برگزیده های پرشین تولز

به من تازه کار کمک کنید

salam2010

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان اگه میهش بنده رو که هیچ اطلاعی در مورد هاست ندارم راهنمایی کنید ؟

از کدوم شرکت یه هاست و دومین برای سایتم بگیرم که مطمئن باشه و برای تازه کارها خوب باشه !بعدش ایرانی بهتره یا خارجی ! ایرانی هاش چرا انقدر گرونه ؟ پهنای باند لازم رو از کجا بفهمم ؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان اگه میهش بنده رو که هیچ اطلاعی در مورد هاست ندارم راهنمایی کنید ؟

از کدوم شرکت یه هاست و دومین برای سایتم بگیرم که مطمئن باشه و برای تازه کارها خوب باشه !بعدش ایرانی بهتره یا خارجی ! ایرانی هاش چرا انقدر گرونه ؟ پهنای باند لازم رو از کجا بفهمم ؟

دامین ای ار رو که خودت میتونی ثبت کنید وارد سایت نیک میشید و دامین را ثبت و پرداخت را میدید براتوت انجام میدن در رابطه با هاست هم بستگی به خودتون داره از کجا و چه کسی یا چه شرکتی خریداری نمایید و ایا قیمت براتون مهمه یا کیفیت و ساپورت فقط چند نکته رو در نظر بگیرید که برای ثبت دامین بهتر هست از طریق شرکت های اروپایی یا کانادایی ثبت نمایید تا دچار مسائل تحریم و بسته شدن پنل نشوید . در مورد هاست هم کانادا و اروپا برای شما گزینه مناسب تری خواهد بود همراه با پنل دایرکت ادمین که نگران تحریم و بسته شدن و اینگونه مسائل نخواهید بود :)

در مورد پهنای باند هم بسته به نوع سایت شما دارد و استفاده ای که از سایت میکنید و تعداد بازدید کننده های شما ولی برای سایت های معمولی ترافیک 2 تا 5 گیگ مناسب هم هست که مطمعن باشید شاید 1 گیگ هم ترافیک مصرف نداشته باشید ولی برای سایتی که بازدید بالا دارد مثلا روزی 10 هزار به بالا هاست اشتراکی نمیتونه جوابگو باشد و باید از سرور های اختصاصی یا مجازی استفاده نماید .

در هر صورت اگر نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میتوانید بصورت رایگان با ما در ارتباط باشید

موفق و پیروز باشید

salam2010

Registered User
لایک‌ها
6
دوستانی که پی ام دادند ممنون چون من نمیتونم پی ام بهشون بدم !

To be able to send PMs your post count must be 20 or greater.

مثلآ این سایت کلوب دات کام چقدر پهنای باند مصرف داره و چقدر هاست میخواد ؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
دوستانی که پی ام دادند ممنون چون من نمیتونم پی ام بهشون بدم !

To be able to send PMs your post count must be 20 or greater.

مثلآ این سایت کلوب دات کام چقدر پهنای باند مصرف داره و چقدر هاست میخواد ؟

سرور اختصاصی 4 هسته ای یا 8 هسته ای از نوع xeon یا قوی تر و کم کم 8 گیگ رم و 2 ترا بایت هارد با بیشتر با پورت 100 اختصاصی و کم کم 10 ترا بایت ترافیک ماهانه روی پورت 100 با فایروال سخت افزاری و وب سرور لایت اسپید + منیج و مدیریت و امنیت سرور

همه اینها را در کنار هم بزارید حدودا ماهانه بین 600 تا 1000 دلار هزینه دارد :)

salam2010

Registered User
لایک‌ها
6
خیلی ممنون دوست عزیز از جوابهای عالی و بی نقصتون !

سرور اختصاصیمجازی با سرور اختصاصی فرقش چیه ؟ هر دوی اینها آی پی اختصاصی هم دارند ؟ چند تا ؟
لیست پهنای باند سایتهای مختلف رو از کجا میشه بدست آورد که طرف بتونه تشخیص بده که چه پنلی رو انتخاب کنه ؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی ممنون دوست عزیز از جوابهای عالی و بی نقصتون !

