برگزیده های پرشین تولز

تبدیل ویدیوهای ضبط شده از ریسیور به DVD

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
آقا جان یکی به من بگه چه خاکی تو سرم کنم از دست این ویدیوهای ضبط شده از ریسیورهای PVR ؟! :دی
نرو ویژن که به معنی واقعی کلمه ر**ید موقع ساختن DVD ازشون (فقط خودش می تونه نتیجه را بخونه!)، نرم افزارهای کانورتور مثل Xilisoft هم انگار کلی فریم را ندید می گیرن، Ulead را هم که نگو دیگه. شما اینا را چه طوری تبدیل می کنید به DVD مثلا (Divx هم بشه خوبه)؟

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اگه فرمت فایلای ضبط شده ts باشه من با Power Video Capture Convert Burn DVD Studio به mpeg تبدیلش میکنم بدون افت کیفیت و بعد میتونم با ulead هر بلایی سرش در بیارم. به divx اینا فک نکنم تبدیل کنه حالا چرا همین mpeg رایت نمیکنی؟ بهترین فرمت واسه ورودی-خروجی یولیده.

Power+Video+Capture.jpg

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
اگه فرمت فایلای ضبط شده ts باشه من با Power Video Capture Convert Burn DVD Studio به mpeg تبدیلش میکنم بدون افت کیفیت و بعد میتونم با ulead هر بلایی سرش در بیارم. به divx اینا فک نکنم تبدیل کنه حالا چرا همین mpeg رایت نمیکنی؟ بهترین فرمت واسه ورودی-خروجی یولیده.

Power+Video+Capture.jpg

اى ول برنامه خيلي خوبيه. ts هستن ويديوها ضبط ماشين نمي خوندشون. ولي راست مي گي mpeg2 را مي خونه. برم تستش کنم ببينم چي ميشه. سپاسگذارم.

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
نرم افزار تبدیل فیلم و موزیک ویدئو

Format Factory و یا به فارسی “کارخانه فرمت ها” یک برنامه رایگان و قدرتمند برای تبدیل انواع فرمت ها ی چند رسانه ای به یکدیگر بوده و نیاز شما را به برنامه های مشابه و تجاری کاملا بر طرف خواهد کرد. ضمن اینکه برنامه با پشتیبانی از طیف گشترده فرمت ها و دستگاه های موجود در بازار جوابگوی تمام نیاز های شما خواهد بود.

همرا با زبان فارسى....!

این برنامه به راحتى در سایت رسمی آن نیز قابل دریافت است.

Last edited:

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
شما اینا را چه طوری تبدیل می کنید به DVD مثلا (Divx هم بشه خوبه)؟

مسلما فرمت Divx به هزار و یك دلیل بهتر است....

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
As@di جان مرسی بابت معرفی برنامه.
مسلما فرمت Divx به هزار و یك دلیل بهتر است....
نه آخه وقتی Divx باشه دیگه صدا چند کاناله نیست و روی باندهای عقب ماشین نمیوفته. برای همین می خواستم DVD دالبی بکنمش. البته حجمش هم زیاد شد ولی بهتره.

بالا