برگزیده های پرشین تولز

ساختگی بودن برنامه گروگان گیری شبکه 3

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سلام 3 شب پیش یه برنامه گذاشته بودن در مورد گروگان گیری به اسم مکث که فکر کنم امشب هم تکرارش باشه یا صبح بوده نمیدونم دقیق یه چیز خیلی خنده دار توش دیدم داشتم کف میکردم
من چند ماه پیش توی سپاهان شهر اصفهان داشتم میرفتم کافی شاپ رفیقم دیدم یه دفعه صدا تیر اندازی اومد و یه بنز و یه پرادو سفید داشتند میرفتن یه ون پلیس + یه الگانس مشکی هم دنبالشون بودن و تیر اندازی میکردن آقا من کپ کردم خوابیدم روی زمین دیدم ماشین رفت جلو بعد ایستادن گفتم یا امام ***** الان میزنن میکشنمون بعد دیدم همه ماشینا دارن دنده عقب میان و چند نفر از گوشه کنار اومدن سراغ ماشینا بعد دیدم دارن فیلم برداری میکنن یه تیکش انگار خوب نشده بود کات دادن دوباره گرفتن ولی واقعا طبیعی بود بعد 3 شب پیش من اینو توی شبکه 3 دیدم که میگفتن اینا یه تیم بودن بانک رو زدن الان داریم میگیرمشون و .... گفتم خاک بر سرتون با این مستند درست کردنتون اینقدر شما ضایعین ولی یه سری جاها که با دوربین مدار بسته از توی مغازه ها گرفته بودن فکر کنم راست بوده باشه البته اونم معلوم نیست شاید اونم ساختگی باشه
خیلی پایه خنده بود خلاصه

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
((((=:
به قول میرحسین نقش مار میزنن! دروغگویی شده عادت.

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
چند ماه پیش توی سپاهان شهر اصفهان داشتم میرفتم کافی شاپ

من نصفشو دیدم مگه کرج نبود ؟ سپاهان شهر؟ حتما اشتباه می کنی اون فیلم برداری چیز دیگه بوده.

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
سلام 3 شب پیش یه برنامه گذاشته بودن در مورد گروگان گیری به اسم مکث که فکر کنم امشب هم تکرارش باشه یا صبح بوده نمیدونم دقیق یه چیز خیلی خنده دار توش دیدم داشتم کف میکردم
من چند ماه پیش توی سپاهان شهر اصفهان داشتم میرفتم کافی شاپ رفیقم دیدم یه دفعه صدا تیر اندازی اومد و یه بنز و یه پرادو سفید داشتند میرفتن یه ون پلیس + یه الگانس مشکی هم دنبالشون بودن و تیر اندازی میکردن آقا من کپ کردم خوابیدم روی زمین دیدم ماشین رفت جلو بعد ایستادن گفتم یا امام ***** الان میزنن میکشنمون بعد دیدم همه ماشینا دارن دنده عقب میان و چند نفر از گوشه کنار اومدن سراغ ماشینا بعد دیدم دارن فیلم برداری میکنن یه تیکش انگار خوب نشده بود کات دادن دوباره گرفتن ولی واقعا طبیعی بود بعد 3 شب پیش من اینو توی شبکه 3 دیدم که میگفتن اینا یه تیم بودن بانک رو زدن الان داریم میگیرمشون و .... گفتم خاک بر سرتون با این مستند درست کردنتون اینقدر شما ضایعین ولی یه سری جاها که با دوربین مدار بسته از توی مغازه ها گرفته بودن فکر کنم راست بوده باشه البته اونم معلوم نیست شاید اونم ساختگی باشه
خیلی پایه خنده بود خلاصه

دقیقا برادر!
من اون برنامه رو دیدم واقعا کرکر خنده بود! خیلی ضایعن واقعا... ولی جدا اگر ایران هم بخواد فیلم اکشن درست حسابی بسازه میزنه رو دست هالیوود! حیف که فقط در جهت منافع خودشون کار میکنن نه برای صنعت سینما و سرگرمی و هر چیزی که باعث شادی این مردم بیچاره بشه...

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
ما که 2 ماه پیش تگرگ زد آنتن تلوزیونمون خراب شد :( ... فرزاد خودت چطوری ؟

wolf 00

Registered User
لایک‌ها
49
خوب پروفسور خودشون نوشته بودن صحنه های بازسازی شده توسط مجرمین دیگه.D:

june

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگ میگ موسوی ترسو

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون بابت اطلاع رسانیتون

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
حالا اینا که مهم نیست !!
مهم اینه که قاتل ندا پیدا شد !!
یه زنی که دستش توی کیفش بوده !! و یه عکسم ازش دارن که بعد از تیر خوردن این نداهه پشتش به صحنست !! در نتیجه قاتله !!:D
این موضوع هم بعد از یک سال حل شد خلاصه !

electronic1387

Registered User
لایک‌ها
538
ناف این جونورا رو با دروغ بریدن!

