برگزیده های پرشین تولز

چه سیستمی رو ماشین بندازم؟

abre sepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان.راستش من میخوام رو ماشین سیستم بندازم از هیچی هم اطلاع ندارم .میخوام هم dvd بخوره هم flash.قیمتشم مناسب باشه یکی از دوستام زابله میگه میگن اینجا قیمتا خوبه تحقیق کن هر چی خوبه برات بگیرم.من هیچ نوع اطلاعاتی ندارم.در مورد قیمتهاش هم هیچ اطلاعی ندارم اگه میشه کمکم کنید.راستی ساب هم میخوام.اونم برام لطف کنید معرفی کنید.اگه لطف کنید تا دوستم نیومده برام بهترین و مناسب ترین رو معرفی کنید ممنون میشم.

pmm_375

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيزم
اگه جنس دست دوم ميخواي از زابل بگير وگرنه جنس نو با برند معروف از نمايندگيهاش بگير با گارانتي خيالت رو راحت كن.ترجيحا مونيتور بزرگ نگير كه بخواي رو خودش فيلم ببيني.جي وي سي رو پيشنهاد ميكنم و پايونير كه البته قيمتش بالاست .اگه ميگفتي چه حدود ميخواي بهترراهمنماييت ميكردم.زير 200 با قابليت بالا چيني خوب گيرت مياد

amosam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول بودجت رو تعیین کن.
برای پخشی که هم usb بخوره هم DVD باید بری سراغ پخش های چینی که به نظر من ارزش خرید ندارن.چون کیفیت حروجی هاش افتضاحه.پایونیر واسه پخش یکی از بهترین گزینه هاست.
در مورد ساب هم بهتره نو بگیری با گارانتی.ساب های خوب هم الان JBL ، کنوود و ساند هستن.

Amir_clk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظرم دست دو نگیر.خصوصا از زابل.
اگه قید DVD رو بزنی برو سراغ پخش پایونیر چون نسبت به امکاناتش قیمتش خوبه.پخشی بگیر که خروجی مجزا واسه ساب داشته باشه.نیاز به امپلی هم داری واسه راه اندازی ساب.یه هزینه هم واسه اون باید در نظر بگیری.....

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
منم میگم پایونیر واقعا نسبت به قیمتش میارزه

celendepytii

Registered User
لایک‌ها
0
پایونیر عالیه ، واقعأ امکانات خوبی داره

deyako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان.راستش من میخوام رو ماشین سیستم بندازم از هیچی هم اطلاع ندارم .میخوام هم dvd بخوره هم flash.قیمتشم مناسب باشه یکی از دوستام زابله میگه میگن اینجا قیمتا خوبه تحقیق کن هر چی خوبه برات بگیرم.من هیچ نوع اطلاعاتی ندارم.در مورد قیمتهاش هم هیچ اطلاعی ندارم اگه میشه کمکم کنید.راستی ساب هم میخوام.اونم برام لطف کنید معرفی کنید.اگه لطف کنید تا دوستم نیومده برام بهترین و مناسب ترین رو معرفی کنید ممنون میشم.

سلام

اول بگو چقدر پول داری ؟
ماشینت چیه ؟
کیفیت میخوایی یا بیس یا هر دو ؟
بچه کجایی ؟

deyako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيزم
اگه جنس دست دوم ميخواي از زابل بگير وگرنه جنس نو با برند معروف از نمايندگيهاش بگير با گارانتي خيالت رو راحت كن.ترجيحا مونيتور بزرگ نگير كه بخواي رو خودش فيلم ببيني.جي وي سي رو پيشنهاد ميكنم و پايونير كه البته قيمتش بالاست .اگه ميگفتي چه حدود ميخواي بهترراهمنماييت ميكردم.زير 200 با قابليت بالا چيني خوب گيرت مياد

جنس دست دوم خیلی خطریه اگه مشکلی هم پیش بیاد نمیشه یقه کسی رو چسبید

در ضمن همیشه نمایندگی ها خوش قیمت و مطمئن جنس نمیدن این رو از روی تجربه میگم

deyako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول بودجت رو تعیین کن.
برای پخشی که هم usb بخوره هم DVD باید بری سراغ پخش های چینی که به نظر من ارزش خرید ندارن.چون کیفیت حروجی هاش افتضاحه.پایونیر واسه پخش یکی از بهترین گزینه هاست.
در مورد ساب هم بهتره نو بگیری با گارانتی.ساب های خوب هم الان JBL ، کنوود و ساند هستن.

برند پایونیر رو موافقم ولی در مورد خروجی که فرمودین باید عرض کنم که کیفیت خروجی رو میتونی با انتخاب امپیلی و باندهای خوب به بهترین حالت ممکن برسونی پس مهم مجموعه هست نه چینی بودن

ساب هم گارانتیش پشیزی ارزش نداره چون اون قسمتهایی که باید گارانتی بشه رو گارانتی نمیکنه

ساب چون قدرتی میزنه معمولا سیم پیچیش مشکل دار میشه که هیچ گارانتی این مشکل رو قبول نمیکنه
و یه مشکل دیگش هم پاره شدنش هست که اونم قبول نمیکنه

Amir_clk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برند پایونیر رو موافقم ولی در مورد خروجی که فرمودین باید عرض کنم که کیفیت خروجی رو میتونی با انتخاب امپیلی و باندهای خوب به بهترین حالت ممکن برسونی پس مهم مجموعه هست نه چینی بودن

ساب هم گارانتیش پشیزی ارزش نداره چون اون قسمتهایی که باید گارانتی بشه رو گارانتی نمیکنه

ساب چون قدرتی میزنه معمولا سیم پیچیش مشکل دار میشه که هیچ گارانتی این مشکل رو قبول نمیکنه
و یه مشکل دیگش هم پاره شدنش هست که اونم قبول نمیکنه

من با نظرتون مخالفم.با توجه به اطلاعات محدودي كه دارم و تست هايي كه رو چند پخش انجام دادم.كيفيت خروجي رو نميشه با انتخاب آمپلي تغيير داد.به اين دليل كه آمپلي يك تقويت كننده است و يك مقدار ديستورت رو سيگنال ايجاد ميكنه.در بهترين حالت اينه كه يه آمپي بگيريم كه ميزان THD اون پايين باشه تا ميزان ديستورت كمتري ايجاد كنه.بنا براين بهتره سراغ پخشي بريم كه كيفيت خروجيش بالاتر باشه.اينم به كراس اوور هاي پخش بر ميگرده كه چقدر دقيق باشه.مثلا آلپاين كراس اورهاي فوق العاده دقيقي داره.اما تو پخش هاي ارزون تر پايونير واقعا عالي هست.البته پايونير هم پخش فوق العاده داره ولي قيمتش بالاست.
در مورد باند هم تو كيفيت صدايي كه ميشنويم تاثير داره.اينو قبول دارم.

deyako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با نظرتون مخالفم.با توجه به اطلاعات محدودي كه دارم و تست هايي كه رو چند پخش انجام دادم.كيفيت خروجي رو نميشه با انتخاب آمپلي تغيير داد.به اين دليل كه آمپلي يك تقويت كننده است و يك مقدار ديستورت رو سيگنال ايجاد ميكنه.در بهترين حالت اينه كه يه آمپي بگيريم كه ميزان THD اون پايين باشه تا ميزان ديستورت كمتري ايجاد كنه.بنا براين بهتره سراغ پخشي بريم كه كيفيت خروجيش بالاتر باشه.اينم به كراس اوور هاي پخش بر ميگرده كه چقدر دقيق باشه.مثلا آلپاين كراس اورهاي فوق العاده دقيقي داره.اما تو پخش هاي ارزون تر پايونير واقعا عالي هست.البته پايونير هم پخش فوق العاده داره ولي قيمتش بالاست.
در مورد باند هم تو كيفيت صدايي كه ميشنويم تاثير داره.اينو قبول دارم.

سلام
دوست عزیز بحث کراس اوور رو باندها و کامپوننت ها میشه بهتر بررسی کرد که نسل جدید باندها هستن که تفکیک صدای بهتری دارن خود من هم یه مدلش رو دارم :)

کار امپلی تقویت صداست و تقریبا که نه تحقیقا تمام امپلی ها میتونن این کار رو بکنن ولی این رو هم در نظر داشته باشید که وقتی شما به طور مثال یه امپیلی ساند استریم حول و حوش 300 تومنی میخری یا یه امپیلی تورنادم 80 تومنی هر دوشون قدرت خروجی بالایی دارن ولی تنظیمات ساند استریم کجا و تورنادو کجا شما میتونی با ساند استریم کمبود و یا ضعف پخشت رو جبران کنی که مثلا اکولایزر پخشت مولتی نباشه یا تنظیمات کمی داشته باشه ولی این ضعف رو نمیتونی با تورنادو جبران کنی

بالا