برگزیده های پرشین تولز

HTC DIAMOND 2

shirkuchulu

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
یک عدد گوشی HTC DIAMOND 2 با کلیه لوازم و بسیار تمیز در حد نو با گارانتی یاس ( تا اول اسفند 89 ) و بیمه البرز به دلیل نیاز مالی فوری به فروش میرسد.
ویندوز 6.5 رسمی که روی جعبه هم نوشته شده.
قیمت 395 تومن یا بالاترین پیشنهاد

iphone3gs

Registered User
لایک‌ها
1
الان نو این گوشی 390 تومنه. (البته بدون گارانتی).
گارانتی شما هم تا اسفند منقضی میشه.
قیمت پایه رو باید کمتر کنید اگه می خواید فروش بره.

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دو دوست عزیز الان این گوشی با گارانتی 430 تومان هست من با کسر 30% 300 خریدارم

shirkuchulu

Registered User
لایک‌ها
0
وقت عکس گذاشتن ندارم.
به شرط سالمی و بدون خط و خش بودن تحویل میدم.
اگه قرار باشه زیر 370 بدم اصلا نمیفروشمش چون واقعا صرف نمیکنه برام.خودم 3 ماه پیش 500 خریدم الانم اگه گیر پول نبودم نمیفروخنمش.چون کسی بخره بنظرم برد کرده. در ضمن نو گوشی با گارانتی رو دارن میدن 470 تا 490.

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز من صبح قیمت گرفتم با گارانتی 430 بود در ضمن هر جا ببرید 30% کم میکنن ازش من نهایت 330 خریدارم خواستید در خدمتم

Last edited:

shirkuchulu

Registered User
لایک‌ها
0
اینجایی که شما قیمت میگیرید رو لطفا به ما هم معرفی کنید.چون قیمتهاش خیلی خوبه. توی سایت gooshishop که معمولا قیمتهاش پایینتر از بیرونه زده 470.
به هر حال گفتم اگه قرار باشه با قیمت پایین بدم اصلا نمیفروشمش و سعی میکنم پول رو یه جور دیگه جور کنم..
موفق باشید

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اینجایی که شما قیمت میگیرید رو لطفا به ما هم معرفی کنید.چون قیمتهاش خیلی خوبه. توی سایت gooshishop که معمولا قیمتهاش پایینتر از بیرونه زده 470.
به هر حال گفتم اگه قرار باشه با قیمت پایین بدم اصلا نمیفروشمش و سعی میکنم پول رو یه جور دیگه جور کنم..
موفق باشید
گوشی شاپ قیمتاش اصلا از بیرون پایینتر نیست . بالاترم هست.

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت امروزش 436 یاس بود 385 بدون گارانتی

این دوستمون مختار گوشیشو هر قیمتی میخواد بفرشه ولی 30% بخواد کم کنه میره میده به مغازه دار بدون هیچ منتی اکثرا تو بازارچه اینجا بین 20 - 25% میکنن

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان
1-قیمت سایت های فروش موبایل همیشه 30 یا 40 تومن بیشتر از قیمت روز موبایل میباشد.
2- با احترام کامل به دوست فروشندمون ایشون کاملا مختارند به هر قیمتی میخوان بفروشن گوشی شون رو من 320 بیشتر در توانم نیست
3-اگر با 436 هم حساب کنیم با کسر 30% میشه 306 هزار تومن در صورتی که من گفتم 320 هزار تومان .........
بازم من در خدمتمم ....

Last edited:

shirkuchulu

Registered User
لایک‌ها
0
با احترام به همه دوستانی که کامنت گذاشتند
من فکر میکنم سایتهای فروش اینترنتی چون مالیات،هزینه مغازه،کارگر و غیره رو نمیدن ارزونتر از مغازه قیمت میدن.چون هرجا پرسیدم قیمت فروش این گوشی رو بالاتر میدادن به من.
به هر حال من قیمت آخرم 355 هست و واقعا اگه کسی مصرف کننده باشه فکر میکنم قیمت مناسبی داره میخره.
دوستان کسی خواست با این قیمت لطفا پیغام خصوصی بزنه من در خدمتشم.
قیمت 355 تومن

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
من فکر میکنم سایتهای فروش اینترنتی چون مالیات،هزینه مغازه،کارگر و غیره رو نمیدن ارزونتر از مغازه قیمت میدن.چون هرجا پرسیدم قیمت فروش این گوشی رو بالاتر میدادن به من.
به هر حال من قیمت آخرم 355 هست و واقعا اگه کسی مصرف کننده باشه فکر میکنم قیمت مناسبی داره میخره.
قیمت 355 تومن

قیمت فروش سایتها بیشتر از بازاره

موفق باشید

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
با تشکر از شما ولی قیمت فروش فروشگاه اینترنتی به علت ایکنه باید درصد پست رو بدن (چون خودم فروشگاه اینترنتی داشتم میگم) بیشتر از بازاره به هر حال اگه کسی 355 نخرید من همون 320 خریدارم با تشکر

shirkuchulu

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان لطفا قیمت پیشنهادیتون رو فقط pm (پیغام خصوصی) بدید.
به بالاترین پیشنهاد فروخته میشود

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
دوست عزیز با آیپاد 16گیگ تعویض نمیکنی؟

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
خودم 3 ماه پیش 500 خریدم الانم اگه گیر پول نبودم نمیفروخنمش.چون کسی بخره بنظرم برد کرده. در ضمن نو گوشی با گارانتی رو دارن میدن 470 تا 490.

دوست عزیز من بلک استونش رو پارسال گرفتم 930 تومن ! حالا به نظر چون من به این قیمت گرفتم باید به همین قیمت هم بدمش ؟ :f34r:

من میخواستم ازت برش دارم ولی دیدم که قیمت یکمی بالاست .
دوستان قیمت های خوبی پیشنهاد دادن .

shirkuchulu

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز من بلک استونش رو پارسال گرفتم 930 تومن ! حالا به نظر چون من به این قیمت گرفتم باید به همین قیمت هم بدمش ؟ :f34r:

من میخواستم ازت برش دارم ولی دیدم که قیمت یکمی بالاست .
دوستان قیمت های خوبی پیشنهاد دادن .
شما پیشنهاد خودتون رو بفرمایید

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت 355 تومن

کاملا برعکس می فر مایید.
شما یه گوشی رو تو گوشی شاپ مشاهده بفرمایید هرچقدر زده بود شما بدونید که بازار بسته به نوع گوشی 15-20 تومن ارزونتره.
اما واسه بچه های شهرستانی که تو شهرشون قیمتها از تهران بیشتره می صرفه از این سایتا بخرن.

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
کاملا برعکس می فر مایید.
شما یه گوشی رو تو گوشی شاپ مشاهده بفرمایید هرچقدر زده بود شما بدونید که بازار بسته به نوع گوشی 15-20 تومن ارزونتره.
اما واسه بچه های شهرستانی که تو شهرشون قیمتها از تهران بیشتره می صرفه از این سایتا بخرن.

تایید میشه .

کاملا درست میفرمایید

بالا