برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی سرویس های معتبر CPM با پشتیبانی Paypal

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام. شرکت معتبری رو میشناسید که CPM باشه و PayPal هم ساپورت کنه ؟

ممنونم.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام. شرکت معتبری رو میشناسید که CPM باشه و PayPal هم ساپورت کنه ؟

ممنونم.

سلام

اینو یه هندی بهم معرفی کرد گفت که پرداختی هم داشته
صاحبش هم تو یه فروم خارجیه میدونم کجاست اگه پولتو خورد بهم بگو تا آدرس فرومشو بدم بری آبروشو ببری
:دی

لینک با رفرال من

http://www.trafficrevenue.net/register/MD66

لینک بدون رفرال من

http://www.trafficrevenue.net/

انتخاب با شماست:دی

Payments are usually sent few days after request. Remember, you need to have at least $5 to request payment.
We guarantee you will get your payment in 30 days, usually it will be much quicker.

Country SlidingBanner/PTP CPM IAB Banner CPM Invisible Code CPM
US 3.44 0.88 0.55
CA 3.25 0.88 0.55
UK 2.85 0.88 0.55
DE 2.01 0.79 0.50
AT 1.09 0.51 0.32
CH 1.09 0.51 0.32
NL 1.09 0.51 0.32
FR 1.09 0.51 0.32
ES 0.86 0.37 0.23
PL 0.69 0.37 0.23
IT 0.63 0.25 0.15
RU 0.59 0.32 0.20
RO 0.46 0.25 0.15
CZ 0.35 0.19 0.12
NO 0.30 0.07 0.04
DK 0.30 0.07 0.04
SK 0.23 0.12 0.08
SE 0.21 0.02 0.01
TR 0.18 0.11 0.07
UA 0.09 0.05 0.03

Last edited:

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
نمونه واسه CPM زیاد دارم. اما یه چیز مطمئن لازم هست که بعدا به دردسر نیفتم.
این گوگل ادسنس هم که اکانت ما رو تایید نمیکنه. هر دفه به یه چیزیش گیر میده!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
یادمه خیلی سال قبل clicksor هم cpm کار میکرد پرداخت پی پل هم داشت . ولی rate'ش برای پرداخت خیلی پایین بود .

نمیدونم این همون trafficrevenue هست یا نه . ولی ۲سال قبل یه چیزی حدود ۳۰۰ دلار از حساب من رو پرداخت نکرد . فقط به دلیل این که ترافیک ورودی بیشترش از چین بود !

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
یادمه خیلی سال قبل clicksor هم cpm کار میکرد پرداخت پی پل هم داشت . ولی rate'ش برای پرداخت خیلی پایین بود .

نمیدونم این همون trafficrevenue هست یا نه . ولی ۲سال قبل یه چیزی حدود ۳۰۰ دلار از حساب من رو پرداخت نکرد . فقط به دلیل این که ترافیک ورودی بیشترش از چین بود !

سلام
جالبه ، اگه اینطور باشه که از وبمسترهای ایرانی یه چیزیم باید بگیره ، چون بیشتر ترافیک ورودی از ایرانه :دی

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
trafficrevenue.net معتبره ولی درآمد توش برای تبلیغات معمولب پایینه .
کلا این روش اصلا توصیه نمی شه برای 30 یونیک کمتر از usa .
روی تبلیغات شخصی کار کنید ...

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام

در این نوع تبلیغات، به ازای هر هزار بازدید کننده یونیک پرداخت می کنند یا هر هزار پیج ویو؟
و اینکه اگر درصد کلیک روی این نوع تبیلغات بسیار کم باشه مشکلی پیش میاد یا خیر؟

ممنون

neo2

Registered User
لایک‌ها
184

clicksor الان هم CPM و پرداخت Paypal داره. ولی خوب همونجور که گفتی rate پرداختش خیلی پایینه.

اه. این وسترن یونیون هم که ایران رو تحریم کرده ..... همه گیر دادن به ایران :(

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام

در این نوع تبلیغات، به ازای هر هزار بازدید کننده یونیک پرداخت می کنند یا هر هزار پیج ویو؟
و اینکه اگر درصد کلیک روی این نوع تبیلغات بسیار کم باشه مشکلی پیش میاد یا خیر؟

ممنون

1- به ازای هر هزار پیج ویو.

2- نه مشکلی پیش نمیاد.

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
2- نه مشکلی پیش نمیاد.

ممنونم دوست عزیز.

واقعا مشکلی پیش نمیاد؟
برای مثال اگر در سایتی با یک میلیون پیج ویو در ماه فقط 100 کلیک روی تبلیغات بشه گیر نمی دهند؟

بگذارید منظورم رو واضح تر بگم.

اگر به صورت مخفیانه تبلیغات رو توسط دیگران لود کنیم، تبلیغات مشاهده نخواهند شد و کلیکی روی اونها انجام نخواهد شد.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
اینجوری راحت میفهمن. من خودم این کاری که شما میخوایید بکنید رو قبلا انجام دادم. تمام کدهای سایت تبلیغاتی رو آنالیز کردم و واسش یه کد جدید نوشتم. با اینکه خیلی اطمینان داشتم که مشکلی پیش نمیاد، ولی اکانت ام رو بستن و موجودیم مسدود شد.

