برگزیده های پرشین تولز

فروش i-phone 3GS 32GB سفید بسیار بسیار تمیز

MasterNeo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یک عدد Iphone 3gs 32GB سفید بسیار تمیز! با نو فرقی نداره 3.1.2 7D11 به قیمت پایه 650 به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشود. هنزفری تا حالا استفاده نشده و نو هست. همراه دستگاه یه قاب Speck ,اسکرین گارد,کیس چرمی سفید SENA هم هست یک دیویدی از بهترین برنامه‌یی که خودم انتخاب کردم رو هم به خریدار تقدیم می‌کنم
تضمینی میدم گوشی زمین نخرده تاحالا و قاعدتاً مثل 3g va 3gs دیگه هیچگونه شکستگی و خرابی‌ نداره
این هم عکس که شامل ۵ عکس در این لینک می‌باشد
http://www.picupine.com/e683b7dx-1
کیس و قاب و محافظ صفحه رو از آمریکا سفارش دادم برام اوردن برو اصل اصل هستند
لطفا پیغام بدید یا با [email protected] تماس بگیرید.قیمت پایه همراه با وسایل اضافه می‌باشد
مهلت مزایده تا ۳۱ خرداد می‌باشد
با تشکر

MasterNeo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مزایده است ببرید قیمتو بالا :D

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیشه ببریم پایین ؟D:

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
چرا قیمتت این قدر پایینه؟؟؟؟
3gs 32 گیگ نوش الآن چند شده؟ البته من خودم دارم فقط محض سئواله.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
بخدا حیف که دستم الان پول نیست وگرنه بین این همه آیفون که اینجا می زارن برای فروش گوشی شما اوکازیون ئه :دی
ایشالا به قسمت خوب بفروشیش.

چرا قیمتت این قدر پایینه؟؟؟؟
3gs 32 گیگ نوش الآن چند شده؟ البته من خودم دارم فقط محض سئواله.

چون هیچ تضمینی وجود نداره با اومدن آیفون 4 کسی این ها رو بخره دیگه.
البته این بحث در مورد 3GS و 3G صدق نمی کنه، از لحاظ امکانات و سخت افزار این دو مدل زیاد تفاوتی نداشتن.
اما 4 کلاً انقلابی هستش و از بیخ با دو مدل قبلی فرق می کنه.

MasterNeo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز

قیمت آکبند ای‌فن من الان حدود ۹۰۰ هست که چون خیلی‌ تمیزه، روتین فروشش تو بازار ۷۲۰ می‌شه یعنی‌ ۸۰ درصد قیمت اولیه، من حداقل ۹۰ تومن وسایل اضافی روش دارم که چون دست دو هست قیمتشونو حدود ۳۵ گرفتم، بی‌ انصافیه از ۶۵۰ برین رو ۶۵۵، قیمتو ببرید بالا، گوشی سالم‌و تمیزه ضرر نمیکنید بخریدش! پول لازمم وگرنه به هیچ عنوان نمیفروختمش :)

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
بخدا حیف که دستم الان پول نیست وگرنه بین این همه آیفون که اینجا می زارن برای فروش گوشی شما اوکازیون ئه :دی
ایشالا به قسمت خوب بفروشیش.

چون هیچ تضمینی وجود نداره با اومدن آیفون 4 کسی این ها رو بخره دیگه.
البته این بحث در مورد 3GS و 3G صدق نمی کنه، از لحاظ امکانات و سخت افزار این دو مدل زیاد تفاوتی نداشتن.
اما 4 کلاً انقلابی هستش و از بیخ با دو مدل قبلی فرق می کنه.
چرا اطلاعات غلط میدی؟
3gs با 3g سخت افزاری فرق نمیکنه؟
تو تستایی که گرفتم 3gs مثل 4 تقریلا جواب داده
واسه همینم نرمافزارش فقط رو 3gs جواب میده عینه 4!

