هست

بالا