سرور اختصاصیمجازی با سرور اختصاصی فرقش چیه ؟ هر دوی اینها آی پی اختصاصی هم دارند ؟ چند تا ؟
لیست پهنای باند سایتهای مختلف رو از کجا میشه بدست آورد که طرف بتونه تشخیص بده که چه پنلی رو انتخاب کنه ؟

سرور مجازی روی سرور اختصاصی ساخته میشود یعنی شما سخت افزار کامپیوتر را به چند بخش تقسیم میکنید همانند پارتیشن بندی هارد . معمولا در ساخت سرور مجازی باید استاندارد های رعایت بشه از جمله با توجه به امکانات سرور اصلی تعداد مشخصی سرور مجازی ساخته شود و این سرور ها همانند سرور اختصاصی هستند و میتوانید دسترسی کامل به اطلاعات سرور و ریبوت و خاموش و روشن کردن سرور داشته باشید ای پی هم میتوانید به تعداد لازم روی سرور مجازی داشته باشید .
پهنای باند هم در موقع خرید به شما اختصاصی داده میشود و از طریق پنل خود میتوانید مقدار دقیق ترافیک و همچنین اطلاعات دیگر را مشاهده نمایید . معمولا سایت های دانلود نیاز به ترافیک بالایی دارند و سایت های معمولی ترافیک زیادی استفاده نمیکنند برای مثال شاید شما 200 سایت روی سرور داشته باشید و ترافیک ماهانه 1 تا 2 ترا بایت برای شما کافی باشد :)

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
سرور اختصاصی 4 هسته ای یا 8 هسته ای از نوع xeon یا قوی تر و کم کم 8 گیگ رم و 2 ترا بایت هارد با بیشتر با پورت 100 اختصاصی و کم کم 10 ترا بایت ترافیک ماهانه روی پورت 100 با فایروال سخت افزاری و وب سرور لایت اسپید + منیج و مدیریت و امنیت سرور

همه اینها را در کنار هم بزارید حدودا ماهانه بین 600 تا 1000 دلار هزینه دارد :)

منم دوست داشتم بدونم الان آروم شدم

ببینم وبلاگی ها چی مثلا ....

salam2010

Registered User
لایک‌ها
6
آقا باز هم تشکر !

پس اگه از اول یه سرور اختصاصی مجازی بگیری فکر کنم هم امنیتت بیشتره و هم آی پی اختصاصی داری و هم میتونی چند سایت رو با هم پشتیبانی کنی . پس vps باید بهترین باشه ؟

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
شما هیچ اطلاعاتی ندارید بعد میخواهید با وی پی اس شروع کنید؟
بهترین کار برای شما هاست اشتراکی هست دوست عزیز. اول با اشتراکی شروع کنید تا هم با محیط آشنا بشید و هم در صورت بروز مشکل سرویس دهنده پشتیبانیتون کنه

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
آقا باز هم تشکر !

پس اگه از اول یه سرور اختصاصی مجازی بگیری فکر کنم هم امنیتت بیشتره و هم آی پی اختصاصی داری و هم میتونی چند سایت رو با هم پشتیبانی کنی . پس vps باید بهترین باشه ؟

رسیلری بگیرید و درخواست ای پی اختصاصی و دی ان اس اختصاصی نمایید . برای شروع بهترین گزینه برای شما هست . مدیریت سرور برای شما که اشنایی با سرور و دستورات لینوکس ندارید . سخت هست :)

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
اقا منم تازه كارم ويك سوال دارم؟
من تابه حال سايت نداشتم و ميخوام احتمالا يك سايت كوچولوي راه بندازم!
حالا سوالم اينه كه ايا هاستي وجود داره كه بشه باهاش لينك هاي مستقيم كه توي اينترنت وجود داره رو بياريم رو ي هاست خودمون و rename شون بكنبم. مثل خاصيت ريموت اپلود كه توي هات فايل وبقيه اپلود سنترها وجود داره!
واگر ميشه قيمتشون چنده؟

ممنون

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
اقا منم تازه كارم ويك سوال دارم؟
من تابه حال سايت نداشتم و ميخوام احتمالا يك سايت كوچولوي راه بندازم!
حالا سوالم اينه كه ايا هاستي وجود داره كه بشه باهاش لينك هاي مستقيم كه توي اينترنت وجود داره رو بياريم رو ي هاست خودمون و rename شون بكنبم. مثل خاصيت ريموت اپلود كه توي هات فايل وبقيه اپلود سنترها وجود داره!
واگر ميشه قيمتشون چنده؟

ممنون

باید از جایی سرویس بگیرید که امکان نصب rapid leech رو بهتون بده

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
سلام
با اين هاست رايگان مي تونيد هر سايتي خواستيد ايجاد كنيد.
البته از rapid leech و اسكريپت هاي نال پشتيباني نمي كنيم.
ممكنه كه سايتتون بسته بشه!
1 گيگابايت هاست رايگان
30 گيگابايت پهناي باند
و...........
:eek:

بالا