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
من نصفشو دیدم مگه کرج نبود ؟ سپاهان شهر؟ حتما اشتباه می کنی اون فیلم برداری چیز دیگه بوده.
نه بابا کرج بوده میگم از ترس خوابیدم روی زمین داشتم سکته میکردم خیلی طبیعی بود

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
حالا اینا که مهم نیست !!
مهم اینه که قاتل ندا پیدا شد !!
یه زنی که دستش توی کیفش بوده !! و یه عکسم ازش دارن که بعد از تیر خوردن این نداهه پشتش به صحنست !! در نتیجه قاتله !!:D
این موضوع هم بعد از یک سال حل شد خلاصه !

نمیدونم واقعا اینا ما رو چی حساب کردن ، یعنی پلیس ما منتظر بود تا یه خبرنگار خارجی بیاد و پرده از قتل ندا برداره ، یعنی تا حالا با تخم هاشون بازی میکردن ، اون خانوم قاتل کیف به دست تا حالا کجا بود که حالا یه دفعه ظاهر شده...

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
سلام

من فیلمشو دانلود کردم

یچه ها همش ساختگیه !!

یه روز عصر توی سپاهان شهر اصفهان جمع شده بودن پایه خنده بود
اول فک کردیم سریال بد دیدیم نه !! اونجا نه بانکی زدن نه چیزی !!
همه فیلماشو با دوستم گرفتم با موبایل ! کله تعقیب گریز هم توی سپاهان شهره ! قضیه هم ماله یک سال پیشه ! اول فکر کردیم سریاله بد دیدیم خود پلیسان کسه دیگه نیست .
من تیراندازی یادم نمیاد اما این که وسط اون میدون بودن و می رفت بالای ساختمان مجاور فیلم بگیره و تک تیرانداز همش این بود !!
ماشینا عقب جلو می کردن

خیلی تابلو بود .

تمام عملیات و تصویر برداری هم ماله آگاهی اصفهان بود اگر دقت کرده باشین !
در ضمن من یادم تمیاد اونجا تو میدون بانک بوده باشه یه ملی ملت داره که اونجا نیست

کسی از سپاهان شهر هست بیاد توضیح بده ؟

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
ساختگي بودنش كه محرزه، دليلي هم نداره اون موقع فيلم گرفته باشن هر چي باشه اينجا ايرانه!!
اينجا ميخوايم راجع به چي بحث كنيم؟

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
در مورد ندا دیدن هیشکی دیگه حرفای مارو باور نمیکنه
رفتن یه زنه رو اوردن از اینا که میاد به زور مسلمان میشه و پول میگیره

بعد این شده مامور تجسس کشور ایران ! یعنی اینهمه نخبه نیروی انتظامی ما داریم که چوب اونجای طرف میکنن بعد میگن چوبه سر خورده بود

حالا همه نشستن این خانم مارپل بیان تشخیص بدن

بابا همش چرت بود تو این فیلم اخری هم نشون میده اون زنه مانتو قهوه ای اصلا کاره ای نبوده و داشته فرار میکرده از ترس

با احترام / حجت

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
در مورد ندا دیدن هیشکی دیگه حرفای مارو باور نمیکنه
رفتن یه زنه رو اوردن از اینا که میاد به زور مسلمان میشه و پول میگیره

بعد این شده مامور تجسس کشور ایران ! یعنی اینهمه نخبه نیروی انتظامی ما داریم که چوب اونجای طرف میکنن بعد میگن چوبه سر خورده بود

حالا همه نشستن این خانم مارپل بیان تشخیص بدن

بابا همش چرت بود تو این فیلم اخری هم نشون میده اون زنه مانتو قهوه ای اصلا کاره ای نبوده و داشته فرار میکرده از ترس

با احترام / حجت

راست میگه :D

جالبه همه هم باهاش همکاری میکنن :f34r:
دانشگاه آزاد/پلیس /پزشک قانونی/........

بر فرض که همه اش هم راست باشه
یه خبرنگار عین بچه آدم نمیتونست فارسی گزارش تهیه کنه

{فکر کنم برای پرس تی وی ساخته بودن/ولی بازم یه خبرنگار ایرانی نمی تونست انگلیسی صحبت کنه:blink:}

بالا