برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در انتخاب ای دی اس ال(منطقه 1 اکثرا پورتاشون پره

Arshia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا یکی منو راهنمایی کنه من از خود مخابرات ای دی اس ال گرفته ام افتضاحه می خوام از شرکت ها بگریم همه پورتاشون پره نمیدونم چیکار کنم پینگم برام مهمه قطع و وصل هم نشه واسه بازی آنلاین میخوام. کسی از شهراد یا عصر آنلاین استفاده میکنه یا اینکه اطلاع داره خوبه یا نه؟
منطقه 1 غریبی
پارس آنلاین شاتل داتک آسیا تک صبانت لایزر افرانت ماهان نت
کسی بجز اینا شرکتی میشناسه خوب باشه؟اگه 128 بیشترم بده به خانگی عالیه

Last edited:

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا یکی منو راهنمایی کنه من از خود مخابرات ای دی اس ال گرفته ام افتضاحه می خوام از شرکت ها بگریم همه پورتاشون پره نمیدونم چیکار کنم پینگم برام مهمه قطع و وصل هم نشه واسه بازی آنلاین میخوام. کسی از شهراد یا عصر آنلاین استفاده میکنه یا اینکه اطلاع داره خوبه یا نه؟
منطقه 1 غریبی
پارس آنلاین شاتل داتک آسیا تک صبانت لایزر افرانت ماهان نت
کسی بجز اینا شرکتی میشناسه خوب باشه؟اگه 128 بیشترم بده به خانگی عالیه

منطقه مخابراتی شلوغی هست و گاها غیر قابل ارتقا همانند مرکز برخی از مراکز مخابراتی در تهران . بهتر هست یک خط تلفن دیگر داشته باشید و در رزو شرکت ها قرار بدید تا اگر پورت خالی وجود داشت با شما تماس بگیرند ولی در حالتی که پورت وجود ندارد بهترین گزینه استفاده از اینترنت سرویس دهنده فعلی می باشد
وایکمس و وایرلس هم گزینه های بعدی هستند که هزینه نسبتا بالایی دارند ولی اگر هزینه برای شما مهم نیست میتوانید روی وایرلس پهنای باند بیشتری خریداری نمایید .

موفق باشید

a-net wireless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
خصوصیتون رو چک کنید.
ما ارائه دهنده سرویس وایرلس با بهترین کیفیت هستیم.
با احترام

Arshia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منطقه مخابراتی شلوغی هست و گاها غیر قابل ارتقا همانند مرکز برخی از مراکز مخابراتی در تهران . بهتر هست یک خط تلفن دیگر داشته باشید و در رزو شرکت ها قرار بدید تا اگر پورت خالی وجود داشت با شما تماس بگیرند ولی در حالتی که پورت وجود ندارد بهترین گزینه استفاده از اینترنت سرویس دهنده فعلی می باشد
وایکمس و وایرلس هم گزینه های بعدی هستند که هزینه نسبتا بالایی دارند ولی اگر هزینه برای شما مهم نیست میتوانید روی وایرلس پهنای باند بیشتری خریداری نمایید .

موفق باشید

با تشکر از شما دوست عزیز مشکل اینکه همه میگن تو مرکز پورت خالی ندارن وگر نه 4 خط تلفن با پیش شماره های 2220 2221 2268 داریم اکثر شرکتا حتی می گند لیست انتظارشون هم پوره!

Arshia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
خصوصیتون رو چک کنید.
ما ارائه دهنده سرویس وایرلس با بهترین کیفیت هستیم.
با احترام

سلام دوست عزیز باتشکر از شما تماس گرفتم من یک اشتباه کردم بدونه تحقیق این کارو انجام دادم و تا حالا 160 هزار تومان هزینه کردم بدلیل اینکه خط به اسم پدرم بود و فوت کرده و ما انحصار وراثت ندادیم تا به امروز مجبور شدم یک خط 100تومنی + مودم 60 تومنی بخرم که با صحبتی که با شما کردم تقریبا هزینه ی وایرلس بود!:(

Arshia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از دوستان یه پورت خالی تو صبانت واسه دفعه دوم که زنگ زدم به دلیل انصراف پیدا شد با سرعت 128 تویه شرکت دیگه که معروف نیست پورت خالی با سرعت 512/256 پیدا کردم ترجیح دادم دومی رو بگریم خدا کنه مثل مخابرات نباشه وگرنه صبانت از دستم رفته و برگشتم سر جا اولم:D

a-net wireless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز خدا رو شکر که فعلا پورت پیدا کردین :)
موفق باشین و ممنون از این که با ما تماس گرفتین

بالا