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
سلام دوستان عزیز

قیمت آکبند ای‌فن من الان حدود ۹۰۰ هست که چون خیلی‌ تمیزه، روتین فروشش تو بازار ۷۲۰ می‌شه یعنی‌ ۸۰ درصد قیمت اولیه، من حداقل ۹۰ تومن وسایل اضافی روش دارم که چون دست دو هست قیمتشونو حدود ۳۵ گرفتم، بی‌ انصافیه از ۶۵۰ برین رو ۶۵۵، قیمتو ببرید بالا، گوشی سالم‌و تمیزه ضرر نمیکنید بخریدش! پول لازمم وگرنه به هیچ عنوان نمیفروختمش :)
قیمتش 830 هست یکی از دوستام گرفت

MasterNeo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
۳۲ رو ۸۳۰ تومن قیمت درین؟ بازم با این حل طبقه چیزیی‌ که خوندم گوشی من می‌شه ۶۶۰ آقا وسایلشم در نظر بگیر مجانی نبود روش
کمترین فرقهایه :

دوربین از ۲ به ۳.۲ زیاد شده

کیفیت فیلمبردری آالی

3GS نسبت به 3G اضافه تر GPU داره واسه همین برنامها و گام‌ها خیلی‌ نرم برو سریع اجرا میشن

CPU یعه 3GS از 3G بسیار قویتره

امکان جلو عقب زدن آهنگ از روی هندزفری

صفحه ضدّ لک

لطف کنید مطالعه کنید بعد راجع به گوشی نظر بدید

MasterNeo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن دوست شما ممکن آشنا داشته باشه با سود کم بخره یا مثلا یه گوشی که جعبش باز بوده یا ۱ روز کار کردرو این قیمت بخره لطف کنین تو سر مال نزنید
لطف کنید راجع به قیمت بحث نکنید (قوانین فروم رو بخونید!) دیگه و اگر پیشنهادی دارید بالاتر بزنید الان بالاترین پیشنهاد ۶۶۰ است،

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
در ضمن دوست شما ممکن آشنا داشته باشه با سود کم بخره یا مثلا یه گوشی که جعبش باز بوده یا ۱ روز کار کردرو این قیمت بخره لطف کنین تو سر مال نزنید
لطف کنید راجع به قیمت بحث نکنید (قوانین فروم رو بخونید!) دیگه و اگر پیشنهادی دارید بالاتر بزنید الان بالاترین پیشنهاد ۶۶۰ است،
تو سر مال نزدم فقط قیمت دادم!
آره ممکنه اینجوری بخره اما اینجوری نبوده
آک خریده این قیمت
16 هم داشت 740 فک کنم

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند روزه همه جا 3gs دست دوم زیاد شده برای فروش. الان اکثر مغازه های علایدین حداقل یه دونه تو ویترینشون دارن. هشدار جدی برای 3g و 3gs دارها.

MasterNeo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیشنهادات به ۶۷۰ رسید، بالاتر نبود؟

yaghi295

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یک عدد Iphone 3gs 32GB سفید بسیار تمیز! با نو فرقی نداره 3.1.2 7D11 به قیمت پایه 650 به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشود. هنزفری تا حالا استفاده نشده و نو هست. همراه دستگاه یه قاب Speck ,اسکرین گارد,کیس چرمی سفید SENA هم هست یک دیویدی از بهترین برنامه‌یی که خودم انتخاب کردم رو هم به خریدار تقدیم می‌کنم
تضمینی میدم گوشی زمین نخرده تاحالا و قاعدتاً مثل 3g va 3gs دیگه هیچگونه شکستگی و خرابی‌ نداره
این هم عکس که شامل ۵ عکس در این لینک می‌باشد
http://www.picupine.com/e683b7dx-1
کیس و قاب و محافظ صفحه رو از آمریکا سفارش دادم برام اوردن برو اصل اصل هستند
لطفا پیغام بدید یا با [email protected] تماس بگیرید.قیمت پایه همراه با وسایل اضافه می‌باشد
مهلت مزایده تا ۳۱ خرداد می‌باشد
با تشکر

680 فوري خريدارم
09123378397
فقط فوري تماس بگيريد

بالا