برگزیده های پرشین تولز

معاوضه مهریه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
فارس: زن جوان در دادگاه خانواده، یك هزار سكه طلا مهریه خود را در مقابل به دست آوردن ساعت مچی مورد علاقه‌اش بخشید.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواستی را به قاضی یكی از شعب ارائه كرد.

این زن 27 ساله در حضور قاضی شعبه 240 این مجتمع مدعی شد كه مهریه هزار سكه‌ای خود را در مقابل ساعت طلای شوهرش كه از پدرش به ارث رسیده است، می‌بخشد.

وی ادامه داد: من مهریه‌ام را مطالبه كرده‌ام ولی می‌دانم شوهرم توانایی پرداخت آن را ندارد و تنها موضوعی كه باعث می‌شود من این ساعت را به دست بیاورم، همین درخواست مهریه است.

مرد 32 ساله در دادگاه حضور داشت و گفت: من نمی‌توانم ارثیه و هدیه پدر فوت شده‌ام را به همسرم بدهم. این ساعت برای من سرشار از خوشبختی و شانس بوده است و حالا اگر او را به همسرم بدهم، شانس از من دور می‌شود.

وی ادامه داد: اگر همسرم ساعت طلای مرا بخواهد، من او را طلاق می‌دهم؛ مهریه‌اش را نمی‌توانم نقدا پرداخت كنم ولی حاضر هستم به زندان بیافتم تا ساعت را از دست ندهم.

زن در حضور قاضی تصریح كرد: با تمام وجود و به هر قیمتی، ساعت طلای شوهرم را می‌خواهم و مهریه‌ام را هم برای به‌دست آوردن آن می‌بخشم.

وی در ادامه اظهاراتش گفت: تنها خواسته من این است كه شوهرم این ساعت را به من بدهد و قصد آزار او یا مهریه گرفتن ندارم و شوهرم باید با این موضوع كنار آمده و ساعتش را به من بدهد.

مرد جوان در نهایت تسلیم خواسته همسرش شد و خطاب به قاضی دادگاه گفت: با این موضوع كنار می‌آیم ولی دیگر مهریه و نفقه به او نمی‌دهم و باید این موضوع را همسرم قبول كند.

زن جوان هم با شروط شوهرش موافقت كرد و گفت: من فقط ساعت‌ مچی طلای همسرم را می‌خواهم و مهریه خود را بخشیده و نفقه نمی‌خواهم.

قاضی رسیدگی‌كننده به این پرونده، بعد از شنیدن اظهارات این زوج، مرد جوان را محكوم به دادن ساعت مچی طلای ارث پدرش، به همسرش كرد.

بچه ها این به نظر من خیییییییییلی عجیب بود شما چی ؟!

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
کلا طلا تنها چیزیه که عقل مونث رو از کار میندازه:blink:
هر چند تو حالت عادی هم مغزشون تعطیله :lol::f34r:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
کلا طلا تنها چیزیه که عقل مونث رو از کار میندازه:blink:
هر چند تو حالت عادی هم مغزشون تعطیله :lol::f34r:

این یکیه مغزش تعطیل بود. یه سر برو زندان بند مهر اجرا ها تا ببینی مغز کی تعطیله اینا یا اونایی که 1363 تا مهر دختره کردن و هفته بعدش رفتن زندون. به قول پدر بزرگم، مادینه ضرر نمی کنه!

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
این یکیه مغزش تعطیل بود. یه سر برو زندان بند مهر اجرا ها تا ببینی مغز کی تعطیله اینا یا اونایی که 1363 تا مهر دختره کردن و هفته بعدش رفتن زندون. به قول پدر بزرگم، مادینه ضرر نمی کنه!

متاسفانه خیلی زندان هستن

و کسی نیست یه راهنمایی ساده بهشون بکنه که
دادخواست اعسار بدن

و مهریه رو اقساط بدن و از زندان خارج بشن

باز این یه ساعت طلا گرفته خیلی همین طوری میبخشن

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
من میگم کل وجود یه دختر 5 تا سکه نمیارزه اونوقت بعضیا روی چه منطق یا روی چه حماقتی می اند همچین کاری میکنند ؟

هه هه ....

اول زندگی با چند تا دوست دارم و عاشقتم همو خر میکنند بعد از 1 ماه پسره میفهمه چه گهی خورده ، حالا بیا و درستش کن .
باید بالای 1000 تا سکه رو بده که دیگه موقع خواستگاری عشق و شهوت چشاشو کور نکنه . ادم با میمون ازدواج کنه اینقدر حیثتش به باد نمیره و شخصیتش خورد نمیشه .

کلا از جنس زن هیچ انتظاری نمیره ... زن هر کاری بکنه نباید مورد مواخذه قرار بگیره چون خدا همینقدر درک و شعور بهش داده ، اما وجود همچین مردهایی با این حد حماقت ادمو مبهوت میکنه .

Last edited:

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12
من میگم کل وجود یه دختر 5 تا سکه نمیارزه اونوقت بعضیا روی چه منطق یا روی چه حماقتی می اند همچین کاری میکنند ؟

هه هه ....

اول زندگی با چند تا دوست دارم و عاشقتم همو خر میکنند بعد از 1 ماه پسره میفهمه چه گهی خورده ، حالا بیا و درستش کن .
باید بالای 1000 تا سکه رو بده که دیگه موقع خواستگاری عشق و شهوت چشاشو کور نکنه . ادم با میمون ازدواج کنه اینقدر حیثتش به باد نمیره و شخصیتش خورد نمیشه .

