برگزیده های پرشین تولز

!!!!فروش هاست با قیمت های باورنکردنی + امکانات نامحدود + نصب اسکریپت درخواستی

amolhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان:D

من دیدم فعالیت دوستان در این بخش از تالار زیاده گفتم یه آفر بدم ببینم استقبال میشه یا نه;)
کسانی که از طریق این انجمن از ما خرید کنند از 2000 تومان تخفیف برای خرید هاست بهرهمند می شوند یعنی هاست 100 مگابایت که داریم 10 هزارتومان در سال میفروشیم به شما 8 هزارتومان می دهیم + تمامی امکانات نامحدود + نصب اسکریپت های درخواستی

از مزایایی که کسانی که از طریق این انجمن از ما خرید میکنند درزیر ذکر شده

مبلغ 2000 تومان تخفیف
نصب اسکریپت درخواستی برای شما
5 روز فرصت واریز وجه دارید یعنی شما می توانید اول هاست را از تحویل بگیرید بعد تا 5 روز دیگه پرداخت کنید

خرید هاست برای دامنه خود و نصب اسکریپت مناسب باعث افزایش قیمت دامنه های شما شده و خیلی بیشتر از هزینه هاست را می توانید دریافت کنید

برای سفارش می توانید وارد سایت ما شده و سفارش را انجام دهید اگر هم وقتش رو ندارید فقط کافیه که در این تپیک آدرس ایمیل را ذکر کنید تا اطلاعات ورود به هاست خودتان را برای شما ایمیل کنیم
www.Amolhost.com

اگر سوالی بود در این تپیک مطرح کنید یا اینکه از طریق پشتیبانی کمک بگیرید که به 4 صورت انجام میشود:rolleyes:
1. تلفن تماس 09117130836
2. از طریق ایمیل [email protected]
3. از طریق تیکت برای این منظور باید وارد پورتال آمل هاست شوید
4. از طریق پشتیبانی زنده که بیشتر وقت ها آنلاین است برای این منظور روی لینک زیر کلیک کنید یا وارد سایت آمل هاست شده و از عکس سمت راست استفاده کنید
برای ورود به پشتیبانی زنده اینجا را کلیک کنید

DezBusiness

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان:D

کسانی که از طریق این انجمن از ما خرید کنند از 2000 تومان تخفیف برای خرید هاست بهرهمند می شوند یعنی هاست 100 مگابایت که داریم 10 هزارتومان در سال میفروشیم به شما 8 هزارتومان می دهیم + تمامی امکانات نامحدود + نصب اسکریپت های درخواستید
...
[/URL]

عزیزم شما 100 مگابایت میدی 10 هزار تومان؟!
من 1.5 گیگا بایت میدم 20 هزار تومان!! به نظرت کدومش صرف داره؟! ;)

فکر نکنید گفتم و در رفتم! هر کی خواست با 20 هزار تومان 1.5 گیگا بایت با 100 گیگابایت در ماه Data Transfer بگیره یا به خودم پی ام بده یا با ایمیل [email protected] تماس بگیره!
چون من کم بر میگردم به تاپیکای قبلی! ولی میل بزنید یا پیام خصوصی بزارید میبینم .

Last edited:

a162

Registered User
لایک‌ها
291
اقا من از ایشون هاست گرفتم
می تونم بگم پیشیبانی حرف نداره!
یعنی بیشتر از حد متعارف:D
یه چیزی بگم که در زمینه هاست و دامین و کلا این جور چیزها پیشتیانی مهمترین مولفه اس(به نظر من و اکثر دوستان)
اپ تایم و سایر موارد هم هستن
فقط مقدار فضا نیست که ...

amolhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزم شما 100 مگابایت میدی 10 هزار تومان؟!
من 1.5 گیگا بایت میدم 20 هزار تومان!! به نظرت کدومش صرف داره؟! ;)

فکر نکنید گفتم و در رفتم! هر کی خواست با 20 هزار تومان 1.5 گیگا بایت با 100 گیگابایت در ماه Data Transfer بگیره یا به خودم پی ام بده یا با ایمیل [email protected] تماس بگیره!
چون من کم بر میگردم به تاپیکای قبلی! ولی میل بزنید یا پیام خصوصی بزارید میبینم .