از طریق راه های مختلفی چک میکنن. اصلا به فکر انجام این کار نباشین که خطر ناکه حسن ! :D

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اینجوری راحت میفهمن. من خودم این کاری که شما میخوایید بکنید رو قبلا انجام دادم. تمام کدهای سایت تبلیغاتی رو آنالیز کردم و واسش یه کد جدید نوشتم. با اینکه خیلی اطمینان داشتم که مشکلی پیش نمیاد، ولی اکانت ام رو بستن و موجودیم مسدود شد.

از طریق راه های مختلفی چک میکنن. اصلا به فکر انجام این کار نباشین که خطر ناکه حسن ! :D

اگر به صورت کاملا طبیعی و بدون هیچ تقلبی این کار رو بکنم چی؟ فقط کاربر تبلیغات رو نمی بینه ولی کل صفحه و تبلیغات لود می شوند.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
اگر به صورت کاملا طبیعی و بدون هیچ تقلبی این کار رو بکنم چی؟ فقط کاربر تبلیغات رو نمی بینه ولی کل صفحه و تبلیغات لود می شوند.

خوب همین میشه تقلب. دیگه طبیعی نیست. با ای پی سیستم کاربر تبلیغات مشاهده میشه ولی هیچ Page rferrer ای ثبت نمیشه.

کلا از فکرش بیا بیرون. چون صدجور فاکتور واسه اعتبار سنجی یه کلیک چک میشه. اگه اینجوری الکی باشه که همه سیستم کلیکی ها باید اعلام ورشکستگی بکنن. ;) :D

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خوب همین میشه تقلب. دیگه طبیعی نیست. با ای پی سیستم کاربر تبلیغات مشاهده میشه ولی هیچ Page rferrer ای ثبت نمیشه.

کلا از فکرش بیا بیرون. چون صدجور فاکتور واسه اعتبار سنجی یه کلیک چک میشه. اگه اینجوری الکی باشه که همه سیستم کلیکی ها باید اعلام ورشکستگی بکنن. ;) :D

من نتونستنم منظورم رو درست برسونم.

کدهایی رو که شرکت به من می ده من به صورت دست نخورده تو سایت قرار می دم. همه چیز هم تو سایت طبیعیه و هیچ تقلبی در کار نیست.
بعد میام یه سری کاربر رو به روشهایی مجبور می کنم که به صورت رندوم تعدادی از صفحات سایت رو لود کنند به طوری که خوشون متوجه نشوند. خوب با لود شدن صفحات، بنرهای تبلیغاتی هم لود می شوند ولی هیچ کلیکی روی اونها انجام نمی شه.

تنها مساله غیر طبیعی در این میان اینه که درصد کلیک روی تبلیغات کمتر از حد معمول می شه. ( درصد کلیک صفر نخواهد بود، چون سایت تعداد قابل توجهی کاربر هم داره) این مساله می تونه مشکل ساز بشه یا خیر؟

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگه اینجوری الکی باشه که همه سیستم کلیکی ها باید اعلام ورشکستگی بکنن. ;) :D

سر سیستم های کلیکی هم می شه کلاه گذاشت فقط دردسرش بیشتره.
در ضمن همه نمی تونن این کار رو انجام بدن پس در نتیجه شرکت های تبلیغاتی ورشکست نمی شوند. با این کار فقط تعدادی از مشتریاشون متضرر می شوند که هیچگاه هم دلیل این امر رو متوجه نمی شن.

شاید فقط یک در میلیون امکان تقلب برای افراد وجود داشته باشه.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
من نتونستنم منظورم رو درست برسونم.

کدهایی رو که شرکت به من می ده من به صورت دست نخورده تو سایت قرار می دم. همه چیز هم تو سایت طبیعیه و هیچ تقلبی در کار نیست.
بعد میام یه سری کاربر رو به روشهایی مجبور می کنم که به صورت رندوم تعدادی از صفحات سایت رو لود کنند به طوری که خوشون متوجه نشوند. خوب با لود شدن صفحات، بنرهای تبلیغاتی هم لود می شوند ولی هیچ کلیکی روی اونها انجام نمی شه.

تنها مساله غیر طبیعی در این میان اینه که درصد کلیک روی تبلیغات کمتر از حد معمول می شه. ( درصد کلیک صفر نخواهد بود، چون سایت تعداد قابل توجهی کاربر هم داره) این مساله می تونه مشکل ساز بشه یا خیر؟

نه مشکلی پیش نمیاد. فقط ممکنه به مذاق کاربرهاتون خوش نیاد. همین ;)

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه مشکلی پیش نمیاد. فقط ممکنه به مذاق کاربرهاتون خوش نیاد. همین ;)

کاربرهای سایت من که نیستند. در ضمن متوجه چیزی نخواهند شد.

در ثانی به مذاق شرکت بد نیاد و بامبول در نکنه.;)

یه سوال دیگه در مورد این نوع تبلیغات،

محتوای بنرها باید با محتوای سایت و صفحه سازگار باشه یا خیر می تونه اینطور هم نباشه؟

بالا