برگزیده های پرشین تولز

فروش دامنه با رنک 4

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
دامنه www.varshal.ir با رنکینگ 4 در گوگل به فروش میرسد.در حال حاظر بر روی فروشگاه ایران مارکت سنتر پارک شده.
هرکسی که خریدار هست قیمت پیشنهادی رو بگه.:)

قیمت پایه 70 تومان.

تا 28/3هرکی بهترین پیشنهاد رو بده بهش فروخته میشه.

Last edited:

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
رفیق قیمت پایه چه قدره ؟
یا لطف کن تو تاپیک اضافه کن
یا قیمت پیشنهادیت رو برام بفرست

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
قیمت پایه ؟

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
قیمت پایه به پست اول اضافه شد.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
دوست عزیز قبلا این دامنه شما روی چه سایتی بوده
فعالیت سایت قبلی چی بوده ؟

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
این دامنه در گذشته فروشگاه ،سیستم همکاری در فروش،تبللیغات کلیکی،سیستم تبادل بنر،لینک باکس بوده و کلا 2سال هست ثبت شده الان هم بر روی ایران مارکت پارک هست

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
--------------------------------------------------------------------up--------------------------------------------------------------

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید ها ولی من تجربه شخصی خودم رو میگم :
چند وقت پیش من همینجا از کسی دومینی با رنک 4 خریدم . دقیقاً شرایط دومین شما رو داشت .
خیلی ها بهم گفتن که این دومین چون رو یک سایت با رنک 4 پارک بوده این رنک رو گرفته و وقتی از روی اون سایت برداشته بشه رنکش میره و ...
با صاحب دومین صحبت کردم گفت اگه فلان کار و بهمان کار رو انجام بدی می مونه ! به هر حال من دومین رو ازشون خریدم و طبق حرف ایشون عمل کردم . و بعد از دو هفته تو همین آخرین اپدیت رنکها رنکش از 4 اومد صفر ! !

کلاض دویمین که با پارک شدن همچین رنکی بگیره این مشکل رو داره ! این نوع رنک ها رنک کاذب هستند ! و به هیچ دردی نمی خورن .

البته ببخشید ها ولی تجربه شخصی بود . و یه دلیل واسه این که به قول خودتون مشتری نبید واسش .
وگرنه دومین با رنک 4 رو زمین نمی مونه !

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
ببخشید ها ولی من تجربه شخصی خودم رو میگم :
چند وقت پیش من همینجا از کسی دومینی با رنک 4 خریدم . دقیقاً شرایط دومین شما رو داشت .
خیلی ها بهم گفتن که این دومین چون رو یک سایت با رنک 4 پارک بوده این رنک رو گرفته و وقتی از روی اون سایت برداشته بشه رنکش میره و ...
با صاحب دومین صحبت کردم گفت اگه فلان کار و بهمان کار رو انجام بدی می مونه ! به هر حال من دومین رو ازشون خریدم و طبق حرف ایشون عمل کردم . و بعد از دو هفته تو همین آخرین اپدیت رنکها رنکش از 4 اومد صفر ! !

کلاض دویمین که با پارک شدن همچین رنکی بگیره این مشکل رو داره ! این نوع رنک ها رنک کاذب هستند ! و به هیچ دردی نمی خورن .

البته ببخشید ها ولی تجربه شخصی بود . و یه دلیل واسه این که به قول خودتون مشتری نبید واسش .
وگرنه دومین با رنک 4 رو زمین نمی مونه !

البته واقعیت این موضوع به این شکل نیست.
عوامل بسیار زیادی در تعیین پیج رنک یه دامنه تاثیر گذاره که توی این تاپیک جای بحثش نیست.
این درسته که زمانی که شما رنک دامنه رو بصورت طبیعی و از طریق عادی و پله به پله بدست بیاری، ارزشمند تر و پایدارتره، ولی باز هم بصورت 100% تضمینی برای افزایش و یا حتی ثابت بودن آن در آپدیت بعدی گوگل وجود نداره.
همچنین این موضوع که رنکی که از طریق پارک دامنه بدست میاد، هیچ ارزشی نداره هم درست نیست.
در واقع اگه این رنک ارزشی نداشت گوگل رنک رو از طریق پارک دامنه افزایش نمی داد.
البته انتقال رنک از طریق پارک دامنه هم شرایط خودشو داره و اینگونه نیست که هر دامنه ای اگه روی یه دامنه رنک دار پارک بشه، رنک اون دامنه رو به ارث ببره و یا افزایش رنک داشته باشه.
این موضوع نیاز به یه بحث طولانی داره که اینجا جاش نیست، فقط خواستم ذهن دوستان رو کمی نسبت بحث پیج رنک گوگل بازتر کرده باشم، چون چندین بار در این مورد از خود من هم سوال شده بود.
موفق باشید:)

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
قابل توجه دوستان این دامین قبل از پارک شدن دارای رنک 4 بوده.

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
البته واقعیت این موضوع به این شکل نیست.
عوامل بسیار زیادی در تعیین پیج رنک یه دامنه تاثیر گذاره که توی این تاپیک جای بحثش نیست.
این درسته که زمانی که شما رنک دامنه رو بصورت طبیعی و از طریق عادی و پله به پله بدست بیاری، ارزشمند تر و پایدارتره، ولی باز هم بصورت 100% تضمینی برای افزایش و یا حتی ثابت بودن آن در آپدیت بعدی گوگل وجود نداره.
همچنین این موضوع که رنکی که از طریق پارک دامنه بدست میاد، هیچ ارزشی نداره هم درست نیست.
در واقع اگه این رنک ارزشی نداشت گوگل رنک رو از طریق پارک دامنه افزایش نمی داد.
البته انتقال رنک از طریق پارک دامنه هم شرایط خودشو داره و اینگونه نیست که هر دامنه ای اگه روی یه دامنه رنک دار پارک بشه، رنک اون دامنه رو به ارث ببره و یا افزایش رنک داشته باشه.
این موضوع نیاز به یه بحث طولانی داره که اینجا جاش نیست، فقط خواستم ذهن دوستان رو کمی نسبت بحث پیج رنک گوگل بازتر کرده باشم، چون چندین بار در این مورد از خود من هم سوال شده بود.
موفق باشید:)

ممنون میشم اطلاعات کاملتر رو واسم بفرستین . مرسی .

بالا