سلام

شما عادت کردید تپیک دیگران رو خراب کنید خوب میرفتید یه تپیگ دیگری میزدید من 100 مگ رو دارم میدم 8000 تومان به کسانی که از این تپیک از ما خرید کنن
هرکس بنا به منابع خودش هاست میده و قیمت میزاره در ضمن تمامی امکانات مون هم نامحدود هست یکی میاد همینو میده 25 هزارتومان یکی میده 8000 تومان میتونید توی گوگل سرچ کنید
این کارتون درست نبود:eek:
میخواهید من هاستینگ هایی معرفی کنم که همین 100 مگابایت رو با امکانات خیلی محدود میدن 25 هزارتومان؟

perince_3000

Registered User
لایک‌ها
1
هاست 300 مگ رو برای شنبه غروب میخوام

فقط فروشگاه ساز چی داری عزیز

آمل رو عشق است :دی

DezBusiness

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

شما عادت کردید تپیک دیگران رو خراب کنید خوب میرفتید یه تپیگ دیگری میزدید من 100 مگ رو دارم میدم 8000 تومان به کسانی که از این تپیک از ما خرید کنن
هرکس بنا به منابع خودش هاست میده و قیمت میزاره در ضمن تمامی امکانات مون هم نامحدود هست یکی میاد همینو میده 25 هزارتومان یکی میده 8000 تومان میتونید توی گوگل سرچ کنید
این کارتون درست نبود:eek:
میخواهید من هاستینگ هایی معرفی کنم که همین 100 مگابایت رو با امکانات خیلی محدود میدن 25 هزارتومان؟

به نظر من توی دنیای اینترنت آگاهی مهمه !
هر چی بیشتر داشته باشی بیشتر سود میکنی!
شاید یکی بایت 100 مگابایت 100 تومن بده! یکی 8 تومن .
فرقش اینه این به یه سایتی برخورده که قیمت بالا نیداد اون پایین ...
به نظر من اطلاع رسانی گناه نیست! و خراب کردن هم نیست .
تنها اسمی که میشه واسش گذاشت رقابته ...
باشه . اگه دوست نداری pt واسه خودت

آقا ، خانوم! همه بیاین از این هاست بگیرید ////////////

اینم تبلیغات! حالا راضی شدی؟
ولی هیچوقت مخصوصا تو دنیای اینترنت اسم این کارو خراب کردن نزار رقابت بزار ......

با اینکه من شاید خودم 2-3 هزار دامین ثبت کردم. با قیمت های معمول. این اصفهانی ها اومده قیمت ها رو خراب کردن . ir زدن 3900 ! یعنی 3800 پای خودمون در اومده بوداااااا ..... ولی با این حال از دستشون ناراحت نیستم . چون رقابت کردن . همین!

منم سود خودمو دارم..... حالا یکم کمتر....
ولی این خراب کردن نیست . ولی مطمئن باش من دیگه پست فروش هاست نمیدم واسه خودت
فعلا 2 تا دامین فروشی دارم . . .

amolhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هاست 300 مگ رو برای شنبه غروب میخوام

فقط فروشگاه ساز چی داری عزیز

آمل رو عشق است :دی

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از توجه به این مطلب
اگر آدرس دامنه و ایمیل رو میدادی برات همین العان آماده میکردم ولی مشکلی نیست شما بیا در سایت و مراحل خرید را انجام بده من درخدمتتون هستم اگه آنلاین بودم که چه بهتر
شما هاست رو بگیر من یه فروشگاه ساز توپ برات نصب میکنم

فقط تا یادم نرفته به این دوستمون آقای a162 بگم که چه سیستمی می خواستن نصب کنن لطفا همینجا بگید یا ایمیل کنید تا براتون نصب کنم
من درخدمت دوستان هستم:)

amolhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من توی دنیای اینترنت آگاهی مهمه !
هر چی بیشتر داشته باشی بیشتر سود میکنی!
شاید یکی بایت 100 مگابایت 100 تومن بده! یکی 8 تومن .
فرقش اینه این به یه سایتی برخورده که قیمت بالا نیداد اون پایین ...
به نظر من اطلاع رسانی گناه نیست! و خراب کردن هم نیست .
تنها اسمی که میشه واسش گذاشت رقابته ...
باشه . اگه دوست نداری pt واسه خودت

آقا ، خانوم! همه بیاین از این هاست بگیرید ////////////

اینم تبلیغات! حالا راضی شدی؟
ولی هیچوقت مخصوصا تو دنیای اینترنت اسم این کارو خراب کردن نزار رقابت بزار ......

با اینکه من شاید خودم 2-3 هزار دامین ثبت کردم. با قیمت های معمول. این اصفهانی ها اومده قیمت ها رو خراب کردن . ir زدن 3900 ! یعنی 3800 پای خودمون در اومده بوداااااا ..... ولی با این حال از دستشون ناراحت نیستم . چون رقابت کردن . همین!

منم سود خودمو دارم..... حالا یکم کمتر....
ولی این خراب کردن نیست . ولی مطمئن باش من دیگه پست فروش هاست نمیدم واسه خودت
فعلا 2 تا دامین فروشی دارم . . .

سلام دوباره

دوست عزیز من درمیان صحبت های شما بعضی از حرف ها رو قبول دارم ولی یک فروشنده باتوجه به منابع خودش هاست میده و یه خریدار هم با توجه به مصرفش هاست میخره قیمت ها در زمینه هاستینگ خیلی تفاوت دارند این هم چند دلیل داره یکی هزینه اضافی برای دفترکار و غیره میده که باید هزینه اینارو از مشتری بگیره یکی این هزینه ها رو نداره و کمتر میگیره و دلایل مخطلف دیگه
شما اگه 3 هزار تا دامنه ثبت کردید نوش جونت من که نگفتم pt مال منه حرف من اینه که نباید توی موضوعی که من باز کردم این مطلب رو میزدی این چه رقابتی هست که شما دارید میزنید توی سر ما اگر راقبت خواستید برید یه تپیک دیگه بزنید نباید می اومدی اینجا و تپیک منو خراب میکردی!!!
اگر کسی هاست می خواست و یه تپیک میزد که من هاست میخواهم دوستان آفر بدن خوب این اسمش رقابت بود که من می اومدم یه هاست معرفی میکردم شما هم یه هاست دیگه این یه رقابت بود:happy:

به هرحال لطفا دیگه اسپم ندید موضوع رو خراب نکنید:hmm:

perince_3000

Registered User
لایک‌ها
1
خب هاست و دامین رو از ایشون گرفتیم

همه چیز عالی بود

همیشه آنلاین هستن و پاسخگویی سریع

و من فقط یه چیز میگم آملی جماعت رو عشق است

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
سلام
شرایط رو برای من پ.خ کن

فروشگاه ساز چی داری نصب کنی و باچه امکاناتی؟

amolhost شرکته یا ماله فرده؟

یه لیست از سایتهایی که از شما خدمات گرفتن هم بگی بد نیست

amolhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شرایط رو برای من پ.خ کن

فروشگاه ساز چی داری نصب کنی و باچه امکاناتی؟

amolhost شرکته یا ماله فرده؟

یه لیست از سایتهایی که از شما خدمات گرفتن هم بگی بد نیست

سلام دوست عزیز

چون مجموع ارسالی من کمه نمیتونم پ.خ بدم بخاطر همین همینجا میگم
فروشگاه ساز سیستم های زیادی هستن برای مثال برای یکی از همیشهری ها که توی همین تپیک هم مطلب نوشته یه فروشگاه ساز نصب کردم البته این فروشگاه ساز مورد قبول من نیست چون سیستم های بالایی نداره اینم بگم که خودشون این فروشگاه ساز رو قبول کردن ولی باز هم اگر این فروشگاه سازو دوست نداشتن یکی دیگه نصب میکنم
در کل بگم فروشگاه ساز زیاد هست مثلا یکیشون که چند تا از امکاناتش یادمه اینه که سبد خرید داره سئو بالایی داره با موتور جستجو خوب کارمیکنه آجاکس هست مدیریت پیشرفته و امکان تعریف بینهایت محصولات و موضوعات و خیلی امکانات دیگه که یادم نیست
اگر بخواهید واضح بگم باید بگم که مال فرده و هنوز ثبت شده نیست ولی بالاخره باید از یه جایی شروع کرد دیگه انشالله با افزایش مشتری ها شرکت هم ثبت می کنیم از این لحاظ خیالتون راحت

برخی از مشتری ها لبته یه فاصله بین پسوند ها میزارم تا به صورت مستقیم و با کلیک کردن روی اون وارد سایت نشید باید کپی و پیست کنید در مرورگر
2 تا سایت دولتی هستند
ershadazna .ir
ershaddoroud .ir

سایت های خصوصی
irancheat .com
karatemehr .ir
microdl .com
11ir .com

همین چند تا یادم بود که براتون گزاشتم برای اینکه مطمعن بشید که ما سرویس دادیم می توانید از دی ان اس استعلام بگیرید
من بیشتر وقت ها در سایت آنلاینم بهتره بیاید اونجا صحبت کنیم
به هرحال ما درخدمتیم
با تشکر

FarSl-laD

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان عزیز
من از ایشون هاست و دومین گرفتم کارشون فوق العاده هست
هم سرعت هاست خیلی بالاست هم اینکه پشتیبانیشون خیلی علیه
و هم قیمت هاشون
ممنونم دوست عزیز
سرویس دهیتون عالیه

perince_3000

Registered User
لایک‌ها
1
پس چی یادت موند؟؟؟؟

اون همشری من بودم و اون فروشگاه ساز فامارکت بود

خب فعلا" این برای ما خوبه دیگه

اومدم یه تشکر بکنم به خاطر پیگیریشون

من دو روز نبودم بیخال بودم ولی ایشون کار خودشون روانجام دادن و این من رو خوشحال کرد

amolhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

از لطفی که به من دارید ممنونم امیدوارم بتونم خدمات خوبی به شما بدم:D

من از این متن چیزی متوجه نشدم:)
پس چی یادت موند؟؟؟؟

اون همشری من بودم و اون فروشگاه ساز فامارکت بود

خب فعلا" این برای ما خوبه دیگه

بالا