برگزیده های پرشین تولز

بهترین هاست برای نصب VBulletin

mh.attari

Registered User
لایک‌ها
8
دستان من یه هاست میخواستم که بتونیم vb بهش بزنیم و کلا عالی باشه ممنون میشم کسایی که استفاده میکنن نظر بدن

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
اگه وارز نخوای ما سرویس های خوبی در این زمینه داریم .
البته تا زمانی که از شما شکایت هم نشه کسی با شما کار نداره .. وقتی هم شکایت شد می تونید انتقال بدید به سرور های وارز .. اما متاسفانه دیتاسنتر ها و سرور های وارز کیفیت چندانی بالایی ندارند .

لینک نظرات کاربران هم می تونم بهتون بدم .

با تشکر

mh.attari

Registered User
لایک‌ها
8
خوب باید وارز باشه بعدا گیر میدن ولی یه چیز خوب میخوام اخه فروم نباید کلا قطعی داشته باشه
خیلی شده یک صفحه مطلب نوشتیم بعد همش کشک شده حالا خدا اموات ff رو رحمت کنه باز نوشته ها رو حفظ می کنه

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
دوست عزيز بايد هاست وارز بگيري
من از صبا ديتا گرفتم و راضي بودم

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
یه نکته ایی هم که باید اضافه کنم اینه که ... کلا VB نال شده ، منابع زیادی از سرور رو مصرف می کنه ، ما الان چند تا از کاربرانمون با اینکه بازدید زیادی ندارند اما شده تا 30 درصد CPU رو می کشند .

متاسفانه تو جامعه ما یه چیزی که جا می افته همه می رند دنبال همون ... چرا شما از انجمن ساز های رایگان مثل Mybb و SMF و ... استفاده نمی کنید ؟

mh.attari

Registered User
لایک‌ها
8
من phpbb دارم به ادرس: forum.fullnet.i-r
اون خط تیره رو ور دارید
از mybb هم بهتر هست ولی vb واسه ایرانی ها یه جوری دفالت شده
دوست نازنینم یعنی شما میگید vb بخریم؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
دستان من یه هاست میخواستم که بتونیم vb بهش بزنیم و کلا عالی باشه ممنون میشم کسایی که استفاده میکنن نظر بدن

اگر لایسنس ندارد باید از هاست های به اصلاح وارز یا offshor استفاده نمایید این سرور ها معمولا در کشور هایی هستند که قانون کپی رایت وجود ندارد یا به درستی اجرا نمیشود معمولا در امریکای جنوبی ( کاستاریکا - ونزوئلا - شیلی و در اسیای جنوبی شرقی همانند اندونزی و .... و در روسیه و چین وایران وجود دارند پس طبیعی هست که نباید انتظار پایداری بالا و سرعت بالا را داشته باشید . البته گاهی هم هاست هایی در اروپا و امریکا به اسم وارز ارائه میشوند که در صورت شکایت یا پیگیری دیتا سنتر بدون اطلاع تمامی اطلاعات شما از بین خواهد رفت .

در کل هاست اشتراکی برای راه اندازی فروم مناسب نخواهد بود و ممکن است با بازدید زیاد و مصرف زیاد سی پی یو و رم اکانت شما لیمیت شود . میتوانید سرور های مجازی یا اختصاصی offsore را خریداری نمایید .

[ame="http://www.google.com/search?hl=fa&source=hp&q=offshore+vps&lr="]403 Forbidden[/ame]

موفق و پیروز باشید

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
من phpbb دارم به ادرس: forum.fullnet.i-r
اون خط تیره رو ور دارید
از mybb هم بهتر هست ولی vb واسه ایرانی ها یه جوری دفالت شده
دوست نازنینم یعنی شما میگید vb بخریم؟

نه عزیز نیاز به خریدن نیست ... یه قالب خوب برای PHPBB تهیه کن فونت ها رو مرتب کن ، چند تا ماژول (هر چی اسمش هست) بذار روش می بینی که یه فورم قشنگ داری .
هر وقت بازدیدت رفت بالا ، تبلیغ گرفتی از سایت درآمد کسب کردی می تونی یک فورم لایسنس دار خوب مثل IPB .

mh.attari

Registered User
لایک‌ها
8
واقعا ممنونم از کمکتون

بالا