کلا از جنس زن هیچ انتظاری نمیره ... زن هر کاری بکنه نباید مورد مواخذه قرار بگیره چون خدا همینقدر درک و شعور بهش داده ، اما وجود همچین مردهایی با این حد حماقت ادمو مبهوت میکنه .

تایید میشه! زنها به شدت موجودات سوء استفاده گری هستن

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70

هه هه ....

5 سکه برای وجود یک دختر خداییش زیاده

sandel

Registered User
لایک‌ها
4

هه هه ....

نشاشیده عزیزم شب درازه... ببینیم جنابعالی با این فلسفه طلاییتون با چنتا دوست دارم خر می شین.
بقیه دوستانی هم که تایید کرده بودند وفت موس موس کردنشون یاد این پست بیفتند.

خواستین با میمون ازدواج کنین قبلش نظر اونم بپرسین و خیلی مطمئن نباشین.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
نشاشیده عزیزم شب درازه... ببینیم جنابعالی با این فلسفه طلاییتون با چنتا دوست دارم خر می شین.

خواهیم دید . ما برای 20 گرم گوشت 500 میلیون پول نمیدیم

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12

این حرفها دیگه زمونش گذشت...
الان مردها بیدار شدن ! و مثل قدیم تو سری خور زنها نیستن! و به همین دلیل این همه دختر ترشیده داریم
چون گذشت اون زمان که همه پسرها خام میشدن

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
چرا بی خود دعوا می کنید

راه برای پیچوندن زیاده مثلا مهریه عندالسطه کنید
یا تغییر نام اموال
یا ندادن طلاق در صورت نبخشیدن مهریه ........

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
ياد اين فيلماي آبگوشتي ايراني افتادم

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57

خواهیم دید . ما برای 20 گرم گوشت 500 میلیون پول نمیدیم

جون ندین، پول پیش کش.

دعوااااااااااااااااااااا دعوااااااااااااااااااااااا دودولی دودول :p

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
شایسته بود آقایانی که خیلی راحت به جنس زن توهین می‌کنند و مغز او را تعطیل می‌دانند، این نکته را نیز در نظر می‌گرفتند که مادرشان که ایشان را زاییده و برایشان زحمت کشیده است نیز یک زن است و به احترام مادرشان هم که شده کمی مراعات ادب می‌فرمودند.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
شایسته بود آقایانی که خیلی راحت به جنس زن توهین می‌کنند و مغز او را تعطیل می‌دانند، این نکته را نیز در نظر می‌گرفتند که مادرشان که ایشان را زاییده و برایشان زحمت کشیده است نیز یک زن است و به احترام مادرشان هم که شده کمی مراعات ادب می‌فرمودند.

تایید میشه !

من به موقع عقد خودم اگه زنده بودم !!

با سراحت اعلام میکنم که من بیشتر از 100 سکه نمیدم ! یعنی ندارم که بدم ! یعنی نمیتونم

اگه بگم بر فرض 500 تا ! دروغ گفتم و زندگی با دروغ عاقبت خوبی نداره

نباید دروغ گفت - در ضمن دختری که روی حرف من حرف زد و خواست چشم و هم چشم بازی در بیاره رو نمیخام :happy:

نظر خودم بود :)

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107

عزیز دلم ، بنده میخواستم خر بشم تا حالا شده بودم :D

شما بفرما برو هر چقدر دوس داری مهر کن ، ایشا ا... حالشو ببری تا اخر عمر سعادتمند شی :rolleyes:
اگه زبونم لال ، زبونم لال با خانومت به مشکل برخوردی انوقت یاد من بیافت که بهت گفتم جنس زن کاملا مخش تعطیله .

البته اصلا نیاز به وجود مشکل اساسی نیستا ... شما یه بحث خیلی کوچیک با یه خانوم راه بنداز ببین چه جوابایی میشنویی ، بعدا خودت برو تو تنهایی بخون ، اگر از خنده دل درد نگرفتی .... :)

جون ندین، پول پیش کش.

فکر کنم کاملا مشخص باشه کی داره جون میده ! :blink:

ممنون از یاد اوریتون دوست عزیز :rolleyes:

دعوااااااااااااااااااااا دعوااااااااااااااااااااااا دودولی دودول :p

:lol::blink:

sandel

Registered User
لایک‌ها
4
عزیز دلم ، بنده میخواستم خر بشم تا حالا شده بودم :D

شما بفرما برو هر چقدر دوس داری مهر کن ، ایشا ا... حالشو ببری تا اخر عمر سعادتمند شی :rolleyes:
اگه زبونم لال ، زبونم لال با خانومت به مشکل برخوردی انوقت یاد من بیافت که بهت گفتم جنس زن کاملا مخش تعطیله .

البته اصلا نیاز به وجود مشکل اساسی نیستا ... شما یه بحث خیلی کوچیک با یه خانوم راه بنداز ببین چه جوابایی میشنویی ، بعدا خودت برو تو تنهایی بخون ، اگر از خنده دل درد نگرفتی .... :)

:lol::blink:

شما الان دل درد گرفتین؟

پ.ن بنده خودم خانمم